Nintendo DS Oyunları

Nintendo DS (Dual Screen), oyun sektörünün devlerinden Nintendo’nun, zaman ve mekan kısıtlamasına bağlı kalmamak ve oyun keyfini istedikleri zaman istedikleri yerde yaşamak isteyen kullanıcılar için geliştirdiği portatif bir el konsoludur.

Tek başınıza ya da Wi - Fi bağlantısıyla internet üzerinden çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz Nintendo DS’nin, her yaştan oyun meraklılarına hitap eden farklı türlerde çok sayıda kaliteli oyunu vardır. Seçeneklere göz atıp, oynamaktan keyif alacağınız ya da oyun oynamayı seven yakınlarınıza hediye edebileceğiniz eğlenceli ve öğretici konsol oyunları bulabilirsiniz.

Nintendo DS Oyunları

Mevcut 200'den fazla sayıda farklı Nintendo DS oyunu arasından, herkes için uygun bir ya da daha fazla oyun, kolaylıkla bulunabilir. Bilindiği gibi son yıllarda büyük bir ivme ile gelişen ve hala da gelişmekte olan oyun sektörü, oyunlardan farklı beklentileri olan kullanıcılara daha önce hiç olmadığı kadar çok sayıda seçenek sunuyor. Bu sürekli artan çeşitlilik Nintendo DS oyunları söz konusu olduğunda da geçerlidir.

İster daha önce denemediğiniz bir oyun keşfetmek isteyen sıkı bir konsol oyuncusu, ister okul çağındaki çocuğuna hediye almak isteyen bir ebeveyn, isterseniz de konsol oyunları dünyasına ilk adımlarını atacak olan meraklı bir kullanıcı olun; rpg (rol yapma oyunu), aksiyon, spor, platform ve bulmaca gibi farklı tür ve tarzlardaki çok sayıda Nintendo DS oyunu arasından sıkılmadan saatlerce oynayabileceğiniz birden fazla oyun bulabilirsiniz.

Seyahatlerinizde cebinizde taşıyarak istediğiniz her yere kolayca götürebileceğiniz ve dilediğiniz yerde oynayabileceğiniz Nintendo DS’in oyunları da, kullanıcıların bu çift ekranlı portatif el konsolunda maksimum oyun keyfini yaşayabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

Konsolun dünyada en çok satan ve en fazla popüler olan oyunlarını kolaylıkla bulabileceğiniz gibi, daha önce adını duymamış olabileceğiniz ve keşfedilmeyi bekleyen yeni ya da eski çok sayıda kaliteli oyun ve simülasyon bulmanız da mümkündür.

Kimi oyunlar sadece oyunculara eğlenceli vakit geçirtmeye yönelikken, kimi oyunlar da düşünme, mantık kurma ve bulmaca çözme gibi çeşitli becerileri geliştirmeye yönelik olarak tasarlanmıştır. Kimi oyunları tek başınıza oynayabilecekken, kimi oyunları da Nintendo DS’nin Wi - Fi bağlantısı sayesinde, çok oyunculu olarak saatlerce sıkılmadan online oynayabileceksiniz.

Nintendo DS Oyun Fiyatları

Farklı platformlar için üretilmiş diğer oyunlarda olduğu gibi, Nintendo DS oyunları da fiyat söz konusu olduğunda tür, çıkış tarihi, oyunun yöneldiği yaş grubu ve yapımcı firma gibi çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterir. Dolayısıyla tarz, içerik ve hedef kitle gibi konularda büyük farklılık gösteren bu oyunların yayıldığı fiyat yelpazesi de oldukça geniştir ve bu sayede her bütçeye uygun Nintendo DS oyunları bulmak mümkündür.

Birbirinden eğlenceli ve heyecanlı ürünler arasından, farklı fiyat etiketleri ile Ubisoft, Square Enix, Konami gibi oyun dünyasının en büyük isimlerinden bazılarının ve daha birçok önemli oyun firmasının farklı tür ve tarzlardaki Nintendo DS oyunlarını bulabilirsiniz. Sadece belirlediğiniz bütçeye uygun oyunlara göz atıp vakit kazanabilmek için ise, belli fiyat aralıklarına göre filtreleme yaparak arama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hem eğlendirici hem öğretici olabilen, hem de çeşitli becerilerin gelişmesine büyük katkıları olduğu ispatlanmış olan oyunlar, zaman içinde sadece çocuklar değil, aynı zamanda yetişkinler için de çağın en önemli eğlence araçlarından biri haline gelmiştir.

Eğer bir Nintendo DS oyun konsolu sahibiyseniz ya da almayı düşünüyorsanız, farklı zevklere ve eğlence anlayışlarına göre geliştirilmiş çok sayıda oyuna göz atarak, hem evde hem de dışarıda zamanınızı keyifli ve verimli bir şekilde değerlendirmenize katkı sağlayacak oyunlar bulabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nintendo DS Oyunları

Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 58 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483602/80226061/33000024/1204515