Nintendo Switch Aksesuarları

Pek çok alanda olduğu gibi bilgisayar ve konsol oyunları da teknolojinin dönüşümlerinden etkileniyor. Yeni nesil oyun konsolu olan Nintendo Switch'de yaşanan gelişime uygun olarak kullanışlı bir yapıyla oyun tutkunlarının karşısına çıkıyor. Donanım ve tasarım özellikleriyle klasik oyun konsollarından ayrılan Nintendo Switch, sahip olduğu aksesuar parçalarıyla oyun keyfinin katlanmasına imkân tanıyor. 

Yeni Nesil Oyun Deneyimi

Nintendo Switch oyun konsolu ve aksesuarları, boyut ve uygulama özellikleriyle diğer konsollara göre farklılıklar içeriyor. Mini tablet ile cep telefonu boyutlarına sahip olan konsol, hem televizyona bağlanabiliyor hem de elde tıpkı cep telefonu gibi kontrol edilebiliyor. Cihazın hareketli ve taşınabilir yapısı, kontrol pedleri ile şarj üniteleri gibi diğer tamamlayıcı parçaların da fonksiyonel olmasını sağlıyor. Farklı oyun çeşitleri için geliştirilen kontrol ürünleri, konumlandırıcı istasyonlar ve harici kartlar kullanımda pratiklik, uygulamada güvenlik işlemlerini maksimum seviyeye çıkarıyor. 

Eğlencenin Portatif Hali

Her yere taşınabilen, eğlencenin kesintisiz olmasını sağlayan Nintendo Swicth aksesuarları, oyun keyfini mekana ve güç kablolarına bağlı kalmadan yaşatacak özellikleri sizlere sunuyor.

  • Kişiselleştirilebilen kontrol ürünleri, oyun tutkunlarının oyundan ve cihazdan aldığı keyfin artmasını sağlıyor.
  • Oyun içeriklerine göre gerçekçi ölçülerde olan aksesuarlar, oynanılan oyunların gerçekliğinin artmasına katkıda bulunuyor. 
  • İster tekil isterseniz tüm seti birlikte taşımanıza imkân tanıyan taşıma çantaları, tüm parçaları eksiksiz ve güven içinde dilediğiniz noktaya taşımanıza yardım ediyor.
  • Çok amaçlı kullanılabilen kablosuz şarj standı, Joy Con ve Pro Control cihazlarını aynı anda stant üzerinde kablosuz olarak şarj etme olanağı sunuyor.
  • Nintendo Switch için geliştirilen ekran koruyucu ve taşıma çantası cihazın kullanılmadığı anlarda dış etkenlerden korunmasına imkân tanıyor.

Stil Sahibi Aksesuarlar

Sanal gerçeklik özelliği artan boyutları küçülen Nintendo Switch, tüm bu özelliklerini yenilenen aksesuarlarıyla daha işlevsel hale getiriyor. Hem televizyona bağlanarak hem de elde akıllı telefon gibi kullanılan konsollar, beş farklı kontrol aparatıyla yönlendiriliyor. Oyun içeriklerine göre farklı televizyonda ve elde oynarken farklı şekilde kullanılan kontrol aparatları alternatif renk seçenekleriyle satışa sunuluyor. Kablosuz olarak pille çalışan kontrol aparatları, yine kablosuz olarak tasarlanan ünitelerle şarj ediliyor. Kontrol cihazlarının boyutlarına göre ayarlanan şarj üniteleri minimal görüntüleriyle alan kaplamazken, şarj anında oyun oynanmasına da imkân tanıyan yenilikler içeriyor. Avuç içine sığan boyutlarıyla devrim yapan Nintendo, televizyon üzerinden oynanması için kitap boyutlarındaki bağlantı anahtarlarını geliştiriyor. Taşıması ve kurulu oldukça pratik olan bağlantı anahtarları, konsolun üzerine yerleştirilmesiyle görüntüyü ekrana yansıtıyor.

Nintendo Yenilikleri

  • Oyun karakterleri basılı olarak hazırlanan joy stickler, saklama kılıfları gibi ürünlerle zenginleşen aksesuarlar, güvenlik açısından yenilikleri kullanıcılarıyla buluşturuyor.
  • Oyun kartları için özel bölmeler içeren saklama kutusu kaybolmayı, kartlar üzerinde yer alan özel kimyasal ise bebek ve evcil hayvanlar tarafından kartların yutulmasının önüne geçiyor. 
  • Balık tutma oyunları için olta, yarış oyunları için direksiyon ve aksiyon oyunları için geliştirilen kayışlar ile oyun içeriklerindeki gerçeklik artırılıyor.
  • Konsolların dahili hafızalarının yetersiz kaldığı durumlar için hazırlanan 64, 128 ve 256 GB'lık micro SD kartlar, daha fazla oyun arasından seçim yapmanızı sağlıyor.
  • Nintendo aksesuarlar, kendisiyle özdeşleşen, çok satan ve bağımsız kategorideki onlarca oyunu size en uygun sistemlerle oynamanıza ve daha fazla keyif almanıza imkân tanıyor. 

Yeniliklerin Markası: Nintendo

Nintendo, 1986 yılında Super Mario ile başlattığı oyun çağında Gameboy ve Wii gibi farklı içeriklerdeki konsolları oyun severler ile buluşturan teknoloji firmasıdır. Satış rekorları kıran konsolları ve oyunları teknolojik gelişmelere uygun olarak geliştiren Nintendo, oyuncular için sıra dışı tasarımlar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nintendo Switch Aksesuarları

662 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın