Nintendo Wii Oyunları

Nintendo Wii Oyunları

Dijital oyun sektörünün en kıdemli markalarından Nintendo’nun, Nintendo Wii ürününü yıllardır dünyada en çok satan konsol haline getirmesinin sırrı, hiç şüphesiz her yaştan oyuncuya hitap eden oyunlarıdır. Eskimeyen nice oyunun yeni sürümlerini bulunduran Wii, birçok yeni oyuna da ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. Konsolla ilk kez tanışanları çok şaşırtan oyun mekanikleri ve kablosuz kontrolcü deneyimi konusunda alanında ilk olan Nintendo Wii, sizlere bambaşka dünyaların kapılarını aralıyor.

Nintendo Wii Oyunları

Oyun dünyasındaki devrimsel adımı Wii konsoluyla atan Japonya kökenli Nintendo firması, daha eski konsollarındaki geleneğini değiştirmedi ve dünya çapında en çok satın alınan konsola ve oyunlara imza attı. Yaşlı, genç, çocuk demeden herkesin eğlenebilmesini sağlayan Nintendo Wii oyunları, tıpkı diğer oyun konsollarında olduğu gibi dijital oyun severlere çok çeşitli bir oyun yelpazesi sunuyor.

Geliştirdiği konsolun kendine has kontrolcüsü Wii Remote sayesinde oyun kahramanlarıyla etkileşiminizi had safhaya taşıyan Nintendo, satın aldığınız oyunlardaki havayı adeta gerçekmiş gibi yaşamanızı sağlayan yapımları siz oyun severlere sunuyor. Gerek kontrollerdeki rahatlık ve farklılık, gerekse kontrolcü üzerinde bulunan mini hoparlör aracılığıyla oyun içerisinde gerçekleştirdiğiniz aksiyonun çeşidine göre geri bildirim sesleri ve yardımcı ses efektleri almanız, oynadığınız oyunlardaki havayı adeta oturma odasına getirecek. Nintendo Wii, yarış, aksiyon, spor, macera, korku-gerilim, çocuk oyunları gibi yapımların yanı sıra, konsolun üstünlüğünü ön plana çıkartan, dört kişiye kadar oyuncu desteğine sahip parti, müzik ve eğlence oyunlarına da imza atarak, sizin ailece ekran başında keyifli saatler geçirmenizi hedefliyor. Geçmişten bugüne efsanevi oyun karakterlerini yaratan Nintendo, çocukluğunuzun unutulmaz hatıralarını, yepyeni maceralar eşliğinde sizlere tekrar anımsatacak pek çok yeni nesil platform oyununu da geliştirmeye devam ediyor. Bu sayede genç yaştaki oyun severler, Nintendo’nun bu efsanevi oyunlarını ve oyun karakterlerini günümüz teknolojisiyle daha yakından tanıma imkânı buluyor.

Dijital oyun kavramını yeniden tanımlayan Nintendo Wii oyunlarıyla sadece kanepede oturarak, sıradan bir kontrolcü aracılığıyla oyunlarınızı oynamaz, Wii Remote sayesinde oyunların bir parçası haline gelirsiniz. Yarış oyunlarında kontrolcünüzü direksiyon gibi kullanabilir, tenis oyunlarında aynı kontrolcüyü bir rakete dönüştürebilir, korku-macera oyunlarında kontrolcünüzün birini karakterinizi hareket ettirmek için kullanabilir, diğerini ise karanlıkları aydınlatmak için kullanacağınız bir fenere dönüştürebilirsiniz. Wii’deki spor ve egzersiz oyunlarıyla denge, aerobik, yoga, kas gelişimi programlarından size uygun olanını seçerek günlük spor rutininizi değiştirebilir, oyun oynayarak sağlığınızı korumaya devam edebilirsiniz. Ayrıca yaşı ileri olan oyun severlerin de kendilerine uygun, daha kolay gerçekleştirebilecekleri spor modları da yer alır. Wii oyunlarında ve konsol aygıtlarındaki çeşitlilik, oynadığınız hemen her oyunda yaşadığınız deneyimi olumlu yönde etkileyerek, şimdiye kadar hiç tatmadığınız duyguları size yaşatacak.

Nintendo Wii Oyun Fiyatları

Çıktığı günden bu yana birçok oyun severin oturma odasının değişmez bir parçası haline gelen Nintendo Wii’nin bu denli sevilmesinin bir diğer sebebi de oyunlarındaki ve oyun fiyatlarındaki çeşitliliktir. İlginizi çeken oyunları, çok çeşitli fiyatlarla satın alabilmenizin yanı sıra, seçeceğiniz oyunların bazıları Balance Board, kablosuz klavye (müzik oyunları için), ekstra gamepad, DJ Turntable ekipmanı gibi oyun içerisinde kullanılabilecek çeşitli ek cihazlarla gelebilir. Oyunların yanında gelen ek ürünlere bağlı olarak oyun fiyatlarında farklılıklar bulunabilir.

Her yaştan oyun sever için geliştirilen Nintendo Wii oyunları, yıllarca arşivinizde saklayabileceğiniz, sıkılmadan oynayabileceğiniz ve tekrar oynanabilirliği yüksek yapımlardır. Ailenizle, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle boş vakitlerinize ve tatil günlerinize renk katmak istiyorsanız ilginizi çeken oyunları inceleyebilirsiniz. Harry Potter ve Thor oyunu ile fantastik dünyalarda gezebilir, Super Mario ile bir klasiğe dokunabilirisniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nintendo Wii Oyunları

233 ürün listeleniyor
Nintendo
Ay Teknoloji
Pop Konsol
Ubisoft
Wii
Disney
THQ
Activision
Electronic Arts
WB
Warner Bros
Atlus
Konami
SEGA
2K GAMES
Games
Hudson
Koei
Take 2
Tetris
Fotoğraflı Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 233 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?