Oyun Evleri

Kedilerin sağlıklı yaşamı için hareket etmeleri, tırnaklarını törpülemeleri oldukça önemli bir hal alıyor. Kedi ile evlerini paylaşanlar, birçok işlevi bir arada sunan kedi oyun evleri ile kedilerini harekete teşvik ediyor, onlara oyunlar sunuyor, kediler için özel alan yaratırken tırnaklarını törpüleyecek bölümler oluşturuyor.

Kedi Oyun Evleri ve Faydaları

  • Kedi oyun evleri kedilerin saklanma, oyun gibi ihtiyaçlarını karşılıyor.
  • Yeterli tırmalama alanı bulan kediler koltuk, halı gibi yüzeylerde tırnaklarını törpüleme gereği duymuyor ve ev sahipleri eşyalarını koruyabiliyor. 
  • Kompakt bir alanda birden çok işleve sahip olan kedi evleri, kedilere özel alan yaratarak onların evi, alan sahiplenmesine yardımcı oluyor. 
  • Yüksek kısımlar, kedilerin kendilerini bulunduğu alanın hakimi gibi hissetmesini sağlayarak içgüdülerini tatmin ediyor. 
  • Kimi kedi evleri modüler özellik taşıyabiliyor, bu sayede dilediğiniz zaman şeklini değiştirebilirsiniz. Ürünler kolaylıkla monte-demonte edilebiliyor. 
  • Kediler oyun alanlarında vakit geçirerek sıkılmıyor. Ortalığı dağıtan, sürekli oyun isteyen kediler, kedi evleri sayesinde tek başına keyifle vakit geçirebiliyor. 

Kedi Oyun Evleri Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Her kedinin oyun anlayışı, ihtiyaçları, beklentileri farklıdır. Kedilerin özellikleri düşünülerek kedi oyun evleri seçilebiliyor. Bazı kediler dikey tırmalamayı severken kimileri yatay tırmalama tahtası arıyor. Mobilyalara zarar veren kedilerin yeni ve belki farklı bir tırmalama tahtasına ihtiyaç duyduğu düşünülerek buna yönelik tırmalama alanı olan bir oyun evi seçilebiliyor. Kediler camdan dışarıyı izlemeyi sevdikleri için oyun evlerini de cam önüne yerleştirmeniz tavsiye ediliyor. Kedi oyun evleri arasından seçim yaparken, cam önünde ayaladığınız yere uyan, boyutları bölgeye sığabilen ve pencereye uzanabilen kedi evleri seçmelisiniz. Yine kedi evinin materyaline dikkat edebilirsiniz. Çoğu kediler sıcağı severken, bir kısmı peluş gibi sıcak tutan materyalleri sevmeyebiliyor. Kedinin alışkanlıklarına göre kedi evinin materyallerine dikkat etmeniz gerekiyor. Ev düzenini dikkate alarak, kedinin atlayabileceği yerleri düşünerek kedi evlerinin boyutlarını seçmelisiniz. Eğer birden çok kediniz varsa, bunu da dikkate alarak büyük kedi evlerinden almalısınız. İki kedinin aynı anda dolaşabileceği, uzanabileceği oyun evlerini tercih etmelisiniz. Kedinizin kilosu, boyu gibi özellikleri göz önüne alarak sizin için ideal kedi oyun evini bulabilirsiniz. 

Kedi Oyun Evleri Çeşitleri

Farklı çeşitleri olan kedi oyun evlerinin bazılarında yatak, kedi hamağı, yatay veya dikey tırmalama tahtası, basamaklı oyun alanı, tüneller, köprüler ve oyuncaklar bulunabiliyor. Kedilerin severek oynadığı oltalar, kuş veya fare oyuncakları oyun evlerine asılabiliyor. Kimi kapalı yatak alanı ile kedilere huzurlu uykular vadederken kimileri ise tırmanma parkurları ile kedileri oyuna davet ediyor. Evcil dostunuz için hem oyun alanı hem de dinlenme bölümü olan ürünler her evde yer almalı. Uzmanlar tarafından da kedinin kendini daha mutlu hissetmesi için alınması önerilen evler, kedilerin oda içinde gezinebileceği duvar rafları, kedi köprüleri ile tamamlanabiliyor. Kedinin kendini daha çok ait hissedeceği birçok eklenti kullanılarak kedilerin evdeki mutluluğu sağlanabiliyor, kedi mobilyaları da bunlardan biri. İnsan dostlarına yüksek bir yerden bakmayı seven, dışarıyı izlemekten, oyun oynamaktan, saklanmaktan hoşlanan kedileri memnun edecek kedi evleri bol çeşit ile sizleri bekliyor. 

Pet shop ürünleri arasında sayılan kedi oyun evleri fiyatları evin büyüklüğüne, eklentilerine, tasarımına göre değişiklik gösteriyor. Üzerinde desenler bulunan, gerçekten ev veya tren şeklinde tasarlanan, ahşaptan veya peluştan imal edilen birçok farklı kedi evi modeli bulabilirsiniz. Üzerindeki eklentileri kıyaslayarak, kedinizin ihtiyaçlarına yanıt verecek en doğru kedi oyun evi seçimini yapabilirsiniz. Dilediğiniz kedi oyun evleri ürünlerini hemen sipariş verebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kedi Oyun Evleri

2000 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 2000 ürün
DSACategoryId/2147483616/560074/60007000/24003317