En yakın dostunuz köpeğiniz için ihtiyacınız olan paslanmaz çelik tasma ve aparatlar, farklı marka ve model seçenekleri ile bu kategoride. Paslanmaz zincir boğma tasmadan, krom kaplama iki sıra zincir boğma tasmaya, şok emici özel kancalı plastik saplı çelik bağlama halatından, zincir eğitim tasmasına, farklı ebatlarda klipsli eğitim tasmasından, kilitli ve fırdöndülü kancaya, krom paslanmaz zincir yayından, paslanmaz duvar bağlama aparatına kadar pek çok ürün paslanmaz çelik tasma ve aparatları kategorisinde.

Ayrıca, altın kaplama zincir tasmalar, farklı ebatlarda ve renklerde paslanmaz ilave baklalar, köpeğinizi bahçe vb yerlerde bağladığınızda kayışın dolanmamasını sağlayan spiral bağlama kancaları, iki köpeği aynı anda gezdirmek için özel gezdirme aparatları, farklı renk ve uzunluklarda köpek gezdirme kayışları, köpek eğitim kayışları, spiral kancalı bahçe bağlama zincirleri, deri tutmaçlı zincir uzatmalar ve köpeğinizin çenesi etrafına takılan farklı boyutlarda köpek eğitim tasmaları, hepsiburada.com’da sizleri bekliyor.

Hepsiburada.com’un köpek kategorisinde yer alan ürünler sadece bunlarla sınırlı değil. Köpek ürünleri mamalarından çiğneme kemiklerine, köpek elbiselerinden köpek kemiklerine, köpek eğitim malzemelerinden deniz ve havuz ürünlerine, köpek kulübelerinden köpek yataklarına kadar köpekle ailgili lakalı aklınıza gelebilecek binlerce ürüne buradan ulaşabilirsiniz. Siz de en sadık dostlarınız için alışveriş yapmak istiyorsanız, Türkiye'nin en büyük e-ticaret sitesini seçin.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Çelik Tasma Fiyatları

Konumseçilmedi
DSACategoryId/2147483616/560000/560184/60002489