PH / GH / KH Düzenleyiciler

Akvaryum tutkusunu doyasıya yaşamak, hepsiburada.com PH-GH-KH düzenleyiciler kategorisindeki su berraklığını ayarlayan kaliteli kimyasal ürünlerle mümkün. Akvaryumu olanlar bilirler, suyun berraklığını ayarlarken balıkların hijyeni ihmal edilmemeli ve PH değerlerini dengelemek ve bakteriyel bulanıklığı önlemek için düzenleyici kimyasal maddelerden ve temizleyici aparatlardan yararlanmalıdır.

Çeşit çeşit yerli ya da egzotik balığın, bitki ve görsel materyalin bir arada güzel bir uyum içerisinde bulunduğu, etkili ışık düzenlemeleri ile ev ya da iş yeri ortamının havasını değiştirip huzurlu, hoş bir ambiyans yaratan akvaryumların bakımı da önemli bir husus.

Kullanılan filtre ne kadar güçlü olursa olsun, suyun rengi zamanla değişebilir ve temizleme işlemi ciddi bir eziyete dönüşebilir. Bunu yaşamamak ve hem zamandan kazanıp hem de doğru biçimde bakım yapmak için hepsiburada.com PH-GH-KH düzenleyiciler listesinde bulunan kaliteli akvaryum berraklaştırıcı ürünleri kullanabilirsiniz. 100 ml, 250 ml ve 500 ml olarak ihtiyacınıza göre farklı miktarlarda satın alabilirsiniz.

Akvaryum içerisine belirtilen miktar uygulandıktan yalnızca bir kaç saniye sonra farkı görmeye başlarsınız. Filtrenin toplayamadığı tüm yeşil ve beyaz bulanıklığı hızlı şekilde yok eder ve billur berraklığında bir ortam yaratır. Akvaryum içerisindeki bitki ve balık türleri üzerinde hiç bir olumsuz etkisi yoktur. Güvenle kullanabilirsiniz. PH-GH-KH düzenleyiciler kategorisindeki ürünlerle birlikte su kimyası/bakımı kategorisindeki diğer destekleyici kimyasal ürünleri de inceleyebilirsini. Ayrıca 50 TL ve üzerindeki Petshop alışverişlerinde ücretsiz kargo imkanını kaçırmayın.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

PH Düzenleyici Fiyatları

164 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 164 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?