ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
PUPA
Pupa Dorlion Pelet Yem 10Kg

Pupa Dorlion Pelet Yem 10Kg

PUPA
%0 indirim 89,00 TL 89,00 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483616/560338/560885/24004866

Pupa Dorlion Pelet Yem 10Kg

Pupa(Esyem) Dorlion Güvercin Pelet Yemi 10Kg

11 Çeşit Tahıl Ve Tohumlar İle Hazırlanmış Özel Güvercin Pelet Yemi

!!!

 Ürün İçeriği

Buğday, Arpa, Aspir, Bezelye, Soya, Akdarı, Mısır, Fiğ, Yulaf, Mercimek, Nohut Ve K-Fon (Bitki Özleri)Dorlion Güvercin Pelet Yemi Tohum,Tahıl Ve Baklagiller İle Birlikte Bitki Özleri, A,D,E Vitamin Mineraller İle Zenginleştirilmiş Güvercin Pelet Yemdir.Güvercinler İçin Özel Olarak Üretilmiş Olup, Güvercinlerin Günlük Gereksinimleri Hesap Edilmek Şartıyla Özel Bir Rasyon İle Hazırlanmıştır.Rasyon Nedir?Bir Evcil Hayvanın 24 Saat İçinde Tüm Besin İhtiyaçlarını Karşılayan Tüm Yemler Ve Bunlara Ait Karışım Oranlarını İfade Eder.Nişastanın Daha İyi Yararlanabilir Duruma Getirilmiş Olmasından Dolayı Metabolik Enerji Yükselmiş Olur.Buhar Verilmesi Ve Preste Yapılan İşlemde Yemin Sıcaklığı 70-80 Dereceye Çıktığından Yemin Bu Sayede Sindirelebilirliliği Artmaktadır. Bu Da Yemden Yararlanma Oranını Artırıcı Bir Unsurdur.Uygulamadaki Sıcaklık Nedeni İle Mikrobik Öğelerin Büyük Bölümü Yok Edilerek Hijyen Sağlanmaktadır.Yemdeki Güneş Işınlarına Ve Hava Oksijenine Karşı Duyarlı Olan Vitaminler, Amino Asitler Vb. Peletteki Sıkılık Ve Yüzeyinin Küçülmesi Nedeniyle Bozulmaya Karşı Çok Daha Geniş Ölçüde Korunmuş Olur.Esyem Dorlion Güvercin Yemi Pelet Haline Getirildiği İçin Diğer Yemlere Karşı Avantajlıdır.

Pupa (Esyem) Güvercin Pelet Yem Avantajları

1 - Yemlerden Geçen Bir Çok Hastalığın Bulaşmasına Engel Olur. (Salmoneıla,E-Coli,Kursak Mantarı Vb.Gibi Bir Çok Hastalık)

2- Tüy Kalitesini Arttırır Güvercinlerin Görünümünü Canlandırır,Ağız Ve Göz Şeffaflığını Sağlar, Kuşların Yem Seçme Olayını Kaldırdığı İçin Bütün Besin Maddelerinin Alımını Sağlar. 

3- Yem Seçme Olmadığından Kümedeki Bütün Kuşların Eşit Besin Değerlerinin Almalarını Sağlar.Mevsim Değişikliğinde Yaşanan Ani Ölümler Ve Hastalıklar Azalır.

4- Yem Zaviyatını Azaltır.Yavrular Gür,Hızlı Ve Dolgun Büyüme Kazandırır.

5- Kuşların Günlük Enerji , Vitamin Ve Diğer Besin Maddelerinin Tamamını Almalarını Sağlar. Bağışıklık Sistemi Kuvvetlenir.Esyem Dorlion Güvercin Pelet Yemi Kullanımıgüvercin Yemlerimizi Günlük Olarak Verilmelidir.Güvercin Başına 25 İle 35 Gr. Arasında Verilmesi Yeterli Gelecektir.

( 8 Adet Güvercin İçin 1 Su Bardağı Dolusu) Devamlı Önlerinde Yem Bulundurmayınız.Güvercin Yemlerimiz Gıda Ve Tarım Bakanlığı Onaylıdır.

 Kalitesiz Taklit Ürünlerle Paranızı Boşa Harcamayın.

Pupa Mamadan Başka Mama Aramayın.

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000009PC50
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön