Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Pyhton'ın Temelleri

Pyhton'ın Temelleri

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/80753000/80755013
Pyhton'ın Temelleri
Pearson Bilişim Profesyonelleri Programı, hızla gelişen data bilimi ve siber güvenlik alanında yeteneklerini geliştirmek isteyen profesyoneller için özenle hazırlanan online bir eğitim çözümü paketi sunmaktadır. Program, dünyanın önde gelen teknoloji uzmanları Jonathan Dinu, Omar Santos ve Arianne Dee tarafından anlatılan dört farklı ders içermektedir:
● Pyhton’ın Temelleri
● Veri Bilimi 1: Python ile Veri Biliminin Temelleri
● Veri Bilimi 2: Makine Öğrenimi ve İstatistik Analizi
● Siber Güvenlik Bootcamp
Deneyimli yazılım mühendisi Arianne Dee tarafından özenle hazırlanan Python’ın Temelleri dersi ile Python programlama dili ile ilgili tüm detayları ve uygulamaları derinlemesine öğreneceksiniz. Başlangıç seviyesi göz önünde bulundurularak hazırlanan 7 saatlik programda standart Python kütüphanelerinden faydalanmayı, PyCarm’ı kullanmayı, ve bir yazılım mühendisi gibi düşünerek problem çözmeyi öğreneceksiniz.
Dersin sonunda, üç basit bilgisayar oyunu yaratarak öğrendiklerinizi uygulamaya dökecek ve pekiştireceksiniz.
Neden Python Öğrenmelisiniz?
En temel programlama dili olmasına rağmen Python, günümüzde kullanılan tüm bilişim programlarının altyapısını oluşturmaktadır. Diğer programlama dillerine kıyasla çok daha kolay öğrenilmesi sayesinde hızlı bir şekilde veri analizi, aplikasyon ve otomasyon sistemleri ve yapay zeka gibi teknolojik çözümleri rahatlıkla anlayabilecek ve karar verebilecek bir düzeye gelmenize yardımcı olur. Günümüz dünyasının teknolojiye hızlı adaptasyonunda Python biliyor ve anlayabiliyor olmak sizi kariyerinizde çok hızlı bir şekilde bir adım ileri taşıyacaktır.
Ders Ayrıntıları:

Adrianne Dee’nin liderliğinde 7 Saatlik Video Ders İçeriği
Seviye: Başlangıç 
Ön koşullar: Bilgisayar yatkınlığı
Eğitim Dili: İngilizce
Sertifika: Uluslararası ITP Pearson Sertifikası
    
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Anında Teslim (Dijital Ürün)
Başa dön