Sanat

Sanat Burada

Usta sanatçılar tarafından üretilen eserler ile evinize yada ofisinize şıklık katabilirsiniz. Farklı ve her biri farklı bir tasarım eseri olan ürünler, kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kaliteli ve şık sanat eserleri, tasarım eserler, el sanatları, heykeller, tablolar kullanıcıların yaşam alanına farklılık katar. Sanatçılar tarafından üretilen ve özgün olan eserler, sizlerin yaşam alanlarında farklılık ve şıklık oluşturur. Farklı ve dikkat çekici olan ürünler, kullanıcıların beğenisini kazanır. Bir düşünce bir çok farklı şekilde yansıyabilir. Her eser, bir düşünce ve fikrin ürünüdür. Sanatçıların hayal gücünden doğan ve sizlere sunulan eserler, pek çok farklı düşünceyi temsil eder. Aynı zamanda kullanışlı ve estetik olmaları da farklı şekillerde kullanılmasına imkan tanır. 


Sanat, farklı düşüncelerin farklı şekillerde yansıması ya da dışavurumu olarak yorumlanabilir. Her eser, sanatçının bir düşüncesinin dışavurumudur. Bu dışavurumlar ile oluşan sanat eserleri, sanat severlerin dikkatini çeker. Dünya üzerinde pek çok farklı sanat dalı bulunur. Her bir sanat eseri de farklı bir dışavurumun eseridir. Yaratıcılık, yetenek, düşünce ve eyleme geçirme işlemlerinin ardından doğan sanat eserleri, yaşam alanınızın güzelliği arttırır. Sanatçıların yaratıcılıklarının bir ürünü olan eserler, size farklı şekillerde sunulur. Farklı alanlarda kullanabileceğiniz eserler, size pek çok konuda fayda sağlar. Grafik tasarım, ebru sanatı, resim sanatı, fotoğrafçılık, heykeller, el sanatları gibi birçok farklı ürünün yer aldığı sanat eserleri, kullanıcıların farklı alanlarda kullanmasına uygun olarak üretilir. 

El Sanatları

El sanatları, kişinin kendi elleriyle ürettiği ürünlerdir. Sanatçılar, kendi tasarımlarını kendi emekleriyle üretirler ve sizlerin beğenisine sunarlar. Pek çok farklı türde eserin bulunduğu kategori, sizlere hem kullanılabilir ürünler hem de dekoratif amaçlı ürünler sunar. Sanatçıların düşüncelerinden doğan ve farklı tasarımlara sahip olan eserler, kullanışlı ve özeldir. Tasarım sanat eserleri, kullanıcıların yaşam alanların kullanıma uygun olan hem dekoratif hem de kullanılabilen ürünler sunar. Yaratıcılık ve üretim aşamalarının ardından doğan ürünler, kullanıcılara özel bir deneyim yaşatıyor. 


Sanatçılar, zihinlerinden geçen fikirleri farklı şekilde dışa vururlar. Bu noktada doğan eserler, sanat eseri niteliği taşır. Tasarım dekoratif küre, sanatçı tarafından üretilen ve sanatçının kendi yaratıcılığından doğan bir eserdir. Ebru sanatının üstüne işlenmesiyle farklı şık bir  hale bürünür. Ev ve ofis başta olmak üzere bir çok farklı alanda kullanılabilir. Tasarım küllük, dekoratif obje, tasarım puro tablası ve daha fazlası kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Şıklığın ve zerafetin bir arada bulunduğu eserler, el yapımıdır ve sanatçılar tarafından üretilir. 


Birbirinden farklı ve her biri bir sanatçı tarafından üretilen eserler, farklı düşüncelerin temsilidir. Sanatçıların anlatmak istediklerinin sessiz ve sözsüz tasviri olan eserler, hem kalite hem kullanım açısından size avantaj sağlar. Çeşitli malzemelerin üzerine işlenen ve şık bir görünüme kavuşturulan ürünler, sizlerin yaşam alanlarına şık ve zarif bir görüntü katar. Birbirinden usta değerli sanat insanının üretimi olan eserler, farklı şekillerde kullanıma uygundur. El sanatları, sanatçıların kendi düşüncelerini farklı objelerle anlatım şeklidir. Yaratıcılık ve emek birleşimi olan eserler kullanıcıların kullanımına sunulur. Dilerseniz dekoratif amaçlı olarak da kullanabilirsiniz. Ev ve ofis dekorasyonlarında farklı ve yaratıcı dokunuşlara imza atacak eserler, kullanıcıların dikkatini çeker. 

Heykeller

Heykel, heykeltraşlar tarafından üretilen eserlere verilen isimdir. Farklı maddelerin kalıba dökülerek ya da yontularak yapıldığı eserlere heykel adı verilir. Heykeller, farklı figürlerin sanatçılar tarafından üretilmesidir. İnsan, hayvan, meyve ya da farklı figürler yapılabilir. Sanatçıların düşüncelerini yansıttığı sanat eserleri farklı boyutlarda size sunulur. Evinizin içinde kullanıma uygun olan küçük boyutlarda ürünler vardır. Aynı zamanda bahçe ya da avlu gibi alanlarda kullanıma uygun olan heykeller de bulunur. Aslan figürü, kaplan figürü ya da farklı figürler bulunur. Hem şık hem de kullanışlı olan eserler, kullanıcılarda farklı alanlarda kullanım imkanı sunar. 


Sanatçıların, kendileri tarafından imal edilen eserler, farklı figürlerin tasvirini sunar. Çeşitli malzemelerden üretilen ve farklı alanlarda kullanıma uygun olan eserler, özgün çalışmaların sonucunda ortaya çıkar. Sanatçının bir noktada kendi imzasını taşıyan eserler, yaratıcı ve şıktır. Çeşitli malzemelerden üretilen eserler, kalitesi ve dayanıklılığı ile dikkat çeker. Ev ya da bahçelerde kullanıma uygun boyutlarda bulunan eserler, hem kalite hem de maliyet açısından kullanıcılara fayda sağlar. 


Taş, tunç, bakır, kil, alçı ve ağaç başta olmak üzere bir çok farklı malzemeden imal edilen ürünler, dayanıklı ve kullanışlıdır. Ürünlerin bakımı da kolaydır. Farklı şekillerde kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Su ya da nemli bez ile rahat ve hızlı bir şekilde temizlenen ürünler, size uzun yıllar kullanım imkanı tanır. Üretildiği malzemelerin kalitesi ve sanatçının yaratıcıığı kullancııların beğenisini alır. Tasarım heykeller, biblo ya da büst olarak sizlere sunulur. Farklı tasarım ürünleri içerisinde barındıran ürün kategorisi, sanatçının eserlerini sunduğu bir alandır. Her detayında farklı bir anlam bulunan eserler, özgün çalışmaların sonucu olarak ortaya çıkar. Şık ve estetik eserler olmalarının yanı sıra farklı ve özgün olmaları da kullanıcılar tarafından farklı bir avantajdır. 

Resimler

Ressamların üretimi olan resimler, uzun çalışmalar sonucu ortaya çıkar. Yaratıcılık ve özgünlük başta olmak üzere bir çok farklı etkenin içerisinde bulunduğu eserler, pek çok konuda kullanıcıların beğenisini kazanır. Özgün çalışmalar sonucunda ortaya çıkmaları ve kullanıcılara farklı anlamlar sunmaları eserlerin bir özelliğidir. Ressamın düşüncelerinin tuvale aktarılması sonucunda ortaya çıkan eserler, pek çok detayı içerisinde barındırır. Resimlerde yer alan renklerin ve figürlerin farklı anlamları bulunur. Her dokunuş ve her detay farklı bir anlam içerir. Sanatçının üretim aşamasında düşünceleri ve fikirleri tuvalde bir resim olarak karşımıza çıkar. 


Tasarım çalışmalar olan eserler, farklı ve yeni olarak size sunulur. Modern ve geleneksel sanat anlayışının farklı şekillerde tezahürü olan eserler, kullanıcıların dikkatini çeker. Hem tasarım olmaları hem de özgün olmaları kullanıcılar açısından bir avantajdır. Resimleri dilerseniz evinizde, dilerseniz ofiste dilerseniz de farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Tuval üzerine resmedilen eserler kullanıcılara uygun fiyatlar ile sunulur.

Dekoratif Tasarım Ürünler

Dekoratif ürünler, kullanıcılara farklı alanlarda kullanım imkanı sunan ürünlerdir. Dekoratif küllük, kase, tabak, vazo ve küp gibi farklı şekillerde üretilen eserler, ev ve ofis başta olmak üzere farklı alanlarda kullanılabilir. Hem şık hem de estetik olmaları kullanıcılar tarafından beğeni alır. Sanatçılar tarafından üretilen eserler, özgün çalışmalardır. Hem kalite hem de dayanıklılık olarak dikkat çeken ürünler, kullanıcılardan beğeni alır. 


Sanatçıların dokunuşları farklı şekillere bürünen eserler, farklı ve özgün olmaları açısından değerlidir. Hem tasarım hem de yaratıcılık sürecinin sonunda doğmaları ürünlere farklı anlamlar katar. Her eser, sanatçının anlatmak istediği farklı düşünceyi kullanıcılara aktarır. Dekoratif tasarım ürünler, farklı malzemelerden üretilen eserler dayanıklı ve uzun ömürlü olması ile de kullanıcıların beğenisini alır. Kaliteli ve uzun ömürlü olan sanat eserleri kullanıcıların yaşam alanlarına yenilik ve farklılık katar.

Tasarım Tablolar ve Fotoğraflar

Grafik tasarım  ve yağlı başta olmak üzere farklı tekniklerle üretilen tasarım tablolar kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Birbirinden farklı anlamlar taşıyan sanat eserleri, kullanıcılarda farklı duygular uyandırır. Evlerde ya da ofislerde kullanıma uygun olan eserler, farklı şekillerde üretilir. Sanatçının üretim ve düşünme aşamasında ortaya çıkardığı eserler, kullanıcıların dikkatini çeker. Duvarları süsleyen ve bulunduğu ortama şık bir görüntü katan tasarım tablolar, farklı alanlarda kullanılabilir. Salon, çalışma odası ya da ofis gibi alanlarda kullanılmaya uygun olan ürün, kullananların tercihine bağlı olarak farklı yerlerde de kullanılabilir. 


Grafik tasarım tablolar, uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkan grafik eserlerdir. Piksel piksel bi çalışmanın sonucu olan eserler, büyük emekler sonucu ortaya çıkar. Grafik tasarım sanatçıları tarafından ortaya çıkarılan eserleri hem kullanıp hem de özgünlük açısından diğer eserlerden ayrılır. Uygun fiyatlı ve yaratıcı eserler olması açısından kullanıcıların dikkatini çeker. 


Fotoğraf sanatçılarının ortaya koyduğu eserlerde bulunur. Fotoğraf sanatı uzun çalışmalar ve denemeler sonucunda ortaya çıkan eserlerin genel adıdır.  Farklı ve ilginç fotoğraf karelerinin yanı sıra özgün ve dikkat çekici çalışmalarda bulunur. Sanatçının özgünlüğü ve yaratıcılığı ile ortaya çıkan eserler kullanıcıların dikkatini çeker. Ev ya da ofislerin duvarlarını süsleyen çalışmalar, farklı anlamlar taşır ve kullanıcılarda farklı duygular uyandırır. 

Sanatçıdan Sanatseverlere 

Sanatçıların emekleri sonucunda ortaya çıkan eserler, size yaratıcı sanat eserleri olarak sunulur. Yaratıcı ve özgün çalışmalar sonucunda ortaya çıkan eserler, pek çok farklı alanda kullanılabilir. Uygun fiyatları ve kalitesi kullanıcıların beğenisini alır. FArklı sanat dallarında üretilen eserler, hem özgünlük hem de yaratıcılık açısından özeldir. Sanatçıların eserlerini sunduğu kategoride her bütçeye, her zevke ve her tarza uygun sanat eseri bulunur. 


Sanatçıların uzun uğraşlar sonucunda ortaya çıkardığı eserler, kullanıcılar tarafından beğeni alır. Çeşitli kategorilerde üretilen eserler, sanat, sanatçı ve sanat severleri ortak bir noktada buluşturur. Yararlı, kaliteli, ve özgün içerik lerin yer aldığı eserler, size farklı şekillerde kullanım imkanı tanır. Dilerseniz evinizin duvarında, salonda ya da masanızda kullanabileceğiniz eserler, kolay ve hızlı bir şekilde temizlenebilir. 


Sanat eserleri tüm özelliklerinin yanı sıra kullanıcılarda uyandırdığı duygular ile dikkat çeker. Eserler içerisinde taşıdığı anlamlar ile kullanıcılara sunulur. Her eser, farklı bir anlamın temsilcisidir. Özgündür ve yaratıcılığın bir ürünüdür. Sanatçılar tarafından üretilen ve sizlere sunulan sanat eserlerine Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Grafik Tasarım Eserler Var Mıdır?

Grafik tasarım eserler bulunur. Günümüzde bilgisayar en çok kullanılan teknolojik aletler arasında yer alır. Grafik tasarım sanatı, bilgisayarın doğumundan sonra ortaya çıkmıştır. Grafik tasarım sanatçıları tarafından üretilen eserler, özgün ve yaratıcıdır. Sizlere farklı şekillerde kullanım imkanı sunan eserler, bir sanatçının anlatmak istediği düşüncelerin dışavurumudur. 

El Sanatları Nedir?

El sanatları, kişilerin kendi düşüncelerini el emeği ile anlatmasıdır. Bu süreçte doğan eserler, el sanatı ürünler olarak adlandırılır. Sanatçıların düşüncelerini yaratıcılıklarını aktardığı eserler sizlere pek çok konuda fayda sağlar. Kullanışlı ve şık ürünler kullanıcıların beğenisini kazanır. 

Eserlerin Fiyatları Nedir?

Sanatçılar tarafından üretilen eserler, farklı fiyat aralıklarında yer alır. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan ürünler, sanatçıların düşüncelerinin birer dışavurumudur. Genel olarak uygun fiyatlı olan sanat eserleri bütçe dostudur. Her bütçeye uygun farklı bir ürün sunan kategori size maliyet olarak fayda sağlar. 

Tasarım Ürünler Var Mıdır?

Sanatçıların kendi tasarımları olan eserler sizlere sunulur. Hem şık hem de farklı olan eserler, tasarım ürünlerdir. Sanatçıların kendi tasarımları ile ortaya çıkan ürünler, size farklı ve yeni bir seçenek olarak sunulur. Üretiminde kaliteli ve dayanıklı maddelerin kullanımı da eserlerin kullanım ömrünü uzatır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sanat

131 ürün listeleniyor
Sanat
Sanat
Edisyon
Edisyon
Resim
Resim
Heykel
Heykel
Fotoğraf
Fotoğraf
Yağlı Boya
Yağlı Boya
Elif Koyutürk Sanat
Juneyt Elgun Sanat
Hüseyin Kartal Sanat
Samed Arda Selim Sanat
Selin Çeliktaş Sanat
C.M. Kösemen Sanat
Damla Karadere Sanat
Belmin Pilevneli Sanat
Elif Gül Kurt Sanat
Fatma Guliyev Sanat
Melike Uçku Sanat
Burhan Doğançay Sanat
Doğukan Çiğdem Sanat
Halil Ege Doğramacı Sanat
İbrahim Balaban Sanat
Özdemir Altan Sanat
İbrahim Örs Sanat
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 131 ürün
DSACategoryId/80822004