Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Sandisk
Sandisk 8 Gb Class 10 Hafıza Kartı SDSDU-008G-U46

Sandisk 8 Gb Class 10 Hafıza Kartı SDSDU-008G-U46

Sandisk
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483606/60000190/60002059/1100011
Sandisk 8 Gb Class 10 Hafıza Kartı SDSDU-008G-U46

SanDisk Ultra® SD

Normal SDHC™ Bellek Kartlarından iki kat daha hızlı ve iyi resim ve video çekmek istiyor musunuz?††

Genel olarak

 • 8GB, 16GB, 32GB ve 64GB'lik* kapasiteleri mevcuttur
 • Normal SDHC kartlarındakinden†† iki kat daha hızlı
 • Hatasız Tam HD Video (1080p) kaydı yapılabilir
 • Dakikalar içinde resim ve videoları aktarın
 • Yaşam boyu sınırlı garanti1

Ürün Tanımı

SanDisk Ultra SDXC UHS-I Bellek Kartları kompakt orta seviye bas ve çek fotoğraf makineleri ve video kameralar için idealdir. Anı kaçırmamanız için tasarlanan geniş kapasitesi ve inanılmaz hızları sayesinde binlerce yüksek çözünürlüklü resim ile saatlerce Tam HD (1080p) videoları çekmek için gereken tüm bellek ve performansa sahip olacaksınız.

SanDisk Ultra SDXC UHS-I Bellek Kartlarının 30MB/s'e** varan ultra hızlı veri aktarım performansı sayesinde resimleri dijital fotoğraf makineniz ya da video kameranızdan masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınıza daha hızlı aktarabileceksiniz.

Test koşullarında dahi çalışmaya devam edecek şekilde tasarlanan SanDisk Ultra SDXC UHS-I Bellek Kartları suya, ısıya, sarsıntıya, titreşimlere ve röntgen ışınlarına dayanıklıdır. Bu kartlar dünyanın en büyük taşınabilir bellek kartı üreticisi tarafından itina ile tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiştir.

Avantajları

 • En iyi çekimi normal SDHC kartlarındakinden†† iki kat daha hızlı yakalayın
 • Hız Sınıfı 10 performansı ile hatasız Tam HD (1080p) Video kaydedin
 • Resim ve videoları 30MB/s'e** varan okuma hızında dakikalar içinde aktarın
 • SDHC (8GB, 16GB ve 32GB*), SDXC (64GB*) form faktörleri
 • Dünyanın her yerindeki fotoğrafçıların güvendiği video ve resim bellek kartı markasına güvenin
 • Test koşullarında çekim: suya, ısıya, darbeye, titreşime, röntgen ışınlarına dayanıklıdır
 • Yazılabilir etiket sayesinde çekimlerinizi kolaylıkla organize edin ve bulun
 • Yaşam boyu sınırlı garanti desteği1
Doğru kartı seçmek

Doğru kartı seçmek her zaman mümkün değildir.

İlk olarak yüksek çözünürlüklü fotoğraflar mı daha düşüklerini mi çekeceğinize ve hatta Tam HD video çekip çekmeyeceğinize bağlıdır. Kullanacağınız biçim, seçiminizi de etkileyebilir. JPEG'ler, örneğin ham resimlerden daha fazla yer kaplar. Çizelge, rehber olarak kullanabileceğiniz video ve fotoğrafların tipik bir karışımını göstermektedir.

11 gigabayt (GB) = 1 milyar bayt. Belirtilen kapasitenin bir kısmında veri saklanamaz. 2Yaklaşık değerler: Sonuçlar dosya boyutuna, çözünürlüğe, sıkıştırmaya, bit oranına, içeriğe, ana aygıta, önyüklemeli dosyalara ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 12 megapiksellik (MP) bir nokta çekim kamerasını temel alır.Tam HD video (1920x1080x30 fps) ile HD (1280x720x30fps) ve 3D video desteği ana aygıta, dosya boyutuna, çözünürlüğe, sıkıştırmaya, bit oranına, içeriğe ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

SanDisk Ultra SDXC UHS-I Bellek Kartı karşılaştırmalarda nasıl?

SanDisk, her biri farklı bir müşteri ihtiyaç aralığını karşılamak için tasarlanmış olan Bellek Kartlarında geniş bir performans düzeyleri yelpazesi sunmaktadır. SanDisk Ultra SDXC UHS-I Bellek Kartı size doğru çözümü sunmaması durumunda, keşfedebileceğiniz bazı alternatifler şunlardır.

Dijital fotoğraf makinesi ve video kameranızı daha verimli kullanmak için

Daha fazla resim çekmek için ihtiyacınız olan kapasite

Günümüz dijital fotoğraf makineleri ile video kameraların çekebildiği tüm yüksek tanımlı resimleri ve Tam HD (1080p) videoları saklamak sıkıntılı olabilir. SanDisk Ultra SDXC UHS-I Bellek Kartlarında profesyonel fotoğrafçıların ve fotoğrafçılığı gerçek bir hobi haline getirenlerin Tam HD video veya çoklu megapikselli çekimleri için ihtiyaçları olan kapasiteden fazlası vardır. Oldukça geniş kapasiteli olduğu için ihtiyaç duyulduğunda daha fazla depolama alanı açmak için başka şeyleri silmenize gerek kalmayacaktır.

Daha hızlı olun

SanDisk Ultra SDXC UHS-I Bellek Kartları Hız Sınıfı 10'un performans özelliklerine sahiptir bu sayede Tam HD (1080p) mükemmel video çekebilirsiniz. Aynı zamanda DSLR cihazlarda yüksek çözünürlüklü seri fotoğraf çekimi (seri çekim modu) için veya RAW resim dosyası formatı için de idealdir.

Zamandan tasarruf edin

En iyi resimlerin dahi bazen HD video bellek kartları ile dijital fotoğraf makinesi kartlarının yardımına ihtiyacı olabilir. SanDisk Ultra SDXC UHS-I Bellek Kartları ile resim ve videoları bilgisayarınıza 30MB/s'e varan hızlarda aktarabileceğiniz için resimleri istediğiniz şekilde kesme, düzenleme ve ayarlamak için daha çok zamanınız olacak.

İstediğiniz görüntüleri test koşullarında çekin

Fotoğrafçılar çekimlerini her zaman rahat stüdyolarda yapmaz. Bazen fotoğraf makinelerinde kullandıkları kartların olağanüstü koşullarda da çalışması gerekmektedir.  SanDisk Ultra SDXC UHS-I Bellek Kartları suya, ısıya, darbeye, titreşime ve röntgen ışınlarına karşı dayanıklı olduğu için istediğiniz görüntüleri çöl ve dağlardan akan nehir gibi ortamlar da dahil her ortamda çekebilirsiniz.

Güven ve performans

SanDisk, SanDisk Ultra SDXC UHS-I Bellek Kartınızın önemli hatıralarınızı saklayacağına güvenebilmeniz için güvenilirliği en üst seviyeye çıkarmak amacıyla bellek kartlarını kendi geliştirip üretmektedir.

Her SanDisk Ultra SDXC UHS-I Bellek Kartı yaşam boyu sınırlı garanti altındadır1.


Teknik bilgiler

 • Form Faktör: SDHC (8-32GB*), SDXC (64GB*)
 • Kapasiteleri: 8GB- 64GB* – referans için saklama ve kapasite tablosuna bakın
 • Uygulama: Tut ve çek dijital fotoğraf makineleri ile 1080p Tam HD videolar için önerilir (Daha fazla bilgi için ana cihazın kullanma kılavuzuna bakınız)
 • Performans/hız: 30MB/s'e** varan okuma hızı; yazma hızı daha yavaştır
 • Video performans derecelendirmesi: Hız Sınıfı 10
 • Uyumluluk:
  • SDHC (8-32GB*) kartlar için: SDHC/SDXC ve SDHC-I/SDXC-I (UHS-I) etkinleştirilmiş tüm ana cihazlarla uyumlu
  • SDXC (64GB*) kartlar: SDXC ve SDXC-I (UHS-I) etkinleştirilmiş ana cihazlarla uyumlu
 • Üretildiği Ülke: İthal
 • Malzeme: Silikon
 • Boyutlar: 20.01 x 31.01 x 1.50 mm (0.79” x 1.22” x 0.06” inç)
 • Çalışma sıcaklığı: İster kutup soğ
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön