Sandisk SD Kartlar

İşiniz ya da hobiniz gereği dijital kamera ya da fotoğraf makinelerini kullanıyor olabilirsiniz. Çekimler sırasında sizi en çok zorlayan durumlardan biri, yakalamak istediğiniz sahneleri yetersiz veya yavaş hafıza yüzünden kaçırmanız ve ölümsüzleştirmek istediğiniz görüntünün saniyeler içerisinde ortadan kaybolmasıdır. Hafıza kartları teknolojilerindeki gelişmeler neticesinde, kullandığınız akıllı aygıtlar ve fotoğraf makinelerine uygun hale getirilen yüksek performanslı SD ve Micro SD kartlarla artık yakalamak istediğiniz hiçbir sahneyi kaçırmayacaksınız.

Sandisk SD Kart

Depolama ürünleri konusunda her türlü çözümü sizlere sunan Sandisk, akıllı aygıtlarınız, fotoğraf makineleriniz ve video kameralarınızda kullanabileceğiniz çok çeşitli ürünleri sizlere sunuyor. Geniş yelpazedeki SD kartlarını performanslarına göre isimlendiren Sandisk’in Ultra, Ultra PLUS, Extreme, Extreme PLUS ve Extreme PRO ürünlerinin yanı sıra, giriş seviyesindeki veya yüksek performansa gereksinim duymayan kullanıcılara hitap eden Sandisk SDHC/SDXC modelleri yer alır. Tercih edeceğiniz modele göre 512 GB kapasite ve 280 MB/s okuma ve 250 MB/s gibi yüksek yazma hızlarına çıkabilen Sandisk SD kartlar sayesinde, 4K çözünürlükte videoları hiçbir zorluk ya da kesinti olmaksızın çekebilir, kaydettiğiniz videoları veya fotoğrafları hızlı bir biçimde bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilen Sandisk ürünleri, özellikle fotoğrafçı ya da video çekimi yapan profesyonellerin yaşadığı SD kart kırılması gibi olumsuzlukları yaşatmazlar. Sandisk ürünleri aynı zamanda suya, X ışınlarına, düşük ve yüksek hava sıcaklıklarına dayanıklıdır.

Sandisk SD Kart Fiyatları

Yaptığınız iş veya hobinize göre edinebileceğiniz çok sayıda Sandisk ürünü vardır. Amacınız durağan fotoğraflar ve yüksek çözünürlüklü olmayan videolar kaydetmekse, tercih edebileceğiniz ürünler giriş seviyesi Sandisk SD kartlar ve Sandisk Ultra serisi çözümler olabilir. Hedefiniz doğa geziniz sırasında hareketli nesneleri hızlı ve kayıpsız olarak fotoğraflamak, aynı zamanda 2K ve 4K video kaydı yapmaksa, tercih edebileceğiniz ürünler Ultra PLUS’tan Extreme PRO’ya kadar uzanan ürünlerden olmalıdır. Bu ürünlerle gerçekleştirmek istediğiniz aktif çekimlerde sorun yaşamazsınız. Giriş seviyesi ve orta düzey SD kartların fiyatları Extreme PRO gibi ürünlerden, kapasite ve hız gibi nedenlerden ötürü farklılık gösterebilir.

Akıllı aygıtlarınız için kullanacağınız Micro SD kartlarda da, normal SD kartlarda olduğu gibi bir sınıflandırma uygulandığından ötürü, tercih edeceğiniz ürünlerin kullanacağınız akıllı telefonlarla olan uyumunu göz önüne alarak seçmelisiniz. Birkaç yıllık bir akıllı telefona veya tablete sahipseniz ve depolama ürünü almak arzusundaysanız, en yüksek hızdaki Micro SD kartları almanız, size pratikte bir artı sağlamayacaktır. Son model yüksek performanslı bir akıllı aygıtınız varsa, bu cihazların mimarilerinden dolayı depolama hızları da yüksektir. Buradan yola çıkarak harici depolama için seçeceğiniz kartın da yüksek hızda olması, günlük kullanımınızda fark edebileceğiniz performans artışını sağlayacaktır.

Sandisk Micro SD Kart

Günlük işlerinizde en büyük yardımcınız ve eğlence konusundaki en pratik çözümünüz haline gelen akıllı telefonlarla tabletlerin, performans artışları ve kamera çekim kapasitelerindeki yükselişle birlikte, depolama alanı sorunlarıyla karşı karşıya gelmiş olabilirsiniz. Gerek oyunların yüksek depolama alanına ihtiyaç duymaları, gerekse akıllı aygıt kameralarının 4K’ya kadar artan video çekim kapasiteleri dolayısıyla yüksek hızda ve kapasitede Micro SD kart, akıllı aygıtların olmazsa olmazı haline geldi. Sandisk, SD kartlarda oluşturduğu performans hiyerarşisini Micro SD kartlarda da uygulayarak Ultra, Ultra PLUS, Extreme, Extreme PLUS ve Extreme PRO serisi ürünleriyle size uygun çözümler sunuyor; 200 GB kapasiteli ve 95 MB/s okuma, 90 MB/s yazma hızına sahip ürünlerle günlük ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyor. SD kartlardaki dayanıklı ürün yapısını Micro SD’lerde de gösteren Sandisk, Micro SD kartları suya, darbeye, röntgen ışınına ve ısıya dayanıklı şekilde geliştiriyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Sandisk SD Kart Fiyatları

.
Marka
.
Toplam 24 / 49 ürün
DSACategoryId/2147483606/60000190/60002059/1100011/sandisk