Birlikte yaşadığınız ya da yaşamayı planladığınız evcilleriniz için mama ve su kabı alırken hijyen, güvenlik ve konfor açısından belli noktaları göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Onların sağlıklı ve kaliteli beslenebilmesi için kullanılan mamanın niteliği ile birlikte kullanılan kapların kalitesi de önemli detaylar arasında yer alıyor. Bu kapların kolay çizilmeyen, kolay temizlenebilir, kanserojen madde içermeyen, antialerjik malzemeden üretilmiş olması gerekiyor. Çizilmeleri önleyen sırlı yüzeye sahip seramik mama & su kapları; dayanıklı bir kullanım sunan kaliteli malzeme ve tekniklerle imal ediliyor. Yüksek derecelerde fırınlanan ürünler; sağlam ve sağlıklı seramik parçalar hâline geliyor. Kolay çizilmedikleri için temizlik bakımından da risk taşımayan bir karaktere sahip olan malzemeler, bakteri ve mikropların üremesine de imkan tanımıyor. Bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

Tüm bu noktalardan bakıldığında bu kaplar; evcil hayvanlarınız için enfeksiyon ya da alerji riski taşımayan beslenme kalitesi anlamına geliyor. Kolay kolay çizilmeyen, ama kolay temizlenebilen seramik mama & su kapları; evcillerinizin konforu ve sağlığı için en uygun tercihler arasında yer alıyor. Çatlamış ya da kırılmış seramik kapların hemen değiştirilmesi, pet'inizin sağlığı ve güvenliği açısından önem taşıyor.

Porselen ya da seramik ürünler, sadece doğal ham maddeler kullanılarak imal ediliyor. Porselen ürünlerdeki çekici beyaz renk ise boyadan değil; imalatta kullanılan doğal materyallerin yapısından kaynaklanıyor. Estetik görünümleri açısından da tercih sebebi olan seramik mama & su kapları, zengin çeşitleri ile evinizin dekorasyonuna görsel anlamda da renk katıyor.

Mama kabının ağırlığı, kap seçiminde belirleyici özelliklerden biri olarak dikkat çekiyor. Evcilinizin büyüklüğü ve hareketliliği ile doğru orantılı olarak artan bir ağırlığa sahip olması gerekiyor. Evciliniz beslenirken sabit durabilen bir kap olması, kaliteli ve konforlu beslenmenin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Seramik mama ve su kapları, yapıları gereği ağır ürünler oldukları için bu gereksinimi gayet iyi karşılayabildikleri gözlemleniyor.

Keyifli ve doyurucu bir şekilde beslenmelerini ve kana kana su içmelerini sağlamak için evcilinizin kullandığı su kabı ve mama kabının geniş ve derin bir forma sahip olması gerekiyor. Seramik su ve mama kaplarını seçerken de yine evcilinizin boyutlarını dikkate almanız sonradan bu anlamda sorun yaşamayacağınız anlamına geliyor.

Küçük ırk köpekler ve kediler için melamin malzeme kullanılarak üretilmiş su ve mama kapları, canlı renkleri ve şirin formları ile sempati topluyor. Bu kapların alt kısımlarında kaymayı önleyen lastik malzeme bulunuyor. Farklı bir alternatif olarak ikili seramik mama kapları da suyu ve mamayı yan yana tutan kaymaz metal bir ayaklıkla set hâlinde sizlerin beğenisine sunuluyor.

Seramik mama kapları ve su kaplarının her beğeniye hitap edecek şekilde pek çok çeşitli renk ve desende tasarımları bulunuyor. Siyah mat sır dış yüzey üzerine altın yaldızlı patilerin olduğu; içi mavi ya da turuncu renkte dekorlanan farklı boyutlardaki mama kapları şık görünümleri ile dikkat çekiyor. Dış kısmında sarı ya da siyah mat sır; içinde ise beyaz sır üzerine şirin bir köpek dekoru kullanılan mama kaplarının neşeli tasarımları ise pozitif enerjiler saçıyor. Kullanılan kaliteli fırınlama teknikleri ile renklerini koruyan seramik mama ve su kapları, oldukça uzun ömürlü ve dayanıklı oluyor. Dışı desenli - içi düz, içi desenli - dışı düz, yazılı, hayvan desenli, geometrik desenli, rengarenk ve sade olmak üzere farklı renk, desen ve formlarda tasarımlara sahip ürünler, sizlere bir arada sunularak kolayca keşfetmeniz için sizleri bekliyor.

Seramik Köpek Mama Kabı Fiyatları

128 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Trixie
  2. Nobby
  3. Güner Seramik
  4. AFP
  5. Rogz
  6. Petrageous
  7. Markapet
  8. Pawise
  9. Petbox
  10. Ferplast
  11. Hing
  12. Karlie Flamingo
  13. Lilis
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560000/24001769/60006959
BAŞA DÖN