Işığı engellemek ve iç mekanların dışarıdan görünmesini önlemek için geliştirilen perdeler, bir evin en temel tekstil malzemesi olmasının yanında dekor açısında da önemli eşyalardır. Dekoratif açıdan ortamın havasını değiştiren perdeler, farklı markalar ile kullanıcılara sunuluyor. Türkiye’nin en önemli tekstil markası olarak öne çıkan Taç, birbirinden farklı perde modelleri ile her zevke ve dekora hitap eden ürünü koleksiyonlarında barındırıyor.

Taç Perde Modelleri

Kullanıldığı ortama göre farklı çeşitlere sahip olan perdeler, üretildikleri malzeme ve dikim açısından değişerek farklı modeller olarak karşınıza çıkıyor. Klasik kullanımı ile tanınan tül perdeler ve fon perdeleri ile birlikte özellikle giderek kullanımı artan stor perdeler de Taç perde modelleri arasında yerini alıyor. Markanın stor perde modellerinde baskılı stor perdeler, zebra perde, polyester ve mat perde gibi farklı ürünler bulunuyor. Modern görünümlerinin yanında, kullanıldığı ortama daha düzenli bir hava katan stor perde çeşitleri, tasarımına bağlı olarak farklı kullanım özellikleri sergiliyor. Hem gece hem gündüz kullanımı ile öne çıkan zebra desenli perdeler, işlevsel yapısı ile her ortamda kullanılabilir bir tasarıma sahip. Fon perde gibi kullanılan polyester ve mat stor çeşitleri ise kalın kumaş dokuları ile ışığın içeri girmesini ve içerinin görünmesini engelliyor. Taç stor perdelerde dikkat çeken diğer bir özellik ise kendi kendini temizleyen leke tutmaz kumaşlar oluyor. Dijital baskılı ürün çeşitlerinde ise farklı desenler kullanılıyor. Mutfaktan yatak odalarına kadar birçok alan için çeşitli baskılarda üretilmiş stor perdeleri inceleyebilir, özellikle lisanslı şık ürünleri tercih edebilirsiniz.

Taç markasının tül perdelerinde ise kırışmayan ve deforme olmayan kumaşların kullanıldığı farklı desenlere sahip ürünler bulunuyor. Desen çeşitleri ile farklı zevklere hitap eden ürünler kornişe takılmaya hazır halde satılıyor. Tül perdelerin üzerinde kullanılan fon perdelerinde ise hazır baskılar ile süslü ürünlere ve tek renk modellere erişebilirsiniz. Stor perdelerin üzerinde de kullanabileceğiniz fon perdeler, genellikle tek kanat olarak sunulduğu için kullanacağınız alana bağlı olarak perde seçiminizi yapabilirsiniz.

Taç Perde Fiyatları

Taç perde fiyatları ürün modelinden ebadına kadar birçok etkene bağlı olarak değişiyor. Özellikle markanın geliştirdiği leke tutmayan ve kendi kendini temizleyen perdeler fiyat açısından farklılık gösteriyor. Kendini ışıkla temizlediği için daha zahmetsiz bir kullanım sunan ürünler, renk açısından da çeşitlilik göstererek farklı ortamlarda kullanılabiliyor. Markanın baskılı zebra perdeleri ise motifler açısından değişiklik göstermesine rağmen aynı fiyat aralığında kullanıcıya sunuluyor. Desenine bağlı olarak yatak odasından mutfağa kadar farklı alanlarda kullanıma uygun ürünlere aynı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Zebra perdelerde desenli modellerin yanında beyaz, krem gibi düz renkli ürünleri daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Polyester stor çeşitleri arasında kendini temizleyen ürünler ile normal perdeleri fiyat açısından karşılaştırabilirsiniz. Özellikle kendini temizleyen bambu perde çeşitlerini inceleyebilir, üretildiği malzeme açısından farklılık gösteren ürünlere ulaşabilirsiniz. Stor perdeler arasında gün ışığında dışarısını tek taraflı gösteren screen perdeler ise uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunuluyor.

Taç perde çeşitleri arasındaki tül perdeler ise metresine ve desenlerine bağlı fiyatlar ile satılıyor. Özellikle desenlerde daha modern ve şık tasarıma sahip ürünleri değişen fiyat aralıklarında bulabilirsiniz. Kullanacağınız alana uygun olarak seçilmesi gereken perdelerin ebatlarını inceleyerek fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Markanın fon perdeleri ise tek kanat olarak satılıyor. Ebatları aynı olan fakat desenleri farklı olan fon perdelere aynı fiyat aralığında ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı Taç perde çeşitlerini inceleyerek eviniz için en uygun ürünü seçebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Taç Perde Modelleri ve Fiyatları

357 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Taç
  2. Hepsiburada Home
  3. Brillant
  4. Pierre Cardin
  5. Linens
  6. Henge
  7. Caserta Home
  8. Cici Halı
  9. Bebişim Halı
  10. Else
  11. Evrem
  12. Premier Home
  13. Homamia
  14. Perdejim
  15. Erenev
  16. Else Halı
  17. Modern Stor
  18. Studio Pastel
  19. Modafabrik
  20. Comforsun
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Ebatlar A-Z
 7. Kumaş Dokuması
 8. Renk A-Z
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Taç
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022247/tac
BAŞA DÖN