Temel / Eser Element Katkıları

Evcil hayvanınızın türü ve cinsi ne olursa olsun hepsi de kendine has özellikler barındırıyor. Kişiliğiyle diğer ev hayvanlarından ayrılan sevimli dostunuz, özel ilgi istiyor. Element katkıları bölümünde yer alan ürünler, evcil hayvanınızın özel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştiriliyor.

Köpeklere yönelik olarak hazırlanan tabletler bulunuyor. Bir kutunun içerisinde çok sayıda sunulan multivitamin tablet paketleri, uzun süreli kullanım imkanı sunuyor. Her bir tablet, içeriğinde çok çeşitli vitamin ve mineral barındırıyor. Sevimli dostunuzun ihtiyacı olan elementler ile zenginleştirilen tabletler, köpeğinizin beslenmesini tamamlıyor. Element katkılarıyla gıdaları desteklenen evcil hayvanınız, canlılık kazanıyor. Bu sayede daha hareketli ve aktif hâle gelen köpeğinizin egzersiz süresi uzuyor.

Element katkılarının düzenli kullanımları ile egzersiz birleştiği zaman evcil hayvanınızın kondisyon artışı kısa sürede fark ediliyor. Fiziksel olarak güç kazanan sevimli dostunuzun hastalıklara karşı direnci de artıyor. Sağlığın belirtisi ışıltılı gözler ve parlak tüyleriyle köpeğiniz içten dışa güzellik kazanıyor. Uzun tüylü dostunuzu beslerken sağlığının yanında tüylerinin parlaklığı ve yumuşaklığını da desteklemenize yardımcı oluyor.

Yavru köpek ve kediler için gelişim dönemlerinde ihtiyaç duydukları tüm ek besinleri barındıran element katkıları bulunuyor. Yetişkin hayvan element katkılarına oranla yavrular için hazırlanan ek besinlerin tek bir ölçeği daha yoğun bileşenler içeriyor. Sevimli dostunuzun boyutlarına yönelik ölçeklendirme talimatıyla kullanılan ek besin, yavruların gelişimi için ihtiyaç duydukları vitamin ve mineralleri tamamlıyor.

İçeriğinde süt ve süt ürünleri bulunan yavru hayvan ek besinleri, gelişim aşamasındaki iskelet yapısının esnek ve sağlam bir şekilde büyümesine katkıda bulunuyor. Bu sayede ileride oluşabilecek ortopedik rahatsızlıkların önüne geçiliyor ve yaşlılık sürecindeki kemik erimesi riskine karşı da önlem alınıyor. Süt dişlerinin yerine geçecek olan yetişkin dişlerinin sağlam ve eksiksiz bir şekilde oluşmasına yardımcı oluyor ve diş çürümeleri gibi problemler engelleniyor.

Evcil hayvanınız uzun süre efor sarf ediyorsa yaptığı aktiviteler arasında ya da dinlenme esnasında kısa sürede güç kazanmasını sağlayan ek besinler bulunuyor. Pek çok hayvanın tüketimine uygun olan enerji verici besinler, doğal meyve özleri kullanılarak hazırlanıyor. Her gün aralıklarla takla atan güvercinler, uçuş aralarında enerji kaynağı ile takviye edildiğinde daha uzun süre gösterilerine devam ediyor. Kılavuz köpekler, ek besin yardımıyla gözü ve kulağı oldukları sahiplerine gün boyu neşe içinde hizmet ediyor.

Dengeli vücutlarıyla kendilerine hayran bırakan kediler için özel hazırlanan ek besin tabletleri yer alıyor. Kedinizin fiziksel durumunu güçlendiren tabletler, düzenli kullanıldığında sevimli dostunuzun gün boyunca zinde kalmasını sağlıyor. Her bir tablet; içeriğinde kedilerin ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin yanında özel elementler de barındırıyor. Bu sayede çevik hareket edebilmeleri kaslarının güçlenmesine yardımcı oluyor. Yalnız kediler için özel olarak geliştirilen ürünler, kedilerin karanlıkta bile gören gözlerinin sağlığının korunmasına da yardımcı elementler içeriyor.

Kedi ve köpeğinizin beslenmesine katkıda bulunan yağlar, yaş mamaya kolaylıkla ekleniyor. Kendine has aromalarıyla mamanın lezzetini artıran yağ katkıları, sıvı hâlde sunuluyor. Tamamen doğal yollarla elde edilen yağlar, somon gibi soğuk deniz balıklarından toplanıyor. Yavruların gelişimine destek veren yağlar, yetişkin hayvanlara enerji sağlıyor. Yağların düzenli kullanımı, sindirim sisteminin de düzenli çalışmasını sağlıyor. İçeriğindeki yağ asitleri, metabolizmanın çalışmasını destekleyerek sevimli dostunuzu hastalıklara karşı koruyor. Mevsimlerin değişmesiyle tüyleri yenilenen evcil hayvanınızın tüy değişim dönemini daha rahat atlatmasına yardımcı oluyor ve yeni çıkan tüylere canlılık ve parlaklık kazandırıyor. Aynı zamanda sürekli çalışan eklemlerin ve derinin esnekliğinin korunmasında da etkili rol oynuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Element Katkıları

56 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 56 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?