ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
Udemy
Udemy Başlangıçtan İleri Seviyeye Kapsamlı İspanyolca Eğitim Seti

Udemy Başlangıçtan İleri Seviyeye Kapsamlı İspanyolca Eğitim Seti

Udemy
%73 indirim 109,99 TL 29,90 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/80753000/80755013
Başlangıçtan İleri Seviyeye Kapsamlı İspanyolca Eğitim Seti

Başlangıçtan İleri Seviyeye Kapsamlı İspanyolca Eğitim Seti

İspanyolca Kursu | 20 saat video eğitim:
A1-C2 seviyesi arası İspanyolca kursu - Çok kapsamlı, Bol örnekli; Egzersizler, Diyaloglar ve Metin Alıştırmaları ile
7,480'den fazla öğrencinin tercih ettiği kurs.
 Neler Öğreneceksiniz?

A1- C2 arası tüm İspanyolca konularını

İleri seviye gramer, kelime bilgisini

İspanyolca'da mevcut kullanımda olan tüm Indicativo zaman formlarını

Bol örnekler ile dil yapısını

İspanyolca'da mevcut kullanımda olan tüm Subjuntivo zaman formlarını

İspanyolca metin okumayı ve yazmayı

Milletleri, aile bağlarını, gün, ay ve mevsimleri, saatleri söylemeyi, soru sorma kalıplarını, cümleleri negatif yapmayı, fillerin kullanımlarını,

Hava durumu belirtmeyi, dönüşlü ve işteş fillerin yapılarını,vücudun bölümlerini, yer yön tarifi yapmayı, kişileri fiziksel ve karakteristik özelliklerine göre tanımlamayı

Ünlem cümlelerini, alışkanlıkları ifade etmeyi, sık kullanılan fiillerin ana anlamlarının dışında deyimler ve söylemler içerisinde ne anlama geldiğini, söylenen bir cümlenin nasıl aktarılabileceğini

Geniş zaman, şimdiki zaman, 3 adet gelecek zaman, 2 adet di'li geçmiş zaman, -miş'li geçmiş zaman, devam eden gelecek ve geçmiş zamanlar, gelecekte geçmiş zaman, gerçek koşul kipini, basit koşul kipini, birleşik koşul kipini, "Subjuntivo" adı verilen dilek kiplerinde zamanları

Pasif cümle yapımlarını

Karşılaştırmalar yapabilmeyi

İleri seviye İspanyolca'ya hakim olmayı

Tüm seviyelerde metin örneklerini

ÖnKoşul/Gereksinimler

Kursumuz sıfırdandır, hiçbir ön İspanyolca bilgisi gerekmemektedir.

Daha önceden bilgisi olanlar için: Kursumuz seviyelere ayrılmıştır, bulunduğunuzu düşündüğünüz, dilediğiniz seviyeden başlayabilirsiniz.

Eğitmen: Siner Academy

 

Udemy

Online Eğitimde Dünya Lideri

Udemy, çok çeşitli konuda video içerikli kurslar sunan dünyanın en büyük online eğitim platformudur. 2010 yılında ODTÜ’de, Eren Bali’nin temellerini attığı ve bugün 40 milyon öğrencisi ve 130 binden fazla kurs ile dünya markası olan Udemy, eğitimle milyonlarca kişinin yaşamını iyileştiriyor.

Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden eğitim!

Kursunuza dilediğiniz zaman başlayabilir ve bitirebilirsiniz. Eğitim videolarını izleme hızına ve zamanına siz karar verirsiniz. Dilerseniz kursunuzu cihazınıza indirebilir, istediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Ömür boyu erişim

Bir defa satın aldığınızda kursunuza ömür boyu erişebilirsiniz. Kursunuza yeni konu eklendiğinde ya da güncellendiğinde herhangi bir ek ücret ödemenize gerek olmadan bu yeni içerikleri izleyebilirsiniz.

Popüler yetkinlikler

Udemy’nin geniş kurs kataloğu, iş dünyasının en çok talep ettiği teknik yetkinliklerin yanı sıra, kişisel gelişim ve hobi alanında da seçenekler sunmaktadır: Web geliştirme, veri bilimi, teknoloji, İngilizce, Excel, tasarım, işletme, müzik, fotoğrafçılık ve daha birçok konu.

Sektöründe uzman eğitmenler

Alanında uzman Udemy eğitmenleri, teoriden çok uygulamalı, öğrencilerin öğrendiklerini hemen uygulayıp kariyerlerinde kullanabilecekleri kursları özenle hazırlamaktadır. Takıldığınız herhangi bir konuda kurs eğitmenine ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Türkçe ve İngilizce eğitimler

Udemy’de hem Türkçe kurslar hem de İngilizce seçenekler yer alıyor. Özellikle yazılım, mobil ve oyun geliştirme ile pazarlama ve tasarım alanlarındaki en güncel ve sistematik Türkçe kaynakları Udemy’nin online kurslarında bulabilirsiniz.

Bitirme sertifikası

Udemy kursunuzu bitirdiğinizde alacağınız Bitirme Sertifikası’nı CV’nize ekleyebilir; iş görüşmelerinde kursta edindiğiniz yeni yetkinliklerinizden gururla bahsedebilirsiniz.

Öğrencilerimiz ne diyor?

Udemy öğrencilerinin %90’ından fazlası kursların kariyerlerine olumlu katkıda bulunduğunu söylüyor. ‘Çok ciddi emek var. Eğitimde fırsat eşitliğine en güzel örneklerden biri olsa gerek. Dünyanın her yerinden bir bilgisayar ve internet bağlantısı ile bu kadar bilgiye ulaşmak mükemmel.’ ‘Yıllarca kurslara gitmiş, seviyesi bir ilerlemiş bir gerilemiş biri olarak sıfırdan İngilizce öğreten bu set benim için büyük şans oldu.’

Yeni bir kariyere başlamanıza, 

hayatınız boyunca kurduğunuz hayali gerçekleştirmenize veya

 günlük yaşamınızı güzelleştirmenize yardımcı olacak bir yetkinlik edinmenin şimdi tam zamanı!

 

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000WTIRB
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Anında Teslim (Dijital Ürün)
Başa dön