Udemy Online Eğitim

Her biri kendi alanında uzman olan ve dünyanın her yerinde yaşayan kişisel eğitmen ekibine 7/24 erişme imkanınızın olduğu bir gelecek hayal edebiliyor musunuz? O gelecek tam da burada, Udemy ile bir tık uzağınızda! Aklınıza gelebilecek hemen hemen her konu hakkında eğitim sağlayan Udemy Online Eğitim platformu ile dilediğiniz dersleri pratik bir şekilde alıp kişisel gelişiminizi tamamlayabilirsiniz. Hem de çok uygun bir ücret karşılığında!

Udemy Online Eğitim Platformu Hakkında 

Bugüne kadar milyonlarca dolar fon sağlayan Kaliforniya merkezli bir şirket olan Udemy, geleneksel eğitim endüstrisini baştan sona değiştiren, devrim niteliğindeki bir platformdur. Dünya görüşü olarak herkesin bildiklerini öğretebileceği ve paylaşabileceği bir alan oluşturmayı hedefleyen uygulama, günümüzde bunu yapmanın en pratik yolunun online şekilde olduğunun bilincindedir. Çok geniş bir skalaya sahip olan Udemy ile bir şeyi nasıl yapacağınızı öğretmekten tutun da sınavlara hazırlanmaya kadar birçok alanda binlerce eğitim bulabilirsiniz. Günümüzde 190 ülkede hizmet veren Udemy gitgide daha çok insana ulaşarak her geçen gün büyümeye devam ediyor. Diğer bazı çevrim içi kurs sağlayıcılarının aksine, Udemy üniversiteler ve eğitim kurumları tarafından oluşturulan kursları pazarlamaz, alanında profesyonel insanların da sizler için eğitim sağlamasını mümkün kılar. 

Siz Yeter ki Öğrenmek İsteyin!

2009 yılından beri hizmet veren Udemy platformunda aradığınız her konuda eğitim bulmanız mümkün. Udemy'de internet sitesi geliştirmeden fotoğrafçılığa ve yabancı dillere kadar 100'den fazla kurs kategorisi ve alt kategorisi vardır. Örneğin fotoğrafçılık hakkında bir ders almak istiyorsanız, bilmeniz gereken her şeyin olduğu detaylı eğitim paketini çok uygun bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz. Sıfırdan bir dil öğrenmek istiyorsanız aldığınız kurs sonrasında ileri (advanced) seviye dil bilgisine sahip olabilirsiniz. Eğer bir sınava çalışıyorsanız aldığınız kurs ile beraber gelen kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. İşletmeler için Udemy seçeneği ile kurumsal birçok eğitimi çalışanlarınızla paylaşabilirsiniz. 

Udemy Kurslarının Temel Özellikleri Nelerdir? 

 • Binlerce konu hakkında detaylı kurs seçenekleri ile aradığınız her konu hakkında eğitim bulabilirsiniz. 
 • Herhangi bir ders almak için ön yeterlilik gerekli değildir, isteyen herkes dersleri alıp eğitime başlayabilir. 
 • Aldığınız dersler masaüstü ve taşınabilir bilgisayarların yanı sıra tabletler ve akıllı telefonlarda da yani internete bağlı olan tüm cihazlarda görüntülenebilir. 
 • Udemy, ücretsiz ve düşük ücretli kursları ile bütçe dostudur. 
 • Öğrenciler, kaydı takip eden ilk 30 gün içinde herhangi bir nedenle aldıkları kursa devam etmek istemediklerini belirtirlerse, Udemy öğrenim ücretlerinin% 100'ünü iade eder.
 • Satın alınan kurslardaki PDFler, finansal tablolar, şablonlar ve diğer dosyalar da tüm cihazlarla görüntülenebilir. 
 • Satın alınan eğitim belirli bir zaman içerisinde tamamlanmak zorunda değildir. Udemy size ömür boyu bu eğitime erişme imkanı sağlar. 
 • Her kurs, 5 dakika ile 15 dakika arasında değişen uzunluklarda video derslerden oluşur. Dersleri izlerken, öğrenciler durabilir ve diledikleri kadar hepsini ya da bir kısmını tekrar oynatabilirler.
 • Dersi almış olan öğrencilerin yaptıkları yorumları okuyarak kurs hakkında objektif bilgi elde edebilirsiniz. 
 • Eğitmenler, genellikle akademisyenlerden ziyade öğrettikleri konularda gerçek deneyime sahip iş adamlarıdır. Çoğunlukla dersler, gerçek iş ortamlarında kolayca anlaşılan örnekler ve uygulamalarla birlikte basit bir şekilde anlatılır. 

Eğitimleri tamamladığım zaman bir belge alabilecek miyim?

Eğitimlerin bitiminde bir sertifika verilir. 

Kursları satın almadan önce ders hakkında detaylı bilgi almam mümkün mü? 

Birçok kurs sadece bir dersin ücretsiz ön izlemesini sunar. Aynı zamanda öğrenciler satın aldıkları dersleri herhangi bir nedenle 30 gün içinde iade edebilirler. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Udemy Online Eğitim

394 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Udemy Online Eğitimler
  2. Potansiyelim Online Eğitimler
  3. Edutopya Online Eğitimler
  4. E-Sertifika Online Eğitimler
  5. Tekno Mektep Online Eğitimler
  6. Akademi Duru Online Eğitimler
  7. PQS Global Online Eğitimler
  8. Pearson Eğitim Çözümleri Online Eğitimler
  9. Algorithmics Online Eğitimler
  10. English Time Online Eğitimler
  11. Çöz-Geç Online Eğitimler
  12. Kunduz Online Eğitimler
  13. Kare Eğitim Online Eğitimler
  14. Mentalup Online Eğitimler
  15. JustEnglish Online Eğitimler
  16. Konuşarak Öğren Online Eğitimler
  17. TEOL Dil Kursları Online Eğitimler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Satıcı
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Udemy
DSACategoryId/80753000/80755013/udemy
Başa dön