Köpek Tuvaleti & Eğitim Ürünleri

Köpek tuvalet eğitimi ürünleri aracılığıyla tüylü dostunuzun tuvalet ihtiyacını giderebileceği yardımcı gereçlere erişebilirsiniz. Ev ortamında köpek beslemeyi kolaylaştıran bu ürünler evinizin farklı noktalarının dışkı ve köpek idrarıyla pislenmemesi için idealdir. Kokuyu önleyici yapıya sahip gereçler ev içerisinde istenmeyen kokuların yayılmasını da önler. Bahçenizin daha temiz kalması için de köpek kulübesinin içerisinde ya da yanında yer verebileceğiniz köpek tuvalet eğitimi ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Köpeğinizi temizlemenize yardım eden pati temizleyici gereçlerle ev ortamında hijyeni sağlayarak dört ayaklı dostunuzla sağlıklı bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Patilerde yer alabilen pislikleri ve istenmeyen maddeleri pati temizleyici gereçlerle ortadan kaldırarak tuvalet sonrasında köpeğinizin daha temiz hâle gelmesini sağlayabilirsiniz. Açık havada, doğa yürüyüşleri ya da şehir içi gezintiler gerçekleştirirken köpeğiniz dışkısını yaptığında çevre kirliliğine yol açmamak için tuvalet torbalarını yanınıza alarak bu sorunun önüne geçebilirsiniz.

Tuvalet Eğitimini Kolaylaştıran Yardımcı Ürünler

Köpek tuvalet eğitimi ürünleri arasındaki spreyleri kullanarak köpeğinizin tuvaletini nereye yapacağını belirleyebilirsiniz. Tuvalet alışkanlığı kazandırmak ve köpeğinizin istenmeyen yerleri tuvaletini yapmasını önlemek için spreyler yardımıyla sevimli dostunuzun koku alma duyusunu kullanabilirsiniz. Kokuyu kısa sürede tanıyan ve kokunun yer aldığı bölgeye tuvaletini yaptığında ödüllendirilen köpekler etkili bir şekilde eğitilebilir. Köpeklere özel olarak imal edilen hijyenik özellikli ıslak mendiller sayesinde köpeğinizi yıkamanızın mümkün olmadığı durumlarda onu bu mendiller aracılığıyla kısa bir sürede temizleyebilirsiniz. Genel temizliğe yardımcı mendiller köpeklerin yanı sıra kedilerde de kullanılabilir. Kokusuz modeller köpeklerin duyularını etkilemez. Hijyenik yapıları sayesinde hem tüyleri ve patileri hem de genital bölgeyi ıslak mendillerden destek alarak silebilirsiniz. Köpek cildine uyum gösteren pH dereceleriyle üretilen mendiller paketleri sayesinde rahatça yanınıza taşıyabileceğiniz yapıdadır.

Hijyen Şartlarını Sağlamanıza Yardım Eden Gereçler

Köpek tuvalet eğitimi ürünleri aynı zamanda mikropların üremesini önlemeye yardımcı gereçlerle kişisel sağlığınızı ve çevre sağlığını korumanıza katkıda bulunur. Kaka poşetliği kullanarak köpeğinizin açık alanlarda bıraktığı dışkıları ellerinizi kirletmeden toplayarak daha temiz bir çevre elde edilmesine yardımda bulunursunuz. Köpek tasmalarına rahatlıkla takılabilen poşetlikler aracılığıyla ihtiyaç anında poşetinize anında erişebilirsiniz. Bu sayede siz dışkıyı poşete alırken köpeğinizin sizden uzaklaşmasını da önlersiniz. Özellikle yavruluktan itibaren dostunuzu köpek tuvalet eğitimi ürünleri ile ev yaşamına hazırlayarak rahata erişebilirsiniz. Yavru köpeklerin tuvalet ihtiyacını giderebilmesi için üretilen ve aynı zamanda eğitim seti görevini de gören gereçleri satın alarak köpeğinizi doğru noktaya tuvaletini yapma konusunda bilinçlendirebilirsiniz. Izgaralı tasarıma sahip modeller köpeğinizin patilerinin ıslanmamasını sağlayarak köpeğinizin evin içerisini kirletmesini de önler.

Pratik Kullanım Oluşturan Tuvalet Eğitimi Ürünleri

Hem köpekler hem de hayvan sahipleri için kolaylık yaratan köpek tuvalet eğitimi ürünleri klipsli modellerle dışkıyı uygun bir noktaya boşaltarak ortadan kaldırmanızı kolaylaştırır. Dayanıklı plastik gövdeye sahip köpek tuvaletleri su ile kolayca yıkanabilir. Dışkı kalıntılarını ortadan kaldırmak için ürün üzerine temizleyici maddeler döküp tazyikli suyla yıkayabilirsiniz. Köpek tuvalet eğitimi ürünlerini köpeğinizin cinsine ve boyutlarına göre de tercih edebilirsiniz. Kendine özel tuvaletinde kendisini rahat hisseden köpekler bu tuvaletlere çok daha çabuk alışır. Kuruyabilen ped yüzeyi bulunan tuvaletler kokuyu hapsetmeye de yardımcı olur. Köpeklerin tuvaletlerini yapmak için sıklıkla tercih ettikleri çim yüzeyleri evinize taşıyan ürünler köpeğinizin çişini ve kakasını yapabilmesi için uygun bir alan yaratır. Kolayca temizlenebilen yapay çimlerin yüzeyi köpeğiniz için hijyenik bir ortam oluşturur. Su geçirmeyen hazne aracılığıyla köpeğinizin çişi tuvalette kalır ve evinize yayılmaz. Kötü havalarda köpeğinizi tuvalet için dışarı çıkarmanıza gerek bırakmayan yardımcı ürünler hayvanınıza başarılı bir eğitim verebilmenizi sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Köpek Tuvalet Eğitimi Ürünleri

1222 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 1222 ürün
DSACategoryId/2147483616/560000/560178/24001664