Köpek Tuvaleti & Eğitim Ürünleri

Köpek tuvalet eğitimi ürünleri ile sevimli dostlarınız, nereye tuvaletini yapması gerektiğini öğrenebilir. Köpekler için tuvalet eğitiminde kullanılan eşyalar arasında; köpek tuvaleti, köpek pedi ve köpek dışkı poşeti de yer alır. Evcil köpeklerin bakım malzemeleri arasında yer alan köpek tuvaletleri olmazsa olmazdır. Köpeklerin yaşına ve genetik özelliklerine bağlı olarak tuvalet eğitimi değişiklik gösterebilir. Kişiler köpeklerine eğitimi kendisi verebileceği gibi bir uzmandan da yardım alabilir. Kedilere göre daha sabır gerektiren bir eğitim sürecine ihtiyaç duyan köpeklerin bebek titizliğinde bakılması gerekir. Köpekler gün içerisinde birkaç defa tuvalet yapma ihtiyacı duyar. Özellikle yavru köpeklere tuvalet eğitimini alıştırmak oldukça önemlidir. Köpek pedleri ile yavru köpeklere tuvalet eğitimi verilebilir. Farklı boyutlarda üretilen köpek pedleri ile köpekler tuvalet ihtiyacını rahatlıkla giderebilir. Köpeklerine dışarıda tuvalet yaptıran kişilerin çevreye karşı duyarlı olması önem arz eder. Küçük boyutlara sahip olan köpek dışkı poşetleri köpeklerin tuvaletini temizlemek için kullanılır. Evcil hayvan sahiplerinin her zaman yanında taşıyabileceği köpek dışkı poşetleri hijyenik bir kullanım sunar. Kaplı veya kapsız şekilde satışa sunulan köpek dışkı poşetleri farklı boyut, renk ve şekillerde tasarlanır. Köpek tuvalet eğitimi ürünlerine Hepsiburada ile ulaşım sağlayarak tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Köpek Tuvalet Eğitimi Ürünleri Çeşitleri

Köpek tuvalet eğitimi ürünlerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Farklı avantajlara sahip olan köpek tuvalet eğitimi ürünleri çeşitli ihtiyaçlara yanıt verir. Köpek tuvalet eğitim ürünlerinin çeşitleri;

Köpek Tuvaleti

Köpek tuvalet kapları ile özellikle yavru köpekler hem tuvalet eğitimini hızlı öğrenir hem de evde hijyen sağlanır. Köpek tuvalet kapları köpeğin cinsine göre tercih edilebilir. Ayrıca küçük ve büyük boyutlu tasarlanan köpek tuvalet kaplarının köpeğin boyutuna göre tercih edilmesi gerekir. Çünkü büyük ırk köpek kapları küçük ırk köpekler için uygun olmaz. Çim ya da plastik tuvalet olarak tasarlanan köpek tuvaletleri köpeklerin tuvalet ihtiyaçları sırasında zorluk yaşamamalarını sağlar.

Köpek Pedi

Evlerde bakımı gerçekleştirilen köpekler için en zor olan ihtiyaçlardan birisi tuvalet eğitimidir. Özellikle yavru köpeklere ilk gün itibariyle tuvalet eğitimi verilmesi gerekir. Aksi takdirde yavru köpekler evin her yerine tuvaletini yapabilir. Bu durum da evde hijyen problemine neden olur. Konforlu bir kullanıma sahip olan köpek pedleri köpeklerin tuvaletini yapabilmesi için özel bir alan sunar. Genellikle yavru köpekler için kullanılan köpek pedleri bazı durumlarda yetişkin köpekler için de kullanılabilir. Örneğin; yetişkin köpekler sağlık sorunu yaşadığında ya da herhangi bir operasyon geçirdiğinde köpek pedine ihtiyaç duyabilir. Bu nedenle markalar hem küçük hem de büyük boyutlu köpek pedleri tasarlar. 60x90 ölçülerindeki köpek pedleri büyük köpekler için uygunluk gösterir. 60x60 köpek çiş pedleri ise daha küçük boyutlu köpekler için değerlendirilebilir. Özellikle çocuklu ailelerin vazgeçilmezi olan köpek pedleri yaşam alanlarına hijyen sağlarken aynı zamanda sağlığı olumsuz yönde etkilemez. Köpek pedlerinin genellikle köpeklerin yemek yediği alandan uzak bir yere konulması gerekir.

Köpek Dışkı Poşeti

Köpeklerle yaşamanın güzellikleri olduğu kadar zor tarafları da vardır. Özellikle tuvalet eğitimi konusunda köpeklerin bakımının yapılması ve sorumluluklarının aksatılmaması gerekir. Tüm evcil hayvanlarda olduğu gibi köpeklerde de hayvan sahiplerinin çevreye karşı duyarlı olması önem arz eder. Dışkı toplama aparatları çevreden gelecek eleştirileri önler. Küçük boyutlara sahip olan köpek dışkı poşeti, köpeklerin dışkılarını toplamak için kullanılır. Dayanıklı plastik malzemelerden üretilen köpek dışkı poşetleri farklı renk, tasarım ve adetlerde satışa sunulur. Antibakteriyel özelliğe sahip olan köpek dışkı poşetleri ideal boyutları ile pratik bir kullanım sağlar. Poşet kapları ise kaka poşetlerini saklamak ve taşımak için kullanılır. Köpeklerin tasma zincirine ya da anahtarlığa takılabilen köpek dışkı poşet kapları rahatlıkla taşınabilir. Hafif yapısı ile eli yormayan köpek dışkı poşetleri evlerde dolap ve çekmece içlerinde muhafaza edilebilir. Dayanıklı ve sızdırmaz yapısıyla tüm beklentileri karşılayan köpek dışkı poşetleri sokak ve bahçe gezilerinde rahatlıkla kullanılabilir. Lavanta gibi farklı kokularda tasarlanan köpek dışkı poşetleri dışkının kötü kokusunu tamamen bastırır. Taşıma çantasıyla beraber satışa sunulan köpek dışkı poşetleri maksimum düzeyde hijyen sağlar.

Köpek Tuvalet Eğitimi Ürünleri Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Köpek tuvaleti için ayrılan süre köpeğin yaşına, cinsine ve yaşadığı ortama göre değişiklik gösterir. Çim köpek tuvaletleri köpeklerin tuvalet eğitimini hızlandırmaktadır. Tek kullanımlık olan ya da kolay temizlenebilen köpek tuvalet kapları evlerin temiz kalmasını sağlar. Köpek tuvalet kabı seçiminde köpeğin cinsiyetinin göz önünde bulundurulması gerekir. Çünkü dişi köpekler için ayrı erkek köpekler için ayrı tuvalet kapları üretilmektedir. Köpek pedi seçiminde de dikkatli olunması önerilir. Çünkü köpeklerin boyutuna bağlı olarak kullanılması gereken köpek pedi boyutu da değişiklik gösterir. XL köpek çiş pedleri iri boyutlu köpekler için uygundur. Küçük boyutlu köpek pedleri ise daha ufak boyutlu ya da yavru köpekler için tercih edilir. Çoklu paket halinde satın alınan köpek dışkı poşetleri oldukça ekonomiktir. Kaliteli içeriğe sahip olan ve kolay kolay yırtılıp sızdırmayan köpek dışkı poşetleri çevre temizliğine katkı sağlar. Kapanabilir özelliğe sahip olan köpek dışkı poşetleri etrafa kötü koku yayılımını önler. Aynı şekilde hoş kokulara sahip olan köpek dışkı poşetleri ile kötü kokuları engelleyerek fresh ve çiçeksi kokular sunar. Set halinde tercih edilen köpek dışkı poşeti ve dışkı toplama aparatı avantajlı bir kullanım sağlar.

Köpek Tuvalet Eğitimi Ürünleri Ne İşe Yarar?

Köpek tuvalet eğitimi ürünleri genel olarak köpeklerin nereye ve ne zaman tuvalet yapması gerektiğini öğretir. Örneğin; köpek tuvaletleri ve köpek pedleri sayesinde köpekler hem nereye tuvalet yapmasını gerektiğini öğrenir hem de evde hijyen sağlanır. Köpek dışkı poşetleri ise köpekler ile yapılan küçük geziler sırasında çevrenin temiz tutulmasına imkan tanır. Yırtılmaya karşı dirençli olan köpek dışkı poşetleri kokulu yapısıyla kötü kokuları engeller. Kullanım sonrası çöpe veya klozete atılan dışkı poşetleri doğada kolayca çözünür. Mısır nişastası kullanılarak üretilen köpek dışkı poşetleri çözünüp gübre haline gelerek doğaya karışır. Bu sayede köpek dışkı poşetleri doğaya hiçbir şekilde zarar vermez.

Köpek Tuvalet Eğitimi Ürünleri Fiyatları

Köpek tuvalet eğitimi ürünlerinin fiyatları çeşidine bağlı olarak değişiklik gösterir. Çeşitli markalar tarafından satışa sunulan köpek tuvalet eğitimi ürünlerine Hepsiburada’nın köpek hijyen bakım ürünleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Köpek tuvalet eğitim ürünlerini artan fiyat, azalan fiyat, çok satanlar, çok değerlendirilenler, yüksek puanlılar, indirim oranı ya da yeni eklenenler şeklinde sıralayabilirsiniz. Aradığınız köpek tuvalet eğitimi ürününe daha kısa sürede ulaşmak için filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Marka, çeşit, değerlendirme puanı ve teslimat filtrelemesi yaparak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Beğendiğiniz köpek pedi ile farklı marka köpek pedleri arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Hepsibırada’nın “Yarın Kapında” özelliğini kullanarak bugün sipariş ettiğiniz bir ürünü konumunuza bağlı olarak yarın teslim alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Online alışveriş sayesinde evden çıkmadan ve bütçe tasarruflu olarak köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz köpek tuvalet eğitimi ürününe ait farklı indirim ve kampanyaları görüntüleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Köpek Tuvalet Eğitimi Ürünleri

1574 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 32 / 1574 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?