Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Wonder WorkShop Dash Eğitim Robotu

Wonder Workshop
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/60003054/2147483605/14001244/60005067
Wonder WorkShop Dash Eğitim Robotu
Dash sarj edilmiş ve kutudan çıktığında kullanıma hazır gerçek bir robottur. Sesle, nesnelerde gezinerek, dans ederek ve şarkı söyleyerek yanıt veren Dash, hep hayal ettiğiniz bir robottur. Dash için yeni davranışlar oluşturmak için Wonder, Blockly ve diğer uygulamaları kullanın. Ek kaynak kullanmadan kolayca robotunuzu programlayın ve hayal gücünüzü kolayca gerçeğe dönüştürün!

Çocuğunuzun Dash ile neler yapabileceğinin sınırı yoktur.
her yaş grubu için öğrenme düzeyi ve oyun stili için bir Dash uygulaması vardır.

Wonder
6+ Yaş ve üzeri
Wonder, robotik malzemeyi parmak boyama kadar keyifli kılıyor. Çocuklar için oluşturulmuş resim tabanlı bir kodlama dili, Dash için hayallerindeki robot evcil hayvan, dost ya da yardımcı kişiyi yaratan ayrıntılı davranışlar yaratır.

Blockly
8+ Yaş ve üzeri
8 yaş ve üstü çocuklar için tasarlanan Blockly, eğlenceli projeler ve bulmacalar yoluyla gelişmiş kodlama kavramlarını getiriyor. Değişkenleri, olayları, koşulları ve daha fazlasını keşfederek Dash, çocuk kodu ile güçlendirilmiş bir dansçı, maceraperest, sanatçı ve prankster olur.

Path
8+ Yaş İçin
Çocuklar için oluşturulmuş resim tabanlı bir kodlama dili. Dash ile çocuklarınız hayallerindeki robot evcil hayvan, arkadaş ya da yardımcı kişiyi yaratan ayrıntılı davranışlar yaratır.

Go
Bütün yaşlar için
Dash’e yeni bir isim verin, robotun gözünü kırpın ve daha fazlası! Go ile Robotun ışıklarını, sesleri, algılayıcıları ve hareketleri keşfederek Dash’in yapabileceği şeyleri tanımanın ilk adımını atın.

Xylo
Bütün yaşlar için
Dash, Xylo ile müzikal bir sanatçı olmak için programlayın. Xylophone aksesuarı ile birlikte kullanıldığında çocuklar en sevdikleri şarkıyı çalmak veya kendi şarkılarını yeni yapmak için Dash’ı programlayabilir.


Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön