Xbox Aksesuarları

Xbox Aksesuarları

Multimedya tutkunlarının vazgeçemediği oyunlar, oyun konsolları ve aksesuarları her yaştan insana ve her kesimden kullanıcıya hitap eder. Xbox aksesuarları, oynanan oyunlardan çok daha fazla zevk alınmasını sağladığı gibi, teknik anlamda avantajlar da sunar. Kişisel beklentileriniz ve kullanım alanlarınıza uygun olarak seçebileceğiniz aksesuarlar ile alışılmışın dışında deneyimler yaşayabilirsiniz.

Xbox Aksesuarları

Xbox aksesuarları oyun konsollarını oyun oynamaya imkan vermekten çıkarıp, mükemmel bir dünyaya çevirir. Aksesuarlar ile oyunlara eskisinden çok daha fazla hakim olurken, kendinizi tamamen oyunun içinde hissedebilirsiniz. Oyun keyfinizi arttırırken, farklı aksesuarlar ile farklı oyunları deneme şansı bulabilirsiniz. Oyun tercihlerinize uyan, sizleri çok daha kolay ve çok daha eğlenceli oyunlarla tanıştıracak bir aksesuara, zengin seçenekler arasından karar verebilirsiniz.

Yalnızca oyun aksesuarı değil, teknik anlamda da yardımcı elemanlar kullanabilirsiniz. Oyun konsollarının hafızası limitlidir ve bir süre sonra yetersiz gelebilir. Bu gibi zamanlarda, ekstra kullanacağınız bir hafıza alanı ile problemi çözebilirsiniz. Çok daha fazla oyun saklayabileceğiniz gibi, disk içerisindeki oyunlarınızı dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Kullanacağınız aksesuarın ihtiyaçlarınızı karşılaması için, neye gerek duyduğunuzu belirleyerek tercih yapmanızda fayda vardır. Aksesuar seçimleriniz, uzun vadede kullanıma uygun, kolay zarar görmeyen yapıda olmalı ve tasarımsal olarak kişisel zevklerinize hitap etmelidir.

Xbox Aksesuar Fiyatları

Oyun konsolları için üretilen aksesuarlar oyun keyfini arttırmaktan, kullanım kolaylığı sağlamasına kadar çeşitli faydalar sunar. Oyun oynarken, eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak ve sizlere yepyeni hazlar yaşatacak oyun kumandaları kullanmanız gerekir. Bu oyun kumandalarını kablosuz ya da kablolu olmak üzere, iki farklı türde seçebilirsiniz. Kablosuz kumandalar 10 metreye kadar çekim gücüne sahiptir ve sizleri kablo derdinden kurtarır. Kablolu kumandalar ise kablosuz kumandalarla benzer teknik özelliklere sahiptir, ancak kablosunun konsola bağlanması gerekir. Seçeceğiniz aksesuar, tamamen kişisel tercihlerinize bağlıdır.

Çoklu oyunlardan alınacak hazzı, mikrofonlu kulaklıklar ile arttırabilirsiniz. Uzun süren oyunlarda herhangi bir rahatsızlık oluşmasını engelleyen bu kulaklıklar ile, konsol başında rahat zaman geçirebilirsiniz. Oyun ekipmanları dışında, ek aksesuarlar da kullanabilirsiniz. Dilerseniz, şarj kitinizi yenileyerek, eskiyen ya da arızalanan kitinizi güncelleyebilirsiniz. Çeşitli amaçlara uygun tasarlanan ergonomik aksesuar ile farklı oyun deneyimleri yaşayabilir, çok daha eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Xbox Aksesuarları Nelerdir?

Xbox sistemine uzaktan müdahale edilebilir ve oyunları da kablosuz kumanda ile oynanabilir. Oyunlara çok daha hakim olmanızı sağlayan kablosuz kumandalar ile, kendinizi oyunun bir parçası olarak görebilirsiniz. Kontrolü tamamen ellerinize teslim eden bu ürün ile, kabloların sizleri rahatsız etmesine ve oyunlarınızı olumsuz etkilemesine engel olabilirsiniz. Sohbet kulaklığı kullanarak oyun içi sohbetleri ve arkadaşlarınızın seslerinizi en net ses aralığında duyabilirsiniz. Kumandaya gerek kalmadan, kulaklıkta bulunan donanımlar ile ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Direksiyon seti ile araba yarışlarını bir oyun olmaktan çıkarıp, otomobil gerçekliğini yaşayabilirsiniz. Gerçek dünyada olduğu gibi gaz ve fren pedalları ile aracın hızını kontrol edebilir, virajların heyecanını yaşayabilirsiniz. Özel yarış arabalarındakiler ile benzer tasarıma sahip direksiyon sayesinde, oyundan alacağınız keyfi arttırabilir, kendinizi farklı bir dünyada bulabilirsiniz. Konsollar için teknik özellikler kadar saklama alanı da önemlidir. Konsola özel üretilmiş bir hard disk ile, oyunlarınız için çok daha fazla saklama alanına kavuşabilirsiniz. Fiziksel oyunları bu disklerde saklayabileceğiniz gibi, online oyunları da bu alanlara kaydedebilirsiniz.

Dilediğiniz Xbox aksesuarlarını seçerek, oyunlardan alacağınız hazzı arttırabilir, yepyeni teknikler keşfedebilirsiniz. Yeni oyunlara da kapılar açan aksesuarlar ile, çok daha eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Kendinizi aksesuarlara emanet ederek, oyun zevkinize yeni deneyimler katabilir, unutulmaz eğlenceler yaşayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xbox Aksesuarları

281 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 281 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483602/80226058/33000467