Xbox One Aksesuar

Dijital oyunları takip etmenin en konforlu ve zahmetsiz yollarından kabul edilen oyun konsolları, sahip oldukları teknik kabiliyetler ve oyun geliştiricilerin sunduğu sayısız oyun sayesinde sıklıkla tercih ediliyor. Xbox One oyun konsolu, modern oyunların yüksek çözünürlükte ve akıcı olarak oynanabilmesine olanak veren güçlü oyun konsolları arasında kendine yer bulan ve Microsoft’un uzun yıllara dayanan tecrübesinin en önemli göstergelerinden sayılıyor. 4K çözünürlük desteği ve HDR desteğiyle hem gerçekçi hem de tam anlamıyla göz alıcı görüntülere hayat veren oyun konsolu, beraberinde getirdiği ya da haricen edinilebilecek aksesuarlarıyla da oyun tutkunlarını mutlu ediyor. Konsolun kontrol ve etkin kullanımında da pay sahibi olan aksesuarlar, Microsoft’un yanı sıra değişik üreticiler tarafından da geliştirilebiliyor.

Xbox One ve Xbox One S sahiplerinin oyunları en iyi şekilde oynayabilmelerine yardım eden başlıca Xbox One aksesuarları arasında, her iki konsol için de geliştirilen kablosuz oyun kontrolcüler yer alıyor. Microsoft’un tasarım harikası olarak nitelendirilen ve gerek şık tasarımı gerekse uzun soluklu oyun seanslarında elleri rahatsız etmeyecek ergonomik yapısıyla Xbox One ve PC kullanıcılarının gönlünü kazanan oyun kontrolcü, farklı renk seçeneklerine sahip olabiliyor. Oyun konsoluyla renk uyumuna önem veren oyun meraklılarının alışveriş listelerinin ilk sıralarında bulunan Xbox One gamepad’leri, farklı markaların kablolu modelleriyle daha da zenginlik kazanıyor. Kablosuz oyun kontrolcüsünü pratik şekilde şarj etmek ve şarj esnasında, aygıtların zarar görmesini engellemek isteyen kullanıcılar ise seçimlerini batarya ve şarj istasyonlarından yana yapıyorlar. Aynı anda iki adet oyun kontrolcüsünü şarj edebilen istasyonlar, minimalist tasarımları ve konsolla uyumlu çizgileriyle estetik açıdan da beğeni topluyor.

Xbox 360 ile oyun tutkunlarının hayatına giren ve Xbox One’da da önceki nesildeki başarısını katlayarak devam ettiren Kinect mekanizması, edindiği oyunları ailesi ve sevdikleriyle birlikte oynayarak keyifli vakit geçirmek isteyenlerin ilgisini çekiyor. Xbox One’ın kullanım ve kontrol süreçlerinde aktif olarak değerlendirilebilen Kinect, aynı zamanda bilgisayara takılarak da kullanılabiliyor. Microsoft tarafından üretilen dönüştürücüler vasıtasıyla Xbox One S ile de çalışabilen Kinect, eğlence ve işlevselliği bir araya getiriyor. Oyun konsolunu Kinect yerine klasik yöntemlerle kontrol etmek arzusundakiler, konsol için özel geliştirilen uzaktan kumandalara yönelebiliyorlar. Kapsamlı multimedya özellikleriyle güçlendirilen kumandalar, tasarım ve işlev açısından farklılık gösterebiliyor. Müzik ağırlıklı oyunlarla zaman geçiren ve ilgili oyunlardaki karaoke imkanlarından eksiksiz yararlanmayı hedefleyenler ise çeşitli markalar tarafından üretilen Xbox One uyumlu mikrofonlara yatırım yapıyorlar. Tatmin edici ses kalitesi sunan aygıtlar, müzik temelli oyunlar için çok tercih edilen Xbox One aksesuarları arasına giriyor.

Kullandığı oyun konsolunun USB port sayısını yeterli bulmayanlar ve aynı anda birde fazla aygıtı konsoluna bağlayabilmeyi amaçlayanların gereksinimlerine yanıt veren ürünler de bulunuyor. Çok sayıda USB portunu beraberinde getirirken tasarım açısından, Xbox One oyun konsoluyla benzerlik gösteren USB çoklayıcılar; klavye, kumanda, direksiyon gibi birimlerin sorunsuz şekilde değerlendirilebilmesine zemin hazırlıyor. Şarj süreçlerinin de verimli yönetilebilmesine de imkan tanıyan USB çoklayıcılar, oyun konsoluna harici sabit disk ya da USB bellek takılabilmesine olanak veriyor. Şarjı zamanla azalan gamepad’lerin oyun esnasında da kullanılabilmesi için çok sayıda markanın hayat verdiği özel kitler de Xbox One aksesuarları içerisine dahil oluyor.

Xbox One oyun konsolunun tüm özelliklerinden istifade edilebilmesi ve oyun sürecinin, azalan kontrolcü şarjı ya da aksesuar eksikliği nedeniyle sekteye uğramaması için büyük önem arz eden Xbox One aksesuarları, her türlü beklentiye yanıt veriyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xbox One Aksesuar

277 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 41 / 277 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?