Yıldız Mobilya Çalışma Odası

Türkiye’nin yerli mobilya üreticilerinden Yıldız Mobilya zengin koleksiyonu ve modern tasarımlarıyla evinize renk katar. Markanın çalışma odası grubunda bilgisayar masaları ve kitaplıklar yer alır. Genç odalarına yönelik tasarlanan çalışma masaları işlevsel modülleriyle hayatı kolaylaştıran detaylar taşır.

Fonksiyonel ve Şık Bilgisayar Masaları

Yıldız Mobilya bilgisayar masaları, rahat bir kullanım için ergonomik tasarımlara sahiptir. Raf detayları, çekmeceleri, bölmeleri ve modern renkleriyle genç odalarına şıklık katar. Kitaplar için ayrı bölmeleri, düzenli bir çalışma alanı için çekmeceleri, kapaklı bölmeleri, modülleri ve geniş çalışma alanı ile masada verimli zaman geçirmeyi mümkün kılar. Bütünleşik veya ayrı üst modülleriyle kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren ürünler, cinsiyete göre değişen tasarımları ile seçim imkânı verir. Kız çocukları için koyu pembe, tozpembe, mor, yeşil gibi sevimli tonlara sahip masalar öne çıkarken erkek çocuklar için lacivert, koyu yeşil, beyaz masa seçeneklerine erişmek mümkündür.

Unisex Masalar ve Çalışma Masaları

Unisex tasarıma sahip olan bilgisayar masalarıysa yetişkinlere ve genç odalarına uygun bir kullanım sunar. Özellikle raf, pano, kapalı bölme gibi bağımsız duvar modülleriyle ihtiyaca ve oda dekoruna göre kişiselleştirilebilen masalar, çalışan insanlara da hitap eden tasarımlarla dikkat çeker. Çalışma masaları arasında yetişkinlere hitap eden ürünler daha sadedir. Ofis masası tarzında dosya bölmeleri, küçük çekmeceleri ve yüksek ayaklarıyla genç odası masalarından ayrılan ürünler, tasarım açısından değişir. Yüksek ahşap veya metal ayaklar, küçük çekmecelerle desteklenerek oldukça işlevsel bir kullanım sergileyen modeller, modern çalışma odalarına veya salonlara uyum sağlar. Ayrıca natural renkleri, motifli süslemeleriyle kitaplık gibi tekli veya çoklu parçalar halindeki modern çalışma odası mobilyalarıyla uyumlu kullanılabilir.  

Yıldız Mobilya Kitaplıklar

Markanın kitaplık modelleri, kaliteli ve seçkin tasarımlar olarak karşınıza çıkar. Metalle MDF ahşabın birlikte kullanıldığı kitaplıklar, dekoratif açıdan göze hitap eden şık parçalardır. Dekoratif stant, çoklu raf sistemi, ceviz kaplama raf dizaynlarıyla farklı ebatlara ve biçimlere sahip olan ürünler, model açısından farklılık gösterir. Klasik düz raf iskelet sistemi üzerine kurulu olan modeller, geniş raflarıyla duvara paralel yerleştirip rahatça kullanılabilir. Üçgen, yuvarlak, merdiven, ay veya oval iskelet sistemine sahip kitaplıklar ise dekoratif şık tasarımlarıyla beğenilir.

Raf yapısı kitaplık formuna göre değişen ürünler, ihtiyaca göre değişen ebatlara sahiptir. Düz raf sistemine sahip kitaplıklar daha fazla kitap alacağı için geniş bir kitaplığa sahip olanlara tavsiye edilir. Dekoratif raf sistemine sahip modellerse saksı, biblo gibi objelerle tamamlanıp kullanılabilir. Aynı zamanda dar mekânlara da uygun olan dekoratif modeller, küçük alanlara şık bir hava katmak isteyenler için ideal bir mobilya tercihidir. Markanın kitaplık modelleri yonga levha ve MDF’den üretilir. Modeline göre raf ve iskelet sistemi melamin kaplama olan ürünler, estetik ve kaliteli bir görünüme sahiptir. Kitaplık modelleri aynı zamanda dayanıklı ve sağlam ürünlerdir. Metal veya ahşap iskelet üzerine kurulu olan ürünler, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Soru 1:Yıldız Mobilya kitaplık ve çalışma masalarında kullanılan malzemeler sağlığa zararlı mıdır?

Cevap 1: Hayır. Markanın tüm ürünlerinde ham maddeden boyaya kadar zararlı madde bulunmaz.

Soru 1: Yıldız Mobilya çalışma odası ürünleri kurulu olarak mı gönderilir?

Cevap 1: Markanın kitaplık modelleri, demonte olarak karton paketler içerisinde gönderilir. Özellikle tek tek paketlenen parçalar, gönderim sırasında zarar görmez. Kurulum şemasıyla kolayca birleştirilen ürünler basit el aletleriyle kurulabilir.

Soru 1: Markanın çocuklara yönelik ürünleri sağlık sertifikasına sahip midir?

Cevap 1: Evet. Özellikle çocuklara yönelik üretilen çalışma masalarında kanserojen madde içermediğini gösteren ISO9001 sertifikası bulunur. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Yıldız Mobilya Çalışma Odası Fiyatları

92 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Yıldız Mobilya Çalışma Odaları
  2. Hepsiburada Home Çalışma Odaları
  3. RomanoDizayn Çalışma Odaları
  4. Dekorister Çalışma Odaları
  5. Decormet Çalışma Odaları
  6. Archi Ahşap Atölyesi Çalışma Odaları
  7. Dekopa Çalışma Odaları
  8. Kalender Dekor Çalışma Odaları
  9. Dekolia Çalışma Odaları
  10. 222 Concept Çalışma Odaları
  11. Kenz Life Çalışma Odaları
  12. BMdekor Çalışma Odaları
  13. Remaks Çalışma Odaları
  14. Ahşap Sokağı Çalışma Odaları
  15. Decorotika Çalışma Odaları
  16. Rafevi Çalışma Odaları
  17. Kadir'in Atölyesi Çalışma Odaları
  18. Bimossa Çalışma Odaları
  19. Rafline Çalışma Odaları
  20. Masifart Çalışma Odaları
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Renk A-Z
 6. Yükseklik A-Z
 7. Malzeme
 8. Ebatlar A-Z
 9. Satıcı
 10. Genişlik A-Z
 • Marka Yıldız Mobilya
DSACategoryId/60002028/18021299/18021307/yildizmobilya
Başa dön