Açık Kedi Tuvaletleri

Kediniz, günlük ihtiyaçlarını giderirken kendine özel bir bölge olmasını tercih ediyor. İstediği zaman rahatlıkla kullanacağı bir alan olması, kedinizin hayatını kolaylaştırıyor. Pratik kullanımları ve kolay temizlenebilme özellikleriyle kedi tuvaletleri, size de rahatlık sunuyor.

Açık kedi tuvaletleri, evinizin istediğiniz bir köşesine rahatlıkla konuluyor. Yuvarlak ve dikdörtgen şekillere sahip kaplar, evinizin dekorasyonuna uyum sağlıyor. Tuvaletlerin boyutları, marka ve modele göre değişiyor. Aynı zamanda aralarından dilediğinizi seçebileceğiniz pek çok renk seçeneği de sunuluyor.

Üzeri açık kedi tuvaletleri, genellikle kürek ile takım hâlinde beğeninize sunuluyor. Üzerinde delikler bulunan kürek, kedi kumunu kolayca temizlemenize olanak veriyor. Kumun temiz kısımları, küreğin deliklerinden akarak kaba geri dönüyor. Bu sayede yalnızca kirli kısım tuvaletten çıkarılıyor ve kum israfından kaçınılıyor.

Alt yüzeyinin tamamı elekli olan kedi tuvaletleri de bulunuyor. Kedi kumu, eleğin üzerine dökülüyor ve istenildiği zaman kumun tamamı elekten geçirilerek temizleniyor. Kürek ile azar azar kumu temizlemek yerine kedinizin tuvaleti tek seferde temizleniyor. Pratik ve kullanımı kolay elekli kedi tuvaletleri, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Açık kedi tuvaletleri, kedinizin kolayca üzerine çıkabileceği yükseklikte hazırlanıyor. Alt kısmı geniş olan kapların kenar kısımları da fazla yüksek olmuyor. Kediniz, rahatlıkla kuma ulaşıp ihtiyacını gideriyor. Banyonuzun ya da evinizin uygun bulduğunuz bir köşesine yerleştirebileceğiniz özel tasarımlar öne çıkıyor. İki duvarın birleştiği noktaya tam oturacak şekilde hazırlanan köşe tuvaletleri, yerinde sabit kalıyor. Şık tasarımıyla banyonuzun görünümüne güzellik katarken kedinizin hareketleriyle yerinden oynamıyor.

Sevimli dostunuzun boyutlarına göre tuvaletlerin boyutları da değişiyor. Birden fazla kedi besliyorsanız büyük boy bir tuvalet alarak her boydaki kediye uygun alanı sağlamanız mümkün oluyor. Küçük boyutlu kediniz için daha ufak kapları tercih ettiğinizde tuvaletin evinizde kapladığı alan azalıyor. Tüm açık kedi tuvaletleri, sert ve dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak hazırlanıyor. Kediniz için uzun süreli kullanım olanağı sunan plastik, sizin için de kolay temizleme avantajına sahip oluyor. Tüm tuvaletler, suya dayanıklı olduğundan kolayca yıkanarak temizleniyor.

Büyük boy açık kedi tuvaletlerinin bazı modelleri, iki parçadan oluşuyor. Kolaylıkla sökülüp takılabilen ikinci parça, yüzey kabının kenarlarının yükseltilmesini sağlıyor. Yükselen tuvalete kedinizin kolayca girebilmesi için bir tarafında kedinizin geçebileceği kadar alçak bölüm yer alıyor. Özel geometrik dizayna sahip kenar yükseltmeleri, kumun dışarı taşmasını engelliyor. Kediniz işini bitirdikten sonra eşelenirken etrafa sıçrattığı kumlar, kenarların içe kavisli kısımları tarafından yakalanıyor ve kum, kabın içine hapsediliyor.

İdrarın dışarı taşmasını engelleyen özel kavisli tasarımlar, kedinizin içinde rahatça hareket edebileceği şekilde hazırlanıyor. Rahatlıklarını ön planda tutan kediler, yüksek kenarlı tuvalet içinde istedikleri gibi dönüp kıvrılarak en rahat olabilecekleri pozisyonu buluyorlar. Kediniz, dilediği gibi hareket edebileceği bir tuvaleti daha çabuk benimsiyor. Böylece kediniz, ihtiyaçlarını giderirken sizin belirlediğiniz alana uyum sağlıyor ve eviniz temiz kalıyor.

Çok parçalı kedi tuvalet modelleri arasında üstü kapanabilen tasarımlar da yer alıyor. Kolay sökülüp takılabilen özelliğiyle istenildiğinde açık, istenildiğinde kapalı hâle getiriliyor. Tuvaletin üstü kapatıldığında kediniz, ön taraftaki şeffaf kapaktan içeri kolayca girip çıkabiliyor. Kediniz içerideyken de kapak kapalı konuma geçiyor. Tuvaletin tavan kısmında istenildiği zaman yenisi ile değiştirilebilen karbon filtresi bulunuyor. Bu sayede kediniz, tuvalet ihtiyacını giderirken ortaya çıkan kötü kokular engelleniyor. Ön kapağı yukarı doğru açılarak tuvaleti sökmeden temizlemeye imkan veriyor. Her yanı kapalı olan tuvaletler, atıkların ve kumun dışarı taşmasını tamamen engelliyor. Özellikle tuvalet konusunda acemi olan yavruların etrafı kirletmesi önleniyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Açık Kedi Tuvaletleri

563 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 563 ürün
DSACategoryId/2147483616/560074/560251/60006991