En önemli kedi ürünleri arasında yer alan tuvalet kaplarının birbirinden farklı pek çok çeşidi bulunuyor. Tuvalet kaplarının derinlikleri, kedi kumu kapasiteleri, temizlenme yöntemleri, yardımcı aksesuar seçenekleri, boyutları, renkleri ve ana materyalleri farklılık gösteriyor. Bu da size hem kedi kabını koyacağınız alana hem de kedilerin fiziksel özelliklerine uygun olan ürünü alma olanağı sunuyor. Kedi tuvalet kabı çeşitleri içerisinde nelerin yer aldığı da değişkenlik gösteriyor. Tekli ya da set halinde satışa sunulanlar arasından dilediğiniz tercih edebilirsiniz. Örneğin birden fazla kedi için, set dahilinde çoklu kedi tuvalet kapları bulunabiliyor. Ayrıca özel setlerde mama kapı, suluk, mamalık gibi aksesuarlar yer alıyor. Kedi tuvalet kabı fiyatları ise ürünlerin bu türlü özelliklerime, dayanıklılığa, kalite ve sağlamlığa bağlı olarak farklılaşıyor.

Kedi Tuvalet Kabı Çeşitleri

Yaşam alanlarında kedilerin rahat etmesi için tuvalet kapları son derece önemlidir. Hijyen ve düzen anlamında da elzem olan bu ürünlerin farklı niteliklere sahip olanları üretiliyor. Örneğin açık, yarı açık ve kapalı kedi kapları en fazla rağbet görenler arasında yer alıyor. Açık tuvalet kabinlerini kullanamayan kediler için ideal olan kapalı tuvalet kaplarının sağlam, kolay kolay kırılmayan kapakları uzun süre rahat kullanım vadediyor. Kapalı tasarım kötü koku önleme başarısı dolayısıyla da tercih sebebi oluyor. Kapalı ve açık tuvalet kaplarının koku oluşumunu önleyen, koku yapmayan, zahmetsizce temizlenebilen, yıkanabilir modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca hem açık hem de kapalı tuvalet ürünlerinin en, boy ve yükseklik ölçüleri farklılık gösterdiğinden kedinin cinsine ve fiziksel yapısına uygun olanı tercih etmeniz gerekiyor. Tuvalet kaplarının kapak / giriş kısımlarında özel elek bulunabiliyor. Böylece kedi kumları etrafa saçılmıyor ve kabın bulunduğu alan böylece daha uzun süre temiz kalıyor. Paspaslı kedi kapları ürün dahilinde bulunabildiği gibi ayrıca da satın alınabiliyor.

Kediler İçin Özel Setler

Kedi ürünleri satın alırken gereçlerin birbiri ile uyumlu olmasını tercih edenler daha ziyade setlere yöneliyor. Kedi kabini setleri daha ekonomik bir yapı da sergiliyor. Kedi tuvaleti ile birlikte kum küreği, mama kabı, suluk, paspas gibi işlevsel ve gerekli yan ürünler bir arada satışa sunulabiliyor. Ayrıca evcil hayvan paketleri içerisinde bunların yanı sıra kedi oyuncakları, kedi maması, kedi kumu, kedi elbisesi, kedi taşıma çantası gibi önemli ürünler de yer alabiliyor. Gereksinimleri belirleyerek özel paketler arasından seçiminizi yapabilir, satın alımda da kullanım aşamasında da rahat edebilirsiniz.

İşlevsel, Dayanıklı ve Fonksiyonel Yan Ürünler

  • Kedi tuvaletleri ile birlikte yardımcı ürünler de yaygın biçimde satın alınıyor. Örneğin tuvalet kabinleri için özel karbon filtreler haricen satışa sunuluyor. Farklı ebatları bulunduğundan kedi kabinine uygun olanı rahatlıkla bulmanız mümkündür.
  • En fazla tercih edilen önemli bir düğer ürün grubu ise kedi paspasları ve kedi kumu temizleme gereçleri oluyor. Kedi paspası modellerinin biçimleri, boyutları ve kalıpları farklılık gösteriyor. Örneğin kare, oval ve dikdörtgen modellerin yanı sıra pati, kulak vb. şekilli ya da desenli olanları da üretiliyor.
  • Kum temizleme ve karma küreklerinin derinlikleri, deliklerin büyüklükleri ve küreklerin toplam kapasiteleri farklılaşıyor. Örneğin kalın kumlar ince delikli elekten geçmeyebiliyor. Tercih ettiğiniz kedi kumunun inceliğine göre seçim yapmanız önem arz ediyor.
  • Ferahlatıcı özellikleri ile öne çıkan evcil hayvan koku gidericileri yoğun, inatçı koku oluşumlarını önlüyor ve ortama taze ve hafi bir koku yayılıyor. Bu spreyler tüm evde kullanılabildiği gibi daha ziyade kedi tuvalet kaplarının bulunduğu alanda tercih ediliyor.
  • Tuvalet kaplarına serilmek sureti ile kullanılan kedi kumu torbası çeşitleri pratik yapısı ile kendini belli ediyor ve temizlik sürecinde zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Ekstra güçlü olmaları ve büzgülü ağız kapama mekanizmaları da konforu artıran diğer detaylardan oluyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kedi Tuvalet Kabı

Pet Shop
Pet Shop
Kedi
Kedi
Kedi Tuvalet Kabı & Aksesuarları
Kedi Tuvalet Kabı & Aksesuarları
Tuvalet Kapları
Tuvalet Kapları
Tuvalet Aksesuarları
Tuvalet Aksesuarları
Açık Kedi Tuvaletleri
Açık Kedi Tuvaletleri
Kapalı Kedi Tuvaletleri
Kapalı Kedi Tuvaletleri
Otomatik Kedi Tuvaletleri
Otomatik Kedi Tuvaletleri
Kedi Kumu Küreği
Kedi Kumu Küreği
Kedi Tuvalet Paspası
Kedi Tuvalet Paspası
Kedi Kumu Poşeti
Kedi Kumu Poşeti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 2441 ürün
DSACategoryId/2147483616/560074/560251