Kedi tuvaletleri, kedilerin en önemli ihtiyaçları arasında yer alıyor. Doğru bir tuvalet kabı seçildiğinde kediler, tuvalet eğitimini kolayca kazanıyor. Bir iki denemenin ardından tuvaletine alışan kediler, bu alışkanlığını devamlı olarak sürdürüyor. Elbette bu alışkanlığın, kediniz için konforlu; sizler içinse hijyenik olması adına kapalı kedi tuvaletleri büyük önem kazanıyor.

Kediler, tuvaletlerini yaparken kendilerine özel bir alan sağlanmasını istiyor. Evinizde kullanabileceğiniz kedi tuvaletleri, açık kedi tuvaletleri ve kapalı kedi tuvaletleri olarak ikiye ayrılıyor. Kediler, mahremiyetlerine dikkat ettikleri için kapalı kedi tuvaletleri, onların daima mutlu olmalarını sağlıyor.

Kedi tuvaletini evinizin hangi bölümüne koyarsanız koyun kediniz tuvaletini yaptığında rahatsız olabileceğiniz bir koku yayılıyor. Ayrıca, kediler, kumu her kazdıklarında bir miktar da olsa dışarıya taşırıyor. Taşan bu kumları her gün temizlemek yerine daha kolay bir çözüm sunan kapalı kedi tuvaletleri, kötü kokuların önüne geçtiği ve kumun taşmasını engellediği için çokça tercih ediliyor. Koku giderici kedi kumu spreyi kullanarak, tuvaleti düzenli olarak havalandırarak ve temizleyerek kullanacağınız kapalı kedi tuvaleti, hem kedinizin hem de sizin sağlığınız için büyük önem taşıyor.

Kaliteli malzemeler ve son teknolojiler kullanılarak üretilen kapalı kedi tuvaletleri, kedilerin ihtiyaçlarına ve sizin beklentinize göre çeşitlilik gösteriyor. Kapalı kedi tuvaleti modellerinden bazılarının yanında kumu kolayca temizleyebileceğiniz bir kürek hediye ediliyor. Bazı modellerde ise tuvaletle birleştirilmiş pati temizleme basamağı yer alıyor.

Kapalı kullanımdan vazgeçmek istediğinizde ise açık konuma getirebileceğiniz kolaylığı sağlayan modeller de bulunuyor. Geniş hacimli tuvaletler ile birden fazla kedi aynı anda tuvalet ihtiyacını giderebiliyor. İki kademeli perde özelliğine sahip olan tuvaletler ile önce dar bir alan; ardından daha geniş bir alan açılıyor. Pratik kullanım sağlamak için özel olarak tasarlanan tuvaletlerin tamamında kedinizin rahatlıkla girip çıkmasını sağlayan plastik kapaklar bulunuyor. Kediniz içeriye girip çıktığında bu kapaklar kapanıyor ve kötü kokular engelleniyor.

Kaliteli ve kullanışlı tasarımlarıyla modern evlerin vazgeçilmez pet ürünleri arasında yerini alan kedi tuvaletleri, birbirinden farklı renk ve boyut seçeneklerine sahip olmalarıyla da beğeni topluyor. Yeşil, turuncu, mavi, gri, lila gibi pek çok renk seçeneği olduğu gibi safari desenli veya illüstrasyon baskılı seçenekleriyle evinizin stiliyle uyum kazanıyor. Seyahatlerde rahatlıkla taşınabilen seyahat tipi kapalı kedi tuvaletleri ise kedinizin her zaman yanınızda olmasını sağlıyor.

Kapalı Kedi Tuvaleti Fiyatları

Markaya ve sahip olduğu ölçülere göre değişiklik gösteren ve her bütçeye uygun olarak sunulan fiyat seçenekleri ile kapalı kedi tuvaletlerinden birini kolayca satın alabilirsiniz. Seçiminizi yaparken kedinizin yaşını, boyunu ve kilosunu göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Fiziksel özelliklere ek olarak, yaşlı veya yavru kediler için kenarları çok yüksek olmayan; girişi kolay olan bir tuvalet seçmeniz de kedinizin konforunu sağlayan en temel etmenler arasında yer alıyor. Karbon filtreli kedi tuvaletleri, kokunun giderilmesi konusunda avantaj sağlıyor. Yedek karbon filtreler ile belirli periyotlarda filtre değiştirilerek kullanım ömrü uzatılabiliyor. Temizlik konusunda hız ve pratiklik kazandıran filtre, kürek ya da paspas gibi pet ürünleri, kapalı kedi tuvaletlerine ekstra konfor kazandırıyor.

Banyoya, salona, antreye ve evinizin diğer pek çok bölümüne koyabileceğiniz kapalı kedi tuvaletlerinin kapaklarını kolayca açarak kumu değiştirebilir veya rutin temizliği yapabilirsiniz. Genellikle bir iki parça hâlinde elinize ulaşan bu tuvaletleri birkaç dakika içinde kullanıma hazır hâle getirebilirsiniz.

Evinizin dekoruyla uyum sağlayacağını ve kedinizin kendisini daha rahat hissedeceğini düşündüğünüz uygun fiyatlı bir kapalı kedi tuvaleti satın alarak kedinizle birlikte daha sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

Kapalı Kedi Tuvaleti

103 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Trixie
  2. Flip
  3. PetZoom
  4. Stefanplast
  5. Catit
  6. Moderna
  7. Leo's
  8. Ferplast
  9. Georplast
  10. Pet Style
  11. Savic
  12. Kanki Pet
  13. Dogit
  14. Happy Paws
  15. PetMaster
  16. Çınar
  17. İmac
  18. Chakie
  19. Comfort
  20. Dayang
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560074/560251/60006992
BAŞA DÖN