Kedi sahiplerinin ilk tercihleri arasındaki kapalı kedi tuvaletleri kötü kokuları hapseder, renk ve tasarımlarıyla yaşam alanlarının pek çok yerinde rahatlıkla konumlandırılabilir. Fark tasarımlara sahip değişik modeller, fonksiyonel özelliklere sahip şekilde üretilir. Bu sayede her bir kapalı kedi tuvaleti, tüketicilerin beklentisini karşılarken aynı zamanda kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını en rahat şekilde karşılamalarını sağlar. Tam otomatik kedi tuvaletlerinin yanı sıra yarı otomatik veya el yordamıyla temizlik imkanı sunan pek çok ürünün ilk araştırıldığı adresi Hepsiburda sayfalarıdır. Pembeden maviye, rengarenk tasarımlardan sade görünüme sahip modellere kadar pek çok çeşit uygun fiyatlarıyla bu sayfalarda tüketicilere sunulur. Yaşam alanlarını kedilerle paylaşan herkes için en ideal kedi tuvaleti dizaynlarını sunan kapalı kedi tuvaletleri, pratik temizlenir aynı zamanda kokuyu hapsetmek konusunda da oldukça başarılıdır. 

Farklı Özelliklere Sahip Otomatik Kapalı Kedi Tuvaletleri

Her bir kapalı kedi tuvaleti kedilere ve kedi sahiplerine farklı özellikler sunar. Tam otomatik kapalı kedi tuvaletlerinin haftalarca temizlemeden temiz kalır. En belirgin faydası ise otomatik modelleri, el yordamıyla kedi kumunu temizleme gereksinimi duymaz. Tam otomatik modellerin en işlevsel özelliği kedi kumunu kendi kendini temiz tutma özelliğinden gelir. Tam otomatik kedi tuvaletleri içerisinde bulunan sensörler yardımıyla da kedinin tuvaletini kullanmasının ardından dışkıları filtresine atarak kumu belirli zaman aralıklarında temizler. Filtreleri sayesinde ise kötü kokuları içerisinde hapseder. En etkin özelliklere sahip tam otomatik kedi tuvaletleri, hassas ve nazik kedilerin bile vazgeçemediği temiz kumu sunar.

Kokuyu Hapseden Kapalı Kedi Tuvaletleri

Kedi tuvaleti modelleri arasında sıklıkla tercih edilen kapalı versiyonların kötü kokunun alana yayılmasını engellemesi en belirgin özelliklerindendir. Pek çoğunun üst bölümünde yer alan filtreler sayesinde hem tuvaletinin iç bölümüne temiz hava girmesi sağlanır hem kötü kokunun ise etrafa yayılması engellenir. Zamanla eskiyen filtreler ise oldukça pratik şekilde değiştirilebilir. Senelerce rahatlıkla kullanılan kapalı kedi tuvaletlerinin seçiminde ise ürünün filtreye sahip olması kadar ebadı da büyük önem taşır. Büyük kediler için büyük boyutlu kapalı tuvaletlerin tercih edilmesine dikkat edilmelidir. Tuvaletin içerisinde rahatlıkla hareket eden kediler kapalı tuvaletinden vazgeçmeyecektir. Yavru kedilerin de kullanmaktan çekinmediği kapalı model tuvalet modeller her yaştaki kedi için idealdir.

Kapalı Kedi Tuvaletlerin Avantajları

  • Kapalı kedi tuvaletleri kötü kokuyu hapseder. Bu sayede evin fertleri ya da konuklar kokudan rahatsız olmaz. 
  • Faklı fonksiyonlar sunan kapalı kedi tuvaletleri mevcuttur. Tam otomatik tuvalet modelleri sayesinde kullanıcılar zamandan tasarruf eder, kedileri her zaman temiz tuvaletlerinin tadını çıkarır.
  • Kapalı kedi tuvaletleri kolay temizlik imkânı sunar. Kapanıp açılabilen üst kapakları sayesinde alt hazne oldukça pratik ve kısa sürede temizlenir.
  • Her tarafı kapalı şekilde dizayn edilen kedi tuvaleti modelleri sayesinde evlerde kedilerin tuvaletlerini saklama derdi son bulur. Evin pek çok köşesinde kötü görüntü oluşturmaz.
  • Kapalı kedi tuvaletleri bulunduğu ortamda ekstra hijyen sağlar, kumların ya da dışkının dağılmasını engeller. 

Hepsiburada sayfalarında yer alan onlarca farklı model kapalı kedi tuvaleti ürünü uygun fiyat aralıklarıyla sunulur. Avantajlı ödeme koşullarıyla kolaylıkla sahip olunabilen tuvaletlerin kaliteli malzemeleri, kedilerin sağlığına zarar vermez, üstelik ürünler de bu sayede uzun ömürlüdür. Tercih edilen her kapalı kedi tuvaleti modeli senelerce rahatlıkla kullanılabilir. Fonksiyonel kapalı kedi tuvaletlerinin sahip olduğu elek bölümü ya da paspası sayesinde kedi kumlarının dağılmasını da engellenir. Bu sayede evlerde kum kirliliğine neden olmaz kedilerin patileri arasına kum ya da kir girmesini engeller. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kapalı Kedi Tuvaleti

Girişimci Kadın Ürünleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 680 ürün
DSACategoryId/2147483616/560074/560251/60006992