Kedi Kumu Poşeti

Kedi tuvalet kabına yerleştirilerek kedilere daha hijyenik bir ortam hazırlamayı sağlayan kedi kumu poşeti tuvalet kabını her defasında temizleme durumunu ortadan kaldırıyor. Kullanımı oldukça pratik olan torba büzgülü özelliği sayesinde kullandıktan sonra kaldırırken de avantaj sağlıyor. Torba kullanılırken kum kabının temiz olması gerekiyor. Büzgülü özellik kum kabının pratik bir biçimde sarmasına yardımcı oluyor. Kedi kum poşeti yerleştirildikten sonra içerisine yeterli miktarda kum yerleştirilebiliyor. İpli yapısı sayesinde kumun temizlenme vakti geldiğinde hızlı bir biçimde bağlanabiliyor. 

Kum torbasının yapı itibarı ile ekstra güçlü olması yırtılmanın önüne geçiyor. Bu da daha uzun süreli bir kullanım imkanı sağlıyor. Kum kaplarının farklı ebatlarda olması dikkate alınarak kum poşeti de ölçü bakımından çeşitliliği kullanıcıya sunuyor. 82 x 50 cm, 46 x 59 cm ya da 37 x 48 cm ebatlarında kedi kum poşeti bulunuyor. Uzun süreli kullanımlar için bir pakette 6, 7, 10 ya da 12 adet kum poşeti bulunuyor. Bu tamamen kullanıcının tercihine bırakılıyor. Bunun yanı sıra yine kedilere hijyenik bir ortam sağlamak için kum poşeti gibi yedek atık poşetleri de tercih edilebiliyor. 

Kedi kumu poşetleri kadar tercih edilen ürünler arsında kedi kumu küreği de bulunuyor. Bu ürünler kedi kumunun tuvalet kabından kolay ve sağlıklı bir biçimde tahliye edilmesini sağlıyor. Tuvalet kabında toprak tipi niteliğinde kum kullananlar için delikli yapıya sahip olan kum kürekleri bulunuyor. Bu ürünlerdeki deliklerin de farklı biçimlerde kullanıldığı görülüyor. Bunun yanı sıra farklı ebatlarda ve deliksiz yapıda kum kürekleri alternatifleri sunuluyor. Bu formdaki ürünler kum küreği olarak kullanımın yanında mama kepçesi olarak de değerlendiriliyor. Kedi kumu temizleme küreklerinden bazılarının koruma kapları bulunuyor. Bu ürünlerin kalp biçiminde haznelerinin yanı sıra üzerine kedi patisi figürü bulunan modeller de bulunuyor.

Özellikle uzun seyahatlerde oldukça pratik bir kullanım avantajı sağlayan ürünlerin saplarında oluşturulan koridor kedi kumunun temizlenerek poşete aktarılmasını kolaylaştırıyor. Bunun için kürek sapına yerleştirilecek olan aparattan yardım alınıyor. Aparat ürüne sabitlenerek temiz bir poşet geçiriliyor. Böylece kedi kumu küreğine alınan kum kürekte bulunan koridor yardımı ile ayrıca bir işlem yapmaya gerek kalmadan direkt olarak poşete gönderiliyor. Bu da hem kedilere hem de bulunduğu ortama hijyen kazandırıyor. 

Bu ürünlerin plastik malzemeden üretiliyor olması ürüne elastikiyet kazandırdığından kullanım ömrünün de uzun olmasını sağlıyor. Özellikle yavru kedilerin tuvalet alışkanlıklarını daha kolay kazandırarak bunu kolay bir hale getirmek amacı ile kenarları alçak olan kedi tuvaletleri de bulunuyor. Kedi tuvaletlerinin başka bir özelliği de transparan yapıya sahip olmalarıdır. Yanlarının alçak yapıda olması sadece yavru kediler için değil yaşlı kediler için de ideal bir ürün olma özelliği kazandırıyor. Bu ürünler pek çok farklı markanın kedi kumu poşetleri için de kullanışlı ölçülerde üretiliyor. Plastik yapıları sayesinde kolay taşıma olanağı sunan kedi tuvaleti çeşitleri tüm bunların dışında farkı renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. 

Kedi tuvaleti konusunda en çok hassasiyet gösterilen konular arasında kötü kokunun en az seviyeye indirilmesi geliyor. Bunun için ise kedi tuvaleti filtresi kurtarıcı nitelik taşıyor. Bu ürün karbon bir filtre ile üretiliyor. Üretiminde kullanılan bu filtre kokunun hapsedilerek etrafa yayılmasını engelliyor. Altıgen özelliğe sahip olan kedi tuvaleti filtresi köşe tuvaleti olarak da kullanılıyor. Taşıma sapı ya da flap kapısı ile pratik bir kullanım sağlayan ürünün temizliği de kolay bir biçimde sağlanabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kedi Kumu Poşeti

947 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 947 ürün
DSACategoryId/2147483616/560074/560251/60006996