Kediniz tuvalet ihtiyacını giderdikten sonra ayaklarında kum zerreleri kalıyor. Tuvalet kabında kumların temizlenmesi için bir bölüm bulunmadığından tüylü dostunuz eşelenme işlevini tuvaletin dışında gerçekleştiriyor. Patilerindeki kumların temizlenmesine yardımcı olan paspaslar, aynı zamanda taneciklerin evinizi kirletmesini engelliyor.

Kedi tuvalet paspası, kullanım alanlarına uygun olarak farklı boyutlarda hazırlanıyor. Sevimli dostunuzun tuvaletinin hemen önüne yerleştirebileceğiniz oyuklu modeller bulunuyor. Kabın bitiminden itibaren başlayan paspas, kaymaz yapısıyla zeminde sabit kalıyor. Kediniz, tuvalet kabına çıkarken ve üzerinden inerken paspas üzerinden geçiyor.

Tuvalet önü paspasları, farklı renk ve tasarım seçenekleri sunuyor. Yarım daire şeklinde olanlar, tuvalet kabının hemen önüne yerleştirilebiliyor. Pati şeklinde dizayn edilen modeller ise canlı renkleriyle öne çıkıyor. Kedinizin ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olan paspaslar, eğlenceli tasarımlarıyla da evinize hareket kazandırıyor. Banyo ya da tuvaletinizin dekorasyonuna uygun klasik modeller de yer alıyor.

Kedi tuvalet paspası, kedinizin patilerini temizlemesine yardımcı oluyor. Tırtıklı özelliği sayesinde kediniz eşelenirken kumlar, tabanlarından ayrılıyor. Serbest kalan artıklar, paspas dokunun içerisinde hapsediliyor. Böylece kirlerin ve kum artıklarının etrafa saçılması engelleniyor. Tüylü dostunuz, günlük ihtiyaçlarını giderirken evinizin temizliği korunuyor.

Kum taneleri, temizlenmediği zaman kedinizin patisine tutunarak bütün evi dolaşıyor. Banyodan salona ya da mutfağa taşınan kum zerreleri, kolayca etrafa yayılarak temizlik sorunu oluşturuyor. Hareket ettikçe ulaşılmaz yerlere doğru kaçan kedi kumu, görülmeyen yerlerde birikiyor. Kedinizin tuvaletinin önüne yerleştirdiğiniz minik bir paspas, kedi kumunun eve yayılmasını engelliyor.

Tuvaletlerinin önüne konulan paspaslara, kediler, kısa sürede alışıyor. Kaymayan yapılarıyla sabit duran kedi tuvalet paspası, kedinizin hareketleriyle yerinden oynamıyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen paspaslar, kedinizin tırmıklarına karşı direnç gösteriyor. Sevimli dostunuz, paspas üzerinde istediği gibi hareket edebiliyor. Paspas, yırtılmaz yapısıyla uzun süreli kullanım sağlıyor.

Tüm kedi tuvalet kaplarıyla uyumlu olan paspaslar arasında, özellikle hassas kediler için üretilen modeller de bulunuyor. Diğerlerine göre daha yumuşak dokuya sahip olan modeller, kedinizin patilerini özenle temizliyor. Yumuşak ve pembe patileriyle özel ilgi isteyen yavru kedilere de ihtiyaçları olan hassasiyeti gösteriyor.

Kedi Tuvalet Paspası Fiyatları

Kedi tuvalet paspası fiyatları, modeline göre farklılık gösteriyor. Boyutları ve desenleri değişen ürünlerin fiyatları da değişiyor. Paspas üretiminde kullanılan malzemeler, kedi tuvalet paspası fiyatları konusunda etkili oluyor.

Uzun ömürlü olması için kauçuk kullanılan modeller bulunuyor. Suya ve darbelere dayanıklı kauçuk, kedinizin rahatlıkla kullanabileceği şekillerde tasarlanıyor. Kedinizin patilerinin temizliği için kauçuk paspaslar üzerinde kalın tırtıklı bölüm ve ince tırtıklı bölüm olmak üzere iki ayrı bölme bulunuyor. Kalın tırtıklar, hemen dökülebilecek kum tanelerini temizlerken ince tırtıklı alanda ise pençelere yapışan küçük taneler ayrılıyor.

Sert plastik kullanılan kedi tuvalet paspasları da bulunuyor. Genellikle otomatik kedi tuvaletleri için tercih edilen plastik modellerin üzerinde nokta şeklinde çıkıntılar bulunuyor. Otomatik kedi tuvaletleri, kedinizin patilerine kum bulaşmasını büyük oranda engellese de ayaklarının altına partikül yapışma ihtimali, yine de bulunuyor. Yapışan az sayıda kum zerresi de paspas tarafından temizleniyor.

Tuvalet ihtiyacından sonra temizliğine titizlik gösteren kedilere yönelik olarak mikrofiber kullanılan paspas modelleri de üretiliyor. Kalın ve uzun kılları, patilerin ve pençelerin en dar noktalarına kadar ulaşıyor. Esnek ve yumuşak yapıları sayesinde konforlu olan paspas üzerinde kediniz, istediği kadar uzun zaman geçirebiliyor. Mikrofiber paspaslar da diğer tüm paspas modelleri gibi suya karşı dayanıklı üretiliyor ve tüm artıkları içinde hapsediyor. Tüm kedi tuvaletleriyle uyumlu olan kedi tuvalet paspası modelleri, istenildiği zaman kolayca yıkanarak temizleniyor ve hızla kuruyarak yeniden kullanıma hazır oluyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kedi Paspası

88 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Milo
  2. Trixie
  3. Flip
  4. PetZoom
  5. Pets
  6. EuroCat
  7. Chicos
  8. ANS
  9. M-Pets
  10. Pawise
  11. Anadolu
  12. Armağan
  13. Bulgu's
  14. Clean Paws
  15. Mia
  16. Petviya
  17. Aktaş
  18. Bio Cat's
  19. Buffer
  20. Byezo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560074/560251/60006995
Başa dön