Evde kedi beslemek, hem keyifli bir hayatı hem de bazı sorumlulukları beraberinde getiriyor. Kedinizin su ve mama gibi ihtiyaçlarının yanı sıra tuvalet sorununu da göz önünde bulundurmanız, ona sağlıklı bir ortam yaratmak açısından büyük önem taşıyor. Otomatik kedi tuvaleti gibi fonksiyonel ve kullanışlı tasarımlar, bu doğrultuda ideal çözümlere ulaşmanızı mümkün kılıyor.

Evinizin hijyeni ile sizin ve kedinizin sağlığı açısından tercih edebileceğiniz otomatik kedi tuvaletleri, sadece kedi kumu kullanılarak oluşturulan tuvalet rutinine göre çok daha konforlu bir kullanım vadediyor. Sık sık kedi kumu değiştirmekten yoruluyorsanız, zamanınız kısıtlıysa ve kötü kokuları tam anlamıyla ortadan kaldırmak istiyorsanız otomatik kedi tuvaleti, sizin için ideal bir yardımcı olarak ön plana çıkıyor. Pratik kullanımıyla hayatınızı kolaylaştıran tasarım, kusursuz mekanizmasıyla kedinizin tuvalet rutinini çok daha düzenli bir hâle getirirken sizin de yaşamınızı kolaylaştırmayı hedefliyor.

Koku ve çevre kirliliğine engel olmak amacıyla özel olarak geliştirilen otomatik kedi tuvaleti, üstün temizleme mekanizması ile kum tasarrufu ve kullanım rahatlığını bir arada sunuyor. Ergonomik tasarımı ile son derece konforlu bir kullanım sağlarken kapağı sayesinde kokuların etrafa yayılmasını önlüyor. Kurulumunu tek başınıza kolayca yapabileceğiniz tasarım, kum kabı bölümüne yerleştireceğiniz kum poşeti ile kullanıma hazır hâle geliyor.

Kedinizin tuvaleti kullanmasının hemen ardından yan kolu çevirmenizle birlikte kum, otomatik olarak elenmeye başlıyor ve topaklı kısımlar poşetli bölmede birikerek kumun sürekli temiz tutulmasına olanak sağlıyor. Böylece, geriye yalnızca atıkların toplandığı poşeti bağladıktan sonra çöpe atma işlemi kalıyor. Sonrasında, elenmiş olan temiz kum, tekrar kum haznesine aktarılarak kullanılabiliyor. Zaman içinde kum haznesindeki kum miktarının azaldığını fark ettikçe ilave yapmanız öneriliyor. Bu zamanlamayı ayarlamak ise kedinizin tuvaleti kullanma sıklığına göre değişkenlik gösteriyor. Örneğin, tek bir kediniz varsa uzun bir süre boyunca kum ilavesi yapmanız gerekmezken, birden fazla kedi bakıyorsanız daha kısa aralıklarla mekanizmaya kum eklemeniz öneriliyor.

Otomatik Kedi Tuvaleti Fiyatları

Yıkanabilir granülleriyle büyük kolaylık sağlayan otomatik kedi tuvaleti, bu sayede sürekli kum değiştirme derdine son vermiş oluyor. Standart paketinde bulunan kedi uyum kılavuzundan yıkanabilir granüle kadar tüm ekipmanları bir arada bulabileceğiniz ürün, kapak ve yan kenarlık seti gibi parçalarla çok daha ergonomik bir hâle getirilebiliyor. Örneğin, tuvalet ihtiyacını giderirken utanan kediler için kapak ve yan kenarlık gibi aksesuarlar, kullanışlı seçenekler oluyor. Kedinizin istekleri doğrultusunda ayarlama yapabilmenizi de sağlayan parça, hem güvenli bir yuva vazifesi görüyor hem de oldukça şık bir görüntü veriyor.

Bir kedi için dört ay boyunca kullanabileceğiniz dezenfektan kartuş, idrar ve dışkıdan kaynaklı bakteri oluşumunu önlerken aynı zamanda kokuya sebebiyet veren bakterileri de ortadan kaldırarak hijyenik bir ortam yaratıyor. Parfümlü olmasıyla evinizin güzel kokmasını sağlayan kartuş, kedileriniz için son derece konforlu bir kullanıma olanak tanıyor.

Yalnızca bir düğmeye basmanızla otomatik olarak kendini temizleyen ve kuma gereksinim duymayan kedi tuvaleti, elekli küreği yardımıyla atıkları alıyor ve alt tabana aktarıyor. Böylece ne kirlenmiş kumla ne de kötü kokan çiş topaklarıyla uğraşmanız gerekiyor. Sifonu çekip atık su gideri kanalıyla kedinizin atıklarını kanalizasyona gönderen mekanizma, kirli kumu torbada biriktiriyor.

Otomatik kedi tuvaletleri, hem standart paket hâlinde hem de farklı parça seçenekleriyle sunuluyor Trixie, Cat Genie ve Catit gibi popüler markaların birbirinden fonksiyonel ürünleri arasında sizi ve kedinizi mutlu edecek pek çok tasarım bulunuyor.Otomatik kedi tuvaleti fiyatları ile bütçenizi korurken, kediniz için muhteşem bir tuvalet ortamı yaratmanız da bir hayli kolaylaşmış oluyor.

Otomatik Kedi Tuvaletleri

12 ürün var
 1. Markalar
  1. Cat Genie
  2. Catit
  3. Cat
  4. ScoopFree
  5. Stefanplast
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560074/560251/60006993
BAŞA DÖN