Birbirinden şık ve zarif yüzük modelleri yıllardır takı amacı ile kullanılmaktadır. Altın, gümüş ve pırlanta gibi maddelerden tasarlanan yüzükler takımlık olarak kullanılarak tarzlarında ışıltılı bir görünüm yansıtmak isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Altınbaş yüzük modelleri taşlı, taşsız, incili, pırlanta veya gümüş gibi farklı özelliklerde tasarlanır. Aksesuar olarak yüzük takmayı sevenler bu modeller arasından tercih yapabilir. Altınbaş yüzükler tasarımcılar tarafından profesyonellikle tasarlanan takılardır. Altınbaş yüzüklerin şık ve parıltılı yapısı ile öne çıktığı görülebilir. Altınbaş evlilik yüzüğü modelleri de alyans yüzük arayanlar için ideal bir modeldir. Zarif görünümü ile parmağınızda şık bir duruş yansıtan Altınbaş alyans yüzükler evliliğin simgelerinden biridir. Evlilik öncesi zamanlar için Altınbaş söz yüzüğü tercih edebilirsiniz. Söz yüzükleri için Altınbaş erkek yüzüğü modelleri de çiftlere uygun bir seçim olur. Evlilik tekliflerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan tek taş modeller de Altınbaş yüzüklerin beğenilen takıları arasındadır. Altınbaş tektaş yüzük modelleri uzun zamandır tektaş yüzük konusunda en beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Tek taş yüzüklerin farklı tasarımları mevcuttur. Böylelikle çeşitli tasarımlar arasından kendi zevkinize ve tarzınıza uyan modeli seçebilir ve keyifle parmağınızda taşıyabilirsiniz. Altınbaş taşlı yüzükler tek taş, üç taş, beş taş gibi farklı tasarımlara sahiptir. Daha kalın yüzük modellerini beğenenler için üç taş veya beş taş modelleri önerilir. Altınbaş taşlı yüzük seçenekleri arasında pırlanta, altın veya gümüş gibi seçenekler bulunur. Çok sayıda model arasından tarzınızı yansıtan yüzüğü seçebilme imkanınız vardır. Böylece parmağınızda en güzel duracak modeli seçebilir ve her anınızda beğenileri toplayabilirsiniz. Göz alıcı tasarımlara sahip Altınbaş yüzük modelleri ve fiyatları konusunda araştırma yaparak daha ekonomik bir tercih yapabilirsiniz. Kampanya ve indirim fırsatlarını takip edebilir ve uygun fiyatlı fırsatları değerlendirebilirsiniz. Ebat olarak da çeşitli tarzlara sahip Altınbaş yüzükler mevcuttur. Büyük yüzük modellerini beğenenlerin yanı sıra daha minimal modelleri tercih edenler için de Altınbaş yüzükler uygun seçenekler sunmaktadır. Altınbaş minimal yüzük modelleri daha zarif bir görünüme sahiptir. Minimal yüzük modelleri de tasarımsal açıdan kendi içinde farklılıklara sahiptir. Hem taşlı hem de taşsız modeller minimal yüzükler arasında mevcuttur.

Göz Alıcı Görünümleriyle Altınbaş Yüzükler

Tasarladığı yüzükler ile takı severlerin favorileri arasında yer alan Altınbaş, hem pırlanta hem altın hem de gümüş yüzükler tasarlar. Göz alıcı tasarımı ve estetik görüntüsü ile Altınbaş pırlanta yüzük modelleri kadınların en beğendiği takılar arasındadır. Pırlanta yüzüklerde özgünlük de oldukça önemlidir. Altınbaş yüzüklerin kendine has tasarımları ile diğer yüzüklerden ayrıldığı görülebilir. Özgün tasarımları ile parmağınızda taşıdığınız her an eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Pırlanta yüzüklerin yanı sıra elmas yüzük tasarımları da ışıltılı bir yapıdadır. Yıllardır mücevherlerde yansıttığı değer ile vazgeçilmez parçalar arasında yer alan elmaslar, Altınbaş elmas yüzük modellerinde özenle kullanılır. Elmas yüzükler takımlık amaçlı kullanımlarının yanı sıra hediye olarak da kullanılabilen mücevherlerdir. Elmas yüzükler ile özel günlerde değer verdiğiniz kişiye unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz. Yüzük tasarımında kullanılan taşlardan biri de safirdir. Etkileyici görünümü ve değerli yapısı ile Altınbaş safir yüzük modelleri de beğeni toplayan takılardır. Şıklığı ve zerafeti bir arada sunan safir yüzükleri keyifle uzun yıllar boyunca parmağınızda taşıyabilirsiniz.

Tarzınızın Tamamlayıcısı Altınbaş Yüzük Modelleri

Çok çeşitli tasarımlara sahip Altınbaş yüzük modelleri mevcuttur. Son zamanların moda tasarımlarından biri haline gelen baget yüzükler Altınbaş kalitesi ile tasarlanan etkileyici tasarımlardan biridir. Altınbaş baget yüzük parmağınızda zarif bir duruş sergiler. Pırlantanın ışıltılı görünümünden baget yüzüklerde yararlanılır. Altınbaş baget yüzük fiyatları da baget yüzükleri sevenlerin merak ettiği bir konudur. Baget yüzüklerin fiyatları yüzüğün ağırlığı, işçiliği veya ayarına göre değişmektedir. Baget yüzüklerde ayar farklılıkları mevcuttur. Beğenilen ve şık görünüme sahip Altınbaş 14 ayar yüzük modelleri Altınbaş tasarımcıları tarafından özenli bir işçilikle hazırlanmaktadır. Farklı ayarlarda tercih yapmak isteyenler için Altınbaş 22 ayar yüzük modelleri de mevcuttur. Ayar, yüzüklerde kullanılan altın oranına göre değişiklik gösterir. Ayara bağlı olarak Altınbaş yüzük modelleri fiyatları da değişiklik göstermektedir. Altınbaş yüzük seçiminde öncelikle yüzüğü kullanma amacınız ön planda olmalıdır. Söz ve nişan yüzükleri gibi modellerin yanı sıra takımlık olarak tasarlanan modeller de mevcuttur. Bununla birlikte yüzüğün kalınlığı ve inceliği gibi faktörler de yüzüğün tarzını belirleyen kriterlerdir. Bu özellikler arasından tarzınıza ve ihtiyacınıza en uygun olan modeli Altınbaş yüzükler arasından seçebilirsiniz.

Altınbaş Altın Yüzükler

Altınbaş pırlanta ve gümüş yüzüklerin yanı sıra Altınbaş altın yüzükler de takılar arasında öne çıkan parçalardır. Her biri özenli ve ince altın işçiliğine sahip olan Altınbaş beyaz altın yüzük modelleri etkileyici bir görünüme sahiptir. Beyaz altın yüzükler, sarı altına göre bir farklılık oluşturmak isteyenler tarafından beğeniyle tercih edilmektedir. Beyaz altının 14 ayar olan modellerinde %58 oranında saf altın bulunur. Tasarımcıları tarafından altın yüzüklerin Altınbaş kare yüzük modelinde de tasarlandığı görülebilir. Kare yüzükler taşların kare şeklinde sıralanarak tasarlandığı modellerdir. Bu tarz yüzüklerin de son yıllarda artan sayıda ilgi gördüğü söylenebilir. Kare yüzükler daha keskin hatlara sahip olmasıyla oval ve dairesel yüzüklerden ayrılır ve farklı bir tarza hitap etmeyi başarırlar.

Altınbaş Taşlı Yüzük Modelleri

Altınbaş yüzükler farklı renkteki taşlar ile tasarlanmaktadır. Farklı renkteki Altınbaş renkli taşlı yüzük ile hem giydiğiniz kıyafete uyumlu bir yüzüğü parmağınızda taşıyabilir hem de sevdiğiniz renkteki yüzükleri edinebilirsiniz. Altınbaş mavi taşlı yüzük bu modellerden biridir. Mavinin farklı tonlarında tasarlanan bu modeller kadınlar tarafından ilgi gören modellerdendir. Mavi rengin dışında yüzük tasarımlarında kullanılan pek çok renk vardır. Kırmızı, yeşil, pembe gibi renkler taşlı yüzüklerin tasarımında kullanılan renklerden bazılarıdır. Altınbaş pembe taşlı yüzük, pembe rengiyle pek çok kadının tarzında kullanmayı sevdiği modellerden biridir. Pembe ve açık renk tonlardaki kıyafetler ile hoş bir uyum yakalayan bu modeller Altınbaş tarafından özenli bir işçilik ile tasarlanır ve beğeniye sunulur. Renkli taşlardaki yüzükler hediye olarak da uygun bir alternatiftir. Doğum günlerinde, yıldönümlerinde veya diğer özel günlerde Altınbaş yeşil taşlı yüzük gibi modeller iyi bir seçim olacaktır. Taşlı yüzükler görenler tarafından dikkat çeken modellerdir. Renkli taşlardan oluşan bu modeller tek taş olarak veya birçok taşın bir arada kullanıldığı tarzda tasarlanabilir. Farklı renkteki taşların da birbiriyle uyum içinde harmanlandığı modeller mevcuttur. Tarzınıza uygun modeli Altınbaş yüzükler arasından seçebilirsiniz.

Altınbaş Yüzük Fiyatları

Altınbaş yüzük fiyatları merak edilen bir konudur. Özel günlerde, evlilik tekliflerinde, söz veya nişanlarda veya hediye olarak alınmak istendiğinde yüzük fiyatları merak edilen bir konudur. Altınbaş yüzükler farklı ebatlarda olabilir. Ebat farklılıklarının yanı sıra ayar farklılığı ve işçilik detayı gibi farklılıklarda yüzüklerde değişmektedir. Altınbaş yüzük fiyatlarını belirleyen en temel faktör içerdiği altın oranı ve miktarıdır. Yüzüklerde ayar olarak ifade edilen bu oran Altınbaş tektaş yüzük fiyatları üzerinde doğrudan etkilidir. 14 ayar veya Altınbaş yüzük 22 ayar gibi farklı yüzükler değişen fiyatlara sahip olmaktadır. Daha yüksek oranda altın içeren Altınbaş alyans fiyatları daha düşük oranda altın içeren alyanslara göre daha yüksektir. Ayar farklılığının yanı sıra işçilik detayı da yüzüklerin fiyatı üzerinde etkilidir. Bazı tasarımlarda daha detaylı ve uzun süren bir işçilikten söz edilir. Bu modellerde fiyat yükselmektedir. Kullanılan taşlar da yüzük fiyatlarını değiştirmektedir. Tasarımı ve zarifliği ile öne çıkan Altınbaş inci yüzük gibi modeller taşlı yüzüklere göre farklı fiyatlara sahiptir. Tekli olarak tasarlanan modellerin yanı sıra set halinde hazırlanan Altınbaş yüzükler de mevcuttur. Bu setlerin tekli yüzüklere göre fiyatları daha yüksektir. Altınbaş nişan yüzüğü gibi modeller ikili çift olarak tasarlanır. Yüzük fiyatlarının bu gibi faktörlere göre değiştiğini bilmek daha doğru bir tercih yapmak konusunda önemlidir. Böylece ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan modeli Altınbaş yüzükler arasından seçebilirsiniz. Altınbaş yüzükler ile birlikte kol saati modelleri de tamamlayıcı ve uyumlu bir görüntü yakalayacaktır.

Altınbaş Kalpli Yüzükler

Altınbaş yüzük modelleri farklı görünüm ve tasarımlara sahip olabilir. Altın, pırlanta ve gümüş yüzüklerin sade bir tasarımda tasarlanabileceği gibi daha detaylı ve fazlaca taş içeren modellerde de tasarlanabilir. Bazı modeller de farklı şekillere de yer verildiği görülmektedir. Altınbaş kalpli yüzük modeller, tasarımları ile sevdiğiniz kişiye alabileceğiniz iyi bir hediye olarak öne çıkar. Üzerinde yer alan kalpli tasarımlar ile parmağınızda yer aldığında size sevdiğiniz kişiyi hatırlatacak bir takı olduğu için ilgi gören modellerdir. Kalpli yüzüklerin yanı sıra farklı şekillerin yer aldığı pek çok model bulunmaktadır. Altınbaş sonsuzluk yüzük bu modellerden biridir. Sonsuzluk sembolü ile yine hoş bir hediye alternatifi olarak tercih edilen bu tasarımlar sonsuz sevgi anlamına gelmektedir. Evlilik yıldönümü gibi özel günlerde sonsuzluk yüzük tasarımları ilgi gören yüzüklerdendir. Altınbaş gümüş yüzük modelleri de farklı şekil tasarımlarına sahip olabilir. Gümüş yüzükler altın yüzüklere göre daha ekonomik modeller olarak öne çıkarlar. Ufak sürprizler ve sevimli hediyeler için gümüş yüzük modelleri uygun bir alternatiftir. Altınbaş yüzüklerle birlikte aksesuar olarak güneş gözlükleri tercih edilmektedir. Birbirinden zarif ve etkileyici Altınbaş yüzük modelleri için Hepsiburada’yı tercih edebilirsiniz.

Altınbaş Erkek Yüzükler Var mıdır?

Kadınlar tarafından ilgi gören yüzüklerin yanı sıra Altınbaş yüzük erkek modeller de mevcuttur. Erkek yüzük modelleri de farklı ayar ve tasarımlarda olabilir. Altınbaş erkek yüzüklerinde işçilik de önemli bir detaydır. Erkek yüzüklerinin daha büyük ebatlarda tasarlandığı görülür. Kadınlar tarafından uzun zamandır takımlık olarak kullanılan Altınbaş yüzükler, erkeklere de hitap edecek farklı ve özel tasarımlara sahiptir.

Altınbaş Yüzük Ölçüleri Nedir?

Yüzük seçiminde parmak ölçüsüne göre bir tercih yapılması önemlidir. Parmağa tam oturan bir yüzüğü taşımak hem daha şık bir görünüm sağlar hem de parmağı sıkmadığı için rahatsızlık hissettirmez. Altınbaş yüzük ölçüleri 8 ve 21 arasında değişmektedir. 8 numara yüzükler 48 mm çevre ölçüsüne ve 15,3 mm çap ölçüsüne sahiptir.

Hangi Yüzük Ölçüsü Kaç mm?

10 yüzük ölçüsü 50 mm çevreye ve 15,9 mm çapa sahiptir. 12 yüzük ölçüsü ise 52 mm çevre ve 16,5 mm bir çapa sahiptir. Çevre genişliği yüzük ölçüsüne bağlı olarak her defasında 1 mm olarak artar. Yani 13 yüzük ölçüsü 53 mm çevre genişliğine sahiptir. Daha geniş boyutlu yüzükler için 20 yüzük ölçüsü tercih edilebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Altınbaş Altın Yüzük Modelleri

645 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 645 ürün
DSACategoryId/2147483617/16032929/80586080/16032931/60004712/altinbas