ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
Udemy
Aranan Programcı Olma Kamp Kursu: Python, Java, C# -103 saat

Aranan Programcı Olma Kamp Kursu: Python, Java, C# -103 saat

Udemy
%93 indirim 409,99 TL 29,90 TL
( / adet)
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
DSACategoryId/80753000/80755013
Aranan Programcı Olma Kamp Kursu: Python, Java, C# -103 saat

Aranan Programcı Olma Kamp Kursu: Python, Java, C# 103 Saat

 

Programcı Olma Kamp Kursu | 103 saat video eğitim:

 

Tüm kategorilerde en çok satan kurs ile sıfırdan Python, JAVA, C#, Flutter, Angular,React ve çok daha fazlasını öğrenin.

 

42,973'den fazla öğrencinin tercih ettiği kurs Neler öğreneceksiniz? Hiçbir programlama bilgisi olmadan programlamaya giriş yapacaksınız. Python, JAVA, C# programlama dillerine ve nesne yönelimli programlamaya giriş yapacaksınız Python, JAVA ve C# ile veri tabanı programlama yapacaksınız. HTML, CSS, Bootstrap öğreneceksiniz. JavaScript, TypeScript, React, Angular öğreneceksiniz. Flutter ve Dart ile mobil programlama yapabileceksiniz. Python ile veri işleme ve modelleme, makine öğrenmesine giriş yapabileceksiniz. Kurs sonunda hem CV'nize bir çok dili yazabileceksiniz, hem de yeni gelecek teknolojilere hızlı adapte olabileceksiniz. Kurs sonunda programlamayı ezberlemek yerine mantığıyla öğreneceksiniz. Kurs sonunda 100'den fazla uygulama geliştirmiş olacaksınız. Sektöre başladığınızda bu tekniklerin aynen kursta olduğu gibi kullanıldığını göreceksiniz. En önemlisi, sıfırdan ama sektöre yönelik kodlama yapacağımız için, mülakatlarda rakiplerinizden daha etkili olacaksınız. Ön koşul / Gereksinimler: Bu kursu takip edebilmek için hiç bir ön koşul yoktur.
Eğitmen: Engin Demiroğ

Udemy

Online Eğitimde Dünya Lideri

Udemy, çok çeşitli konuda video içerikli kurslar sunan dünyanın en büyük online eğitim platformudur. 2010 yılında ODTÜ’de, Eren Bali’nin temellerini attığı ve bugün 40 milyon öğrencisi ve 130 binden fazla kurs ile dünya markası olan Udemy, eğitimle milyonlarca kişinin yaşamını iyileştiriyor.

Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden eğitim!

Kursunuza dilediğiniz zaman başlayabilir ve bitirebilirsiniz. Eğitim videolarını izleme hızına ve zamanına siz karar verirsiniz. Dilerseniz kursunuzu cihazınıza indirebilir, istediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Ömür boyu erişim

Bir defa satın aldığınızda kursunuza ömür boyu erişebilirsiniz. Kursunuza yeni konu eklendiğinde ya da güncellendiğinde herhangi bir ek ücret ödemenize gerek olmadan bu yeni içerikleri izleyebilirsiniz.

Popüler yetkinlikler

Udemy’nin geniş kurs kataloğu, iş dünyasının en çok talep ettiği teknik yetkinliklerin yanı sıra, kişisel gelişim ve hobi alanında da seçenekler sunmaktadır: Web geliştirme, veri bilimi, teknoloji, İngilizce, Excel, tasarım, işletme, müzik, fotoğrafçılık ve daha birçok konu.

Sektöründe uzman eğitmenler

Alanında uzman Udemy eğitmenleri, teoriden çok uygulamalı, öğrencilerin öğrendiklerini hemen uygulayıp kariyerlerinde kullanabilecekleri kursları özenle hazırlamaktadır. Takıldığınız herhangi bir konuda kurs eğitmenine ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Türkçe ve İngilizce eğitimler

Udemy’de hem Türkçe kurslar hem de İngilizce seçenekler yer alıyor. Özellikle yazılım, mobil ve oyun geliştirme ile pazarlama ve tasarım alanlarındaki en güncel ve sistematik Türkçe kaynakları Udemy’nin online kurslarında bulabilirsiniz.

Bitirme sertifikası

Udemy kursunuzu bitirdiğinizde alacağınız Bitirme Sertifikası’nı CV’nize ekleyebilir; iş görüşmelerinde kursta edindiğiniz yeni yetkinliklerinizden gururla bahsedebilirsiniz.

Öğrencilerimiz ne diyor?

Udemy öğrencilerinin %90’ından fazlası kursların kariyerlerine olumlu katkıda bulunduğunu söylüyor. ‘Çok ciddi emek var. Eğitimde fırsat eşitliğine en güzel örneklerden biri olsa gerek. Dünyanın her yerinden bir bilgisayar ve internet bağlantısı ile bu kadar bilgiye ulaşmak mükemmel.’ ‘Yıllarca kurslara gitmiş, seviyesi bir ilerlemiş bir gerilemiş biri olarak sıfırdan İngilizce öğreten bu set benim için büyük şans oldu.’

Yeni bir kariyere başlamanıza, 

hayatınız boyunca kurduğunuz hayali gerçekleştirmenize veya

 günlük yaşamınızı güzelleştirmenize yardımcı olacak bir yetkinlik edinmenin şimdi tam zamanı!

 

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000WTITV
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Anında Teslim (Dijital Ürün)
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön