Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Baove GB6100 Karışık Para Sayma Makinesi ve Sahte Yakalama + Türkçe Konuşma

Baove
6.543,12 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

6.999,90 TL
DSACategoryId/2147483643/15238/15364

Baove GB6100 Karışık Para Sayma Makinesi ve Sahte Yakalama -Tl-Euro-Usd - Türkçe Sesli Uyarı Sayma Şekli: TL karışık sayım ve sahte yakalama, Euro ve Usd adet olarak sayım. Sayım esnasında detaylı rapor verme. Desteleme fonksiyonu. Ekle fonksiyonu. Otomatik ya da manuel kullanım. UV, MG, IR, MT ve Size sensörleri sayesinde 5 kat fazla sahte yakalama özelliği. Yarım ve yırtık para tespit özelliği. Farklı para ayırma özelliği. Türkçe ekran ve tuş takımı. Yeni çıkacak paralar için güncelleme desteği. Türkçe kullanım kılavuzu. Müşteri ekranı hediyeli. Sayım Hızı: 1.000 adet / dakika. Yükleme Haznesi Kapasitesi: 250 Adet. İstif Haznesi Kapasitesi: 200 Adet. Ekran: LCD. Uyku Modu: Var. Taşıma Kulpu: Var. CE Sertifikası: Var. 24 Ay Garanti.

YÜKSEK KALİTELİ İNOVATİF TEK KATLI PARA SAYMA MAKİNESİ

Mühendislik çalışmaları sonucunda yoğun kullanım özelliğini ileri seviyede geliştirerek tek katlı para sayma makinelerine yeni bir soluk getiren Baove GB6100, uzun ömürlü kullanımı ve içinde bulundurduğu sayım ve sahte algılama dedektörleri ile rakiplerine fark atmıştır.

ERGONOMİK TASARIM

Baove GB6100 modeli, sektörünün fiyat-performans olarak en yüksek kapasiteli para sayma makinesidir. Muadilleri arasında boyut ölçüleri olarak en küçük olma ünvanını elinde bulunduran Baove GB6100, boyutları sayesinde yer tasarrufu sunmakla beraber her alanda rahatça kullanılabilmektedir.

KARIŞIK BANKNOT SAYIMI YAPABİLEN YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ

Üstün performanslı sahte ayrımıyla Baove GB6100, TL’ de karışık banknot sayımı yapabilirken, diğer ülke para birimlerini adet olarak saymaktadır.

SAHTE PARA AYIRMA VE DESTE ÖZELLİĞİ

Baove GB6100 mühendislerinin uzun ArGe çalışmalarının sonucunda geliştirdiği sahte para algılama teknolojilerine sahip geliştirilmiş sensörleri sayesinde muadillerine sahte para yakalamada açık ara fark atıp, sahte para algıladığında sayımını durdurup kullanıcısına sesli ve ışıklı bir şekilde ikaz vermektedir. Aynı zamanda ayarlanabilir deste özelliğini kullanımı kolay menüsünün içerisinde bulunduran Baove GB6100 kolay kullanımıyla da ön plana çıkmaktadır.

GELİŞTİRİLMİŞ MENÜ İÇERİĞİ VE EKRAN SİSTEMLERİ

Üretiminden itibaren telnolojik ve inovatif bir şekilde kendini geliştiren Baove GB6100 dikkat çeken kolay kullanımlı menü içerikli led ekranı sayesinde kullanıcısına aynı ekran üzerinde manuel deste girişi, mod değişikliği ve ülke değişimi gibi birçok özelliği kolaylıkla sunmaktadır. Harici ekran sistemi sayesinde yapılan sayım sonucunu ödeme aldığımız kişi, kuruluşa rahatlıkla göstermektedir.

KULLANILDIĞI ALANLAR

Zincir marketler, bakkallar, gıda toptancıları, hal toptancıları, kırtasiyeler, fatura ödeme merkezleri, eczaneler, galericiler, büfeler, kafe, restoranlar vb. işletmeler.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00003EC7N8
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön