ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Udemy
Baştan Sona İngilizce Eğitimi - Sıfırdan Başlayanlar İçin

Baştan Sona İngilizce Eğitimi - Sıfırdan Başlayanlar İçin

Udemy
%93 indirim 409,99 TL 29,90 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/80753000/80755013
Baştan Sona İngilizce Eğitimi - Sıfırdan Başlayanlar İçin

Baştan Sona İngilizce Eğitimi - Sıfırdan Başlayanlar İçin

İngilizce Kursu | 36 saat video eğitim:

İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için baştan sona (A1 - C1 seviye) tüm konuları içeren kapsamlı İngilizce kursu

28,894'den fazla öğrencinin tercih ettiği kurs.

Neler Öğreneceksiniz?

Bu kursumuzu tamamladıktan sonra Temel (Elementary) Seviyeden, İleri (Advanced) seviyeye kadar tüm İngilizce Dil Bilgisi konularını öğrenmiş olursunuz.

Kurs sonunda temel, orta ve ileri seviyede cümle kurabilir, okuduğunuz ve duyduğunuz cümleleri anlayabilir, yabancılarla rahatça iletişim kurabilirsiniz.

Her bir video dersimizin sonunda sizler için hazırladığımız quizler ile binlerce soru çözebilecek ve eklediğimiz PDF dosyalar ile öğrenmenizi pekiştirebileceksiniz.

Ayrıca kurs ile birebir uyumlu olan kitaplarımızı da bitirebilir ve kitaplardaki aktiviteler ile öğrenmenizi kalıcı hale getirebilirsiniz.

İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar ve biraz İngilizce bilgisi olup baştan itibaren tekrar ederek ileri seviyeye ulaşmak isteyen öğrenciler için mükemmel bir kaynaktır.

Gerçek İngilizce öğretmenleri ile birebir çalışma fırsatına sahip olacaksınız. Her ders ile ilgili sorularınızı bize sorabileceksiniz ve cevaplanmayan sorunuz kalmayacak.

ÖnKoşul/Gereksinimler

Kursumuz 236 video ders, 151 Quiz, 2000+ soru, 149 PDF dosya, 3 Progress test ve 2 kur atlama sınavı ile platformun en çok kaynağa sahip kursudur.

Bu kursumuz Temel A1 - A2 Seviyesinden, Intermediate B1 - B2 Seviyenin sonuna kadar tüm konuları içerir ve Advanced C1 seviyenin önemli konuları dahil olmak üzere en ileri seviyeye kadar tüm İNGİLİZCE dil konularını kapsar.

Konular size sadece GRAMER konusu olarak anlatılmaz. Ayrıca her bir video dersinden sonra pratik yapmanız için aktiviteler konulmuştur.

Her bir video dersten sonra en az 10 soruluk testler çözeceksiniz. Bu sayede, hem öğrendiğiniz yapıları pratik yapabilecek hem de eksiklerinizi tespit edebileceksiniz.

Her 2 video dersi ve aktiviteleri tamamladıktan sonra, derslerde geçen kelimeleri ve cümle yapılarını kapsamlı bir şekilde tekrar eden bir video ders izlersiniz ve öğrenme sürecini hızlandırırsınız.

Karşılaştığınız bir çok video dersten farklı olarak; burada sizlere sunduğumuz aktiviteleri tamamladıktan sonra kitaplarımız ve MyECO platformumuz ile çok daha fazla soru çözme ve aktivite yapma imkanı yakalarsanız.

Eğitmen: Seçkin Esen

 

Udemy

Online Eğitimde Dünya Lideri

Udemy, çok çeşitli konuda video içerikli kurslar sunan dünyanın en büyük online eğitim platformudur. 2010 yılında ODTÜ’de, Eren Bali’nin temellerini attığı ve bugün 40 milyon öğrencisi ve 130 binden fazla kurs ile dünya markası olan Udemy, eğitimle milyonlarca kişinin yaşamını iyileştiriyor.

Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden eğitim!

Kursunuza dilediğiniz zaman başlayabilir ve bitirebilirsiniz. Eğitim videolarını izleme hızına ve zamanına siz karar verirsiniz. Dilerseniz kursunuzu cihazınıza indirebilir, istediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Ömür boyu erişim

Bir defa satın aldığınızda kursunuza ömür boyu erişebilirsiniz. Kursunuza yeni konu eklendiğinde ya da güncellendiğinde herhangi bir ek ücret ödemenize gerek olmadan bu yeni içerikleri izleyebilirsiniz.

Popüler yetkinlikler

Udemy’nin geniş kurs kataloğu, iş dünyasının en çok talep ettiği teknik yetkinliklerin yanı sıra, kişisel gelişim ve hobi alanında da seçenekler sunmaktadır: Web geliştirme, veri bilimi, teknoloji, İngilizce, Excel, tasarım, işletme, müzik, fotoğrafçılık ve daha birçok konu.

Sektöründe uzman eğitmenler

Alanında uzman Udemy eğitmenleri, teoriden çok uygulamalı, öğrencilerin öğrendiklerini hemen uygulayıp kariyerlerinde kullanabilecekleri kursları özenle hazırlamaktadır. Takıldığınız herhangi bir konuda kurs eğitmenine ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Türkçe ve İngilizce eğitimler

Udemy’de hem Türkçe kurslar hem de İngilizce seçenekler yer alıyor. Özellikle yazılım, mobil ve oyun geliştirme ile pazarlama ve tasarım alanlarındaki en güncel ve sistematik Türkçe kaynakları Udemy’nin online kurslarında bulabilirsiniz.

Bitirme sertifikası

Udemy kursunuzu bitirdiğinizde alacağınız Bitirme Sertifikası’nı CV’nize ekleyebilir; iş görüşmelerinde kursta edindiğiniz yeni yetkinliklerinizden gururla bahsedebilirsiniz.

Öğrencilerimiz ne diyor?

Udemy öğrencilerinin %90’ından fazlası kursların kariyerlerine olumlu katkıda bulunduğunu söylüyor. ‘Çok ciddi emek var. Eğitimde fırsat eşitliğine en güzel örneklerden biri olsa gerek. Dünyanın her yerinden bir bilgisayar ve internet bağlantısı ile bu kadar bilgiye ulaşmak mükemmel.’ ‘Yıllarca kurslara gitmiş, seviyesi bir ilerlemiş bir gerilemiş biri olarak sıfırdan İngilizce öğreten bu set benim için büyük şans oldu.’

Yeni bir kariyere başlamanıza, 

hayatınız boyunca kurduğunuz hayali gerçekleştirmenize veya

 günlük yaşamınızı güzelleştirmenize yardımcı olacak bir yetkinlik edinmenin şimdi tam zamanı!

 

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000WTISZ
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Anında Teslim (Dijital Ürün)
Başa dön