Bellona Mobilya Markaları

Tüm evleri en güzel şekilde dekor ve dizayn etmeye olanak sunan Bellona mobilya ile yeni sezon ürünlerini tanımaya hazır mısınız? O halde vakit kaybetmeden tüm ürünlerini yakından incelemeye hazır olun. En şık mobilyalarıyla, kullanışlı yatak ve bazalarıyla, komodin modelleriyle ve çekyatlarıyla tüm ev ihtiyaçlarına yönelik üretimine devam eden sayılı kaliteli markalardan birisidir. Dilediğiniz her an her yerden online bir şekilde temin edebileceğiniz mobilyaları tekli ve takım olarak inceleyebilirsiniz. Renkli seçenekleriyle, desenli ve düz modelleriyle dikkat çeken tüm mobilyalar en uygun fiyatlar dahilinde sunulmaktadır. 

Bellona Mobilya Modelleri

Kurulduğu günden bu yana hız kesmeden ve ara vermeden en yüksek kaliteyle ürünlerini sunmaya devam eden Bellona, tüm ürünleri ile dekorasyonlarınızı zenginleştirmeye devam ediyor. Bellona mobilya modelleri, her zevke ve her tarza uygun çeşitleri ile dikkat çekiyor. Dar alanlara da geniş alanlara da en uygun koltuk takımlarını, çekyat takımlarını, Tv ünitelerini, komodin modellerini ve şifonyerleri bulabilirsiniz. Yatak odalarınıza en güzel şekilde tasarlayabileceğiniz tek kişilik ve çift kişilik yatak modelleri, oturma odalarınızı en güzel şekilde tasarlayabileceğiniz oturma grupları ve Tv sehpaları, zigon sehpa modelleri ve yan sehpa modelleriyle tüm odalarınızda ayrı bir hava oluşturabileceksiniz. Hem her zevke uyan hem de her bütçeye uyan mobilya modelleri ile klasik ya da spor ortamlar elde edebilirsiniz. Zengin renk seçeneğine sahip olan mobilya modelleri ile odalarınızı tamamen ihtiyacınıza göre şekillendirebilirsiniz. 

Bellona Koltuk Takımı Modelleri

Birbirinden şık tasarımlara, renk seçeneklerine ve dikiş kalitesine sahip olan Bellona mobilya koltuk takımları, yaşam alanlarınızı en güzel şekilde dizayn etmeye devam ediyor. Marsilya, Valesco, Gravita, Palvin, Loretto, Montego, Loris, Sanvito, Carlion, Armina, Solena, Leny, Mistral, Luca, Setra, Solven, Mavenna, Pesaro, Volga, Mavenna, Vienza, Fonte, Aden Plus, Lofty, Vilza, Mariana, Monreal, Alissa, Alegro, Alaska, Perlino, Orlando ve Loren isimleriyle adlandırılan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her bir koltuk takımı kendine has özelliğiyle, kumaş kalitesiyle ve spor ya da şık tasarımıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Çeşitli koltuk takımlarını ister oturma odalarınızda ister misafir odalarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sehpa ya da masa modelleriyle takım şeklinde de temin edebileceğiniz bu koltuk takımları yaşam alanlarını uzun saatler boyunca dahi keyifli hale getirmenize olanak sunuyor. İç mekanlarda kullanıma uygun olan koltuk takımları özendiğiniz ve hayal ettiğiniz yaşam alanını oluşturmanız için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 

Bellona Yatak Odası Modelleri

Yatak odalarınızı tamamen hayalinizdeki gibi döşemek istemez misiniz? Bellona mobilya yatak odası takımları hayallerinizi gerçekleştirmenizde en büyük destekçiniz olmaya devam ediyor. Yatak odasında istediğiniz aura ve enerjiyi yakalamanızda en güzel modelleri sunan Bellona, kaliteli parçaları ile eşsiz bir dekorasyon oluşturmanıza da yardımcı oluyor. Yatak odalarında tüm ihtiyaçlara yanıt verir nitelikte modeller ile sizlere muhteşem bir yaşam alanı vaat ediyor. Marsilya, Valesco, Gravite ve Montego gibi özel isimlerle adlandırılan yatak odası takımlarında bej, siyah, krem, mavi, yeşil gibi birbirinden farklı renk tonlarını görmeniz de mümkündür. Yatak odaları uykunun alındığı ve güne merhaba denilen çok özel alanlardır. Bu durum göz önünde bulundurularak tasarlanan yatak odası modelleri hem ruhunuzu açan hem de iç mekanın atmosferine uygun olan modellerdir. Yatak, başlık, komodin ve şifonyer gibi parçaların bir araya gelmesiyle oluşan yatak odası takımları uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz kaliteye sahiptir. 

Bellona Oturma Grubu Modelleri

Televizyon keyfi yapabileceğiniz, gün boyu üzerinizde biriken yorgunluğu ayaklarınızı uzatarak atabileceğiniz ve muhteşem dakikalar geçirebileceğiniz oturma odalarınızı en konforlu şekilde Bellona kalitesiyle ve farkıyla döşeyebilirsiniz. Bellona mobilya oturma grupları hem dar alanlar için hem de geniş alanlar için kullanıma uygundur. Kanepe, koltuk, berjer, kitaplık ve TV ünitesi gibi mobilya içeriğine sahip olan oturma grupları iç mekanınızla uyum sağlayarak tam bir dekorasyon hakimiyeti sunacaktır. En şık örneklerin yer aldığı ve hayalinizdeki dekorasyon karakterini yaratabileceğiniz oturma grupları, farklı renk ve desen seçenekleriyle, uygun fiyat ve kampanya özellikleriyle stilinizi yaratmak için sizleri bekliyor. Online olarak tek tıkla sepetinize atabileceğiniz bu oturma grupları ile oturma odalarınızı ya da minimal salonlarınızı en güzel şekilde dekore edebilirsiniz. 

Bellona TV Ünitesi Modelleri

Tüm oturma gruplarıyla ve yatak odalarıyla takım şeklinde ya da tekli olarak sunulan Bellona mobilya tv ünitesi modelleri, en şık tasarımlarıyla sizlerle buluşuyor. Bellona mobilya takımı seçenekleri içerisinde yer alan tv üniteleri dekoratif amaç taşıyan modellerdir. Oturma odalarınızda ya da salonlarınızda yer vermek istediğiniz bu üniteler, televizyon boyutlarınıza göre farklı ebatlara sahiptir. Pek çok ihtiyaç ve isteğe cevap veren bu TV üniteleri ile günlük yaşamı daha kolay hale getirebilirsiniz. Çekmeceli modelleri tercih ederek kişisel eşyalarınızı toparlayabilirsiniz. Raflı modelleri tercih ederek kitaplık olarak kullanabilirsiniz. Kapaklı modelleri tercih ederek sunumluk ürünlerinizi muhafaza edebilirsiniz. Çok amaçlı şekilde kullanıma uygun olan TV ünitesi modelleri en güzel örnekleri ile her geçen gün yenilenmeye devam ediyor. Dekoratif aksesuarlarınızı da raflarına ekleyerek oturma odalarınıza ya da salonlarınıza ayrı bir enerji ve renk katabilirsiniz. Günümüzde hemen hemen her evde yerini alan TV üniteleri sayesinde alandan tasarruf sağlamak da mümkün hale geliyor. 

Bellona Genç Odası Modelleri

Gençler için odaların dekoru her zaman çok önemlidir. Tam olarak yaş gruplarına ve tarzlarına uygun şekilde tasarlanan Bellona mobilya genç odası modelleri, uzun yıllar boyunca kullanılabilecek nitelik ve dayanıklılığa sahiptir. Modeller arasında Menty Genç Odası Takımı, Montes Genç Odası Takımı, Nitro Arabalı Karyola, Sandy Genç Odası Takımı, Network Genç Odası Takımı, Tilda Genç Odası Takımı, Vilza Genç Odası Takımı, Intro Genç Odası Takımı, Army Genç Odası Takımı, Mavenna Genç Odası Takımı, Alegro Genç Odası Takımı, Vienza Genç Odası Takımı, Belissa Genç Odası Takımı ve Portivo Genç Odası Takımı yer alıyor. Her biri birbirinden şık ve özel tasarımlara sahip olan bu modeller kızlar için de erkekler için de uygun renk seçeneklerini üzerinde taşıyor. 

Bellona Düğün Paketleri

Bellona kalitesi ile ayrıcalıklı bir yaşama sahip olmak mümkündür. Evinizi hem kaliteli hem de uygun fiyatlı şekilde döşemek elbette hoşunuza gidecektir. Bu hususta her zaman kalitesini ön plana çıkaran ve ürünlerinin geniş yelpazeli şekilde sunulduğu Bellona, düğünden önce de sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Bellona mobilya düğün paketi çeşitleri sayesinde evinizi baştan aşağıya uyum içerisinde dizayn edebilirsiniz. Bellona düğün paketleri aynı anda hem birden fazla takımı almanıza hem de daha az masraf yapmanıza olanak sunar. Düğün paketleri genellikle üç farklı takımdan oluşur. Bu takımlar arasında oturma grubu takımları, yatak odası takımları ve yemek odası takımları yer alır. Her bir parça birbiriyle uyumlu şekilde tasarlanır. Evinizin her köşesinde uyum yakalamak istediğinizde, uygun fiyatlı düğün paketlerinden faydalanabilirsiniz. Farklı bir ambiyans yaratmak istediğinizde ise farklı renk ve tasarımlara sahip olan ürünlere göz atabilirsiniz. Bellona Tekli Komodin Modelleri

Ev dekorasyonunun olmazsa olmazları arasında yer alan komodin modelleri, yatak odalarında birçok eşyayı toparlamanıza olanak sağlar hem şık tasarımlarıyla hem de bütüncül işlevselliği ile her evde mutlaka yerini alması gereken komodin modelleri evinizin dekorasyon anahtarı olarak bilinir. Karyola ya da yatak başlıklarının iki yanına yerleştirilen komodin modelleri, büyük ve küçük farklı boyutlara sahip olabilir. Aynı zamanda çekmeceli ya da kapaklı olan tasarımları bulabilirsiniz. İster yatak odası takımlarının içinde yer alan modelleri tercih edebilir isterseniz de sadece kendi tarzınızı yansıtan tekli modelleri tercih edebilirsiniz. 

Bellona Çekyat Modelleri

Tekli kanepe ya da süryat olarak da adlandırılan çekyat modelleri çok uzun yıllardan bu yana kullanımına devam edilen modellerdir. Oturma odalarını dekore etmek ve özellikle de bir misafir geldiğinde fazladan yatak açabilmek için tasarlanan çekyatların kullanımı oldukça konforludur. Yumuşak süngerler kullanılarak tasarlanan çekyat modelleri gerek büyüklüğüyle gerek renk ve kumaş seçenekleri ile her tarza hitap etmeyi başarıyor. İster koltuk takımlarınızla uyumlu olarak kullanabileceğiniz isterseniz de tek başına kullanabileceğiniz çekyat modelleri ortamda güzel bir atmosfer yaratıyor. Dekorasyonunuza uyum sağlayacak olan, dizaynı ve tasarımı özel kılacak olan tüm parçaları temin ettikten sonra çekyat modelleriyle de stilinizi tamamlayabilirsiniz. 

Bellona Sehpa Modelleri

Hem evlerin dekorunda hem de ofislerin dekorunda kullanımına ihtiyaç duyulan sehpa modelleri, Bellona kalitesiyle sizlere iletilmeye devam ediyor. Sehpa modelleri kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılıyor. Zigon sehpa modelleri, orta sehpa modelleri ve yan sehpa modelleri olarak karşınıza çıkıyor. Orta sehpa modellerini masa kullanmak istemediğinizde daha minimalist bir dekorasyon için tercih edebilirsiniz. Yan sehpa modellerini koltukta keyif yaparken, dizi ve film izlerken, çay içerken ya da abur cubur keyfi yaparken koltuk yanında kullanabilirsiniz. Koltuk takımlarıyla da uyum içerisinde tasarlanan yan sehpalar oldukça konforlu bir kullanım alanı sunar. Zigon sehpa modellerini ise misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için tercih edebilirsiniz. 

Bellona Yemek Odası Modelleri

Günün en keyifli saatlerine eşlik eden yemek odaları için rahat ve şık görünümlü yemek odası takımları kullanmak oldukça önemlidir. En sevilen yaşam alanlarından biri olan yemek odaları için Bellona kalitesiyle ve farkıyla üretilen yemek odası takımlarına göz atabilirsiniz. Hem ailecek keyifli yemekler yiyebileceğiniz hem de tatlı sohbetlerinize eşlik edecek olan yemek odası takımlarında şık ve spor tasarımları bulmanız mümkündür. Hem fonksiyonel olarak kullanılan hem de estetik açıdan son derece şık görünümlere sahip olan Bellona yemek odası takımlarını tek başına ya da diğer paketler ile takım olarak temin edebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlar kapsamında sunulan bu yemek odası takımları ile evinizin ruhunuzu en güzel şekilde yansıtabilirsiniz. Hem kendi günlük yemeklerinizden hem de misafirlerinizle geçireceğini hoş sohbetli yemek davetlerinizden artık daha fazla keyif alacaksınız. 

Bellona Şifonyer Modelleri

Yatak odalarında olmazsa olmaz eşyalardan biri haline gelen şifonyer modelleri, depolama ürünü olarak da kullanılıyor. Günlük yaşamı daha kolay hale getiren şifonyer modelleri, yatak odalarınızda farklı ve klasiğin dışına çıkan bir dekorasyon yaratmanıza da olanak sağlıyor. Hem şık hem de dekoratif bir tasarıma sahip olan şifonyer modelleri kullanıldıkları alana estetik bir görünüm katıyor. Genel olarak çekmeceli şekilde tasarlanan şifonyer modeller, fonksiyonel kullanımı sayesinde birçok eşyanızı da depolamanıza olanak sunuyor. Aynı zamanda üst kısımlarını ise kozmetik ürünlerinizi ya da makyaj malzemesi ve ayna gibi kişisel ürünlerinizi yerleştirmek için kullanabilirsiniz. 

Bellona Baza Seti Modelleri

Yatak odalarında karyola modellerinin yanı sıra modern tasarımları ile dikkat çeken baza setleri de mevcuttur. Hem tek kişilik odalar için hem çift kişilik odalar için tasarlanan baza setleri içerisinde yatak, baza altı ve baza başlığı yer alıyor. En çok gereksinim duyulan ürünler arasında yer alan Bellona baza seti modelleri, dar ve geniş alanlara göre farklı ebatlara sahiptir. Hem şık hem kullanışlı modeller arasında yer alan Bellona baza setleri, muntazam bir yatak odası dekoru oluşturmanız için olanak sağlıyor. Hem işlevsel kullanımıyla hem de estetik görünümüyle dikkat çeken baza setleri ile yatak odalarınızı tamamen hayallerinizdeki gibi tasarlayabilirsiniz. 

Bellona Makyaj Masası Modelleri

Bellona kalitesiyle sunulan makyaj masası modelleri, makyajınızı en güzel şekilde yapmanıza olanak sunuyor. Güne hazırlanırken hem keyif almak hem de en doğru pozisyonda makyaj yapabilmek için Bellona makyaj masası modellerini tercih edebilirsiniz. İşlevsel bir depolama ürünü olarak da kullanılan çekmeceleri sayesinde tüm kişisel eşyalarınızı ve kozmetik ürünlerinizi muhafaza edebilirsiniz. Makyajınızı daha keyifli yapmanıza olanak sunan makyaj masalarında yer verilen aynaların ışıklı olanları ve sade olanları mevcuttur. Kişisel bakım rutinlerinize, saç bakım ve makyajlarınıza eşlik edecek olan bu masa modellerini ister yatak odalarınıza ister giyim odalarınıza yerleştirebilirsiniz. 

Bellona TV Koltuğu Modelleri

Televizyon izlerken çok daha keyifli vakit geçirmek istemez misiniz? O halde Bellona TV koltuğu modellerine göz atmayı unutmamalısınız. Yumuşak süngerler kullanılarak tasarlanan TV koltukları istediğiniz yere konumlandırabileceğiniz modellerdir. Özel bir mekanizmaya sahip olan TV koltukları sayesinde televizyonunuzu ister yatarak ister oturarak izleme şansı elde edebilirsiniz. Yan kısımlarında yer alan sehpa modelleri ise çay ve kahve keyfinize de eşlik ediyor. 

Bellona Açılır Mutfak Masası Modelleri

Mutfaklarınız dar bir alana sahipse ve büyük masa kullanmak istemiyorsanız, Bellona açılır mutfak masası modellerine göz atabilirsiniz. Alt kısmında yer alan açma kapama mekanizması sayesinde masa kolaylıkla açılır ve kapanır. Sabit bir şekilde kullanmak yerine yalnızca ihtiyacınız olan zamanlarda açabilirsiniz. 4 kişilik, 6 kişilik ve 8 kişilik boyutlara sahip modeller ile tamamen mutfak alanınızın ölçüsüne uygun modelleri temin edebilirsiniz. 

Bellona Dresuar Modelleri

Modern dekorasyonların vazgeçilmezleri arasında yer alan Bellona dresuar modelleri kullanım şıklığı ve konforuyla herkes tarafından beğeniyle tercih ediliyor. Evin giriş kısmında ya da holde yer alması uygun görülen Dresuar modelleri aynalı ya da sade şekilde tasarlanıyor. Anahtarlarınızı koyabileceğiniz, minik eşyalarınızı depolayabileceğiniz dresuar modelleri evin girişinde farklı bir hava yakalamanıza da olanak sağlıyor.
Bellona Köşe Takımı Modelleri

Küçük alana sahip oturma odalarına özel tasarlanan Bellona köşe takımı modelleri renk renk, desen desen ve kumaş seçenekleri ile dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. 

Bellona Mobilya Fiyatları Neye Göre Değişir?

Bellona mobilya fiyatları kullanılan kumaş kalitesine, ölçülerine ve kategorisine göre değişiklik gösterir. Tekli alımlar, toplu alımlar ve düğün paketi olarak alımlar mümkündür. Bütçenize en uygun olanları bulabilirsiniz. 

Bellona Mobilya Yapımında Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Bellona mobilya yapımında kullanılan malzemeler ağırlıklı olarak ahşap malzemelerdir. İç iskeletinde bu ahşaplar kullanılarak ömürlük dayanıklılık elde edilir. 

Bellona Mobilya Takımları Hafif midir? 

Bellona mobilya takımları estetik olarak ağır bir görünüme sahip olsa da yapı olarak oldukça hafiftir. Bu özelliği sayesinde kolaylıkla taşınabilir ve her yere rahatlıkla çekebilir, yerleştirebilirsiniz. Taşıma esnasında size zorluk çıkarmaz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bellona Mobilya Markaları

Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Mobilya
Mobilya
Oturma Odası
Oturma Odası
Yatak Odası
Yatak Odası
Genç Odası
Genç Odası
Antre / Hol
Antre / Hol
Yemek Odası
Yemek Odası
Çalışma Odası
Çalışma Odası
Mutfak
Mutfak
Çocuk Odası
Çocuk Odası
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 207 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/bellona