Asi ve sıra dışı bir duruş sergilemek, tarzınızı ortaya koymak ya da görünümünüze yeni bir hava katmak için yararlanabileceğiniz bijuteri piercing modelleri, birbirinden farklı seçenekler ile şıklığınıza şıklık katmaya geliyor. Son yıllarda gittikçe daha fazla moda haline gelen piercing modelleri, vücudun farklı bölgelerine uygulanabilmeleriyle dikkat çekiyor. Kulakta, göbek deliğinde, dilde ya da kıkırdakta kullanarak, tarzınıza en uygun modeli seçebileceğiniz ürünler, gerek aksesuarlarınız gerekse kombininiz ile uyum içerisinde bir kullanımı amaçlıyor.

Farklı renklerde taşlar, salkımlar ya da tasarımlar kullanılarak hazırlanan piercing modelleri, kullanacağınız bölgeye göre çeşitlilik gösteriyor. Dilerseniz yalnızca kaş ya da kulak için tasarlanan sade modelleri tercih edebilir, dilerseniz göbek için tasarlanmış saçaklı modelleri tercih edebilirsiniz. Kelebek, papatya, çiçek ya da kurukafa şeklinde dizayn edilmiş göbek piercing modelleri, tarzınız ile uyum içerisinde bir kullanım sunuyor.

Plajlarda, özel günlerde ya da göbeği açık bırakan kıyafetler ile birlikte kullandığınızda etkisini artıran göbek piercing modelleri, tarzınızı her zaman ve her ortamda özgürce sergileyebilmenizi sağlıyor. Şık bir gece elbisesi, kot ve gömlekten oluşan sade bir kombin, piercing'iniz ile uyum içerisinde bir bikini ya da göbek dekolteli bir bluz ile uyum içerisinde kullanabileceğiniz modeller, farklı ortamlarda benzersiz kullanım şekilleri elde etmenize yardımcı oluyor.

Daha sakin ve klasik bir görünümü tercih eden kadınlar tarafından olduğu kadar, vahşi ve keskin bir imaja sahip kadınlar tarafından da sıklıkla tercih edilen piercing modelleri, çok yönlü bir kullanım sunuyor. Farklı kombinler ya da tarzlar denemek istediğinizde ya da plaj modanıza yeni bir dokunuş yapmak istediğinizde tercih edebileceğiniz bijuteri piercing modelleri, farklı tasarımları ile göz dolduruyor. Etnik ve geleneksel çizgiler ile donatılmış, çiçek ve yaldızlı desenlerin hakim olduğu modeller, özellikle kıyafetinizin ya da diğer aksesuarlarınızın sönük kaldığı durumlarda yardımcınız olmayı amaçlıyor. Kolaylıkla kombininizin hareketliliğini ve işlevselliğini artırabileceğiniz etnik desenli bijuteri piercing modelleri, feminen ve göz alıcı bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Kolay kullanımı ve etkileyiciliği ile takılarınızı ve aksesuarlarınızı çok daha etkin bir şekilde kullanmanızı amaçlayan bijuteri piercing modelleri, vücudun farklı bölgelerinden rahatlıkla yararlanmanızı sağlıyor. Daha keskin, göz alıcı ve asi bir görünüm elde etmenizi amaçlayan kaş bijuteri piercing çeşitleri, gerek saçlarınızı gerekse göz makyajınızı daha canlı hale getirmenizi amaçlıyor. Takılarınızı çok daha şık bir şekilde sergilemenizi, küpeleriniz ile uyum içerisinde bir kullanım oluşturmanızı ya da saç modelinizi ortaya çıkarmanızı amaçlayan kulak piercing modelleri ise renkli ve doğal bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Gerek ürün çeşitliliği, gerekse kullanım şekilleri ile ön plana çıkan piercing modelleri, her bütçeye de hitap etmeyi amaçlıyor. Farklı ürünler arasından tarzınıza en uygun olanı seçebilir, kullanacağınız bölgeye göre aramalarınızı filtreleyebilir ya da sizin için en uygun bijuteri piercing fiyatı için arama yapabilirsiniz. Kulağın farklı bölgelerinde, kıkırdakta ya da kulak memesinde kullanılabileceği gibi, iç kulak bölgesinde de harikalar yaratmanızı sağlayacak modeller arasından kombininize en uygun olanı seçebilir, farklı davetlere ya da ortamlara göre piercing modelinizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş bijuteri piercing modelleri, kullandığınız bölgede iltahaplanma ya da tahriş olma gibi durumların da önüne geçmeyi amaçlıyor. Havuzda, denizde ya da plajda rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller sayesinde, plaj modalarının vazgeçilmezleri arasına bijuteri piercing modellerini ekleyebilir, bikini ya da mayo modeliniz ile kombin yapabilir, her zaman alımlı ve bakımlı görünebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bijuteri Piercing

805 ürün var
 1. Cinsiyet
 2. Markalar A-Z
  1. Reis Kuyumculuk
  2. Getss
  3. Solfera
  4. Endoles
  5. Chavin
  6. VipBT
  7. Cadının Dükkanı
  8. Myra Gold
  9. Küppeli
  10. Takıparkxs
  11. Petek Aksesuar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483617/16032929/80586080/16032969/60007596
Başa dön