Piercing

Piercing modelleri tarz sahibi görünürken aynı zamanda kişisel zevklerinizi yansıtmaya olanak tanıyan takı çeşitleri arasında yer alır. Farklı vücut kısımlarında kullanıma uygun olan pek çok piercing çeşidi mevcuttur. En sık tercih edilen ürün seçeneklerinin başında burun piercingleri gelir. Burun piercingleri; halka, damla veya yıldız gibi farklı tasarımlar ile sunulur. Ayrıca altın ya da gümüş malzemeden elde edilen burun piercing çeşitleri de mevcuttur. Buna ek olarak beğeni toplayan çelik piercing modelleri de bulunur. Burun piercingi gibi sıklıkla tercih edilen diğer ürünler arasında kulak piercingleri de yer alır. Kulak piercingleri, küpe tasarımları ile benzerlik gösterir. En sık tercih edilen küpe modeli halka kıkırdak piercingidir. Kıkırdak piercingleri genel olarak çelik ve altın modellerde tercih edilir. Bunun yanı sıra gümüş kıkırdak piercinglerine göz atabilirsiniz. Ön plana çıkan ürün seçenekleri arasında yanak piercingleri de bulunur. Bunun yanı sıra dudak, göğüş ucu ve bilek piercing modelleri de kullanıcıların farklı beklentilerine hitap eder. Aynı zamanda beğeni toplayan diş piercing modelleri de mevcut olduğu için farklı isteklerinize yanıt veren seçenekler bulabilirsiniz. Ayrıca vücudunu deldirmek istemeyen kullanıcılar için mıknatıs piercing seçenekleri de mevcuttur. Çeşitli tarzlara hitap eden piercing modellerinin fiyat etiketleri değişiklik gösterir. Buna ek olarak her bütçeye uygun fiyatlarla sunulan çeşitli piercing modelleri müşterileri memnun eder. Farklı markalar tarafından sunulan piercing seçeneklerini inceleyerek bütçenize ve zevkinize hitap eden ürünü satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri takı koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

Farklı Zevklere Hitap Eden Piercing Modelleri

Piercing modelleri, farklı zevklere hitap eden çeşitli tasarımlar ile sunulur. Piercing nedir sorusuna yanıt arıyor olabilirsiniz. Piercing, vücudun farklı yerlerine delik açılarak yerleştirilen bir takı çeşididir. En sık tercih edilen vücut piercingleri arasında kıkırdak piercingleri yer alır. Kıkırdakta kullanılan ürün seçenekleri arasında halka piercing modelleri öne çıkar. Bunun yanında tünel piercing modelleri de sıklıkla tercih edilir. Buna ek olarak dudak piercingleri de tarz sahibi bir görünüm yarattığı için beğeni toplar. Tüm bu ürün seçenekleri çeşitli tasarımlarla sunulduğu için kullanıcıların farklı tarzlarına uyum sağlar. Her zevke uyum sağlayan ürün seçeneklerinin başında altın piercingler yer alır. Bunun yanı sıra daha sade bir görünüm tercih eden kullanıcılar için gümüş piercing modelleri de mevcuttur. Piercing gümüş modelleri dışında çelik ürün modelleri de beğeni toplar. Aynı zamanda titanyum piercing çeşitleri de bulunur. Bunun yanında plastik piercing çeşitleri mevcut olduğundan ürünler arasından beklentinize hitap edeni tercih edebilirsiniz. Ürünler çeşitli renk alternatifleriyle sunulur. Altın ve gümüş rengi haricinde siyah piercing çeşitleri sıklıkla kullanılır. Bunun yanı sıra şeffaf piercing seçenekleri de mevcuttur. Farklı beklentilere hitap etmek üzere 0.5mm, 0.6mm, 0.8mm, 2 mm, 4 mm piercing seçenekleri satışa sunulur. Tüm bu ürün modelleri arasında seçim yapmadan önce piercing önerilerine göz atabilirsiniz. Öneri ve yorumlar sayesinde sahip olmak istediğiniz piercing modelini sizden önce satın almış olan kullanıcıların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Piercing Modelleri ile Tarz Görünümler

Piercing seçenekleri, tarz görünümler yaratmaya imkan tanıdığı için sıklıkla tercih edilir. Farklı erkek piercing ve kadın piercing modelleri mevcut olduğu için ürünler arasında zevkinize hitap edene sahip olabilirsiniz. Beğeni toplayan ürün seçenekleri arasında npple piercing modelleri yer alır. Bu ürünlere göğüs piercingi olarak da ulaşabilirsiniz. En sık kullanılan göğüs ucu piercingleri arasında gümüş halka modeller bulunur. Buna ek olarak dilerseniz altın halka piercing çeşitlerini de satın alabilirsiniz. Dikkat çeken diğer ürün seçeneklerinin başında köprücük piercing modelleri gelir. Bunun yanında bel piercingleri de öne çıkan vücut piercinglerinden biridir. Bunun yanında burun ortası piercing modelleri de bulunur. Aynı zamanda parmak piercingleri de sıkça tercih edilir. Yüzde en sık kullanılan ürünlerin başında kaş piercing modelleri gelir. Ek olarak çene piercing seçenekleri öne çıkar. Çene piercinglerine dudak altı piercing olarak da ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra en sık kullanılan ürünler piercing küpe modelleridir. Kulakta kullanılan ürün seçenekler arasında halka ve köprü piercing modelleri ön plana çıkar. Kullanıcıların farklı tercihlerine yanıt veren daha kalın ve ince piercing modelleri mevcuttur. Bu nedenle 5mm, 6mm, 7 mm, 8mm, 10mm piercing modellerini inceleyebilirsiniz. Tüm bu ürün seçenekleri arasından zevkinize ve bütçenize hitap eden bir piercing satın alabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarıyla Dikkat Çeken Piercing Modelleri

Farklı tarzlara yanıt veren modelleriyle beğeni toplayan piercing seçenekleri, fiyat etiketleriyle de dikkat çeker. Birçok farklı marka tarafından, çeşitli tasarımlar ile sunulan ürün modellerinin fiyatları değişiklik gösterebilir. Piercing fiyatları ürünün markasına ve modeline göre değişse de genel olarak son derece avantajlı fiyatlara sahip olan ürün seçenekleri kullanıcıları memnun eder. Uygun fiyatları ve şık tasarımları ile beğeni toplayan ürün seçeneklerinin başında kıkırdak piercingleri gelir. Kulak kıkırdağı piercingleri altın, gümüş veya çelik malzemeden üretilebilir. Halka görünümündeki kıkırdak piercingleri sıkça tercih edilir. Buna ek olarak farklı tasarımda sunulan ürün çeşitleri de mevcuttur. Siz de, kıkırdak piercing modelleri ile günlük görünümünüze kişisel bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Göbek piercing çeşidi de sevilen ve oldukça sık takılan bir üründür. Göbek piercingleri özellikle crop kadın tişört modelleri ile kombinlenerek şıklık yaratır. Bu ürün modellerine karın piercingi olarak da ulaşabilirsiniz. Beğeni toplayan diğer ürünler arasında dil piercingi de yer alır. Dil piercingleri genel olarak çelik malzemeden üretilir. Çeşitli tasarımlarda sunulan ürün modellerine dil ucu piercing olarak da ulaşabilirsiniz. Farklı tarzlara hitap eden piercing modellerini incelemek ve uygun fiyatlarla satın almak için Hepsiburada’ya göz atabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz, ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmanıza yardımcı olan piercing indirim ve kampanyalarını takip edebilirsiniz. Buna ek olarak bazı ürün seçenekleri setler halinde satışa sunulur. Birden fazla ürüne daha uygun fiyatlarla ulaşmak için piercing seti modellerini inceleyebilirsiniz.

En İyi Piercing Modelleri Hangileridir?

Kullanıcıların farklı istek ve beklentisine hitap eden çeşitli piercing modelleri mevcuttur. En iyi piercing modelleri arasında tercih yaparken kişisel zevklerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Buna ek olarak satın almak istediğiniz piercing seçeneğinin isteklerinize hitap ettiğinden emin olmak adına ürün değerlendirmelerine göz atabilirsiniz.

Piercing Modelleri Nasıl Seçilir?

Piercing modelleri arasında seçim yapmadan önce hangi kategoride alışveriş yapmak istediğinizden emin olmanız gerekir. Kulak, dudak veya göbek gibi farklı vücut kısımlarında kullanıma uygun olan piercing modelleri mevcuttur. Buna ek olarak ürünler altın veya gümüş gibi farklı materyallerden elde edilebilir. Bu nedenle kişisel istek ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra beklentinize yanıt veren piercing modelleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Piercing Modelleri Niçin Tercih Edilir?

Diğer tüm takı modellerinde olduğu gibi piercing modelleri de görünümünüzü olumlu yönde değiştirebilir. Daha stil sahibi görünmenize yardımcı olurken aynı zamanda kişisel tarzınızı yansıtmaya imkan verir. Bu nedenle siz de, farklı piercing tasarımlarını inceleyerek tarzınızı yansıtan en iyi seçeneği satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Piercing Modelleri

8885 ürün listeleniyor
Altın / Takı / Mücevher
Altın / Takı / Mücevher
Takı & Mücevher
Takı & Mücevher
Kadın
Kadın
Piercing
Piercing
Bijuteri Piercing
Bijuteri Piercing
Altın Piercing
Altın Piercing
Gümüş Piercing
Gümüş Piercing
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 31 / 8885 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?