Balıklarınızın sağlıklı bir akvaryum ortamında yaşamalarının gerekliliklerinden biri olan doğru filtreleme sistemi için kullanacağınız farklı seçeneklerdeki biyolojik kimyasal malzemeler hepsiburada.com kullanıcılarına özel fiyatlarla sunuluyor.

Akvaryum filtresinin görevini doğru yerine getirebilmesi için amonyağı en zararsız şekline yani nitrata çeviren bakterilerin filtre içerisinde tutunabilmeleri için kullanabileceğiniz

en geniş yüzeye sahip olan gözenekli süngerleri tercih edebilirsiniz. En alt tabaka için tercih edeceğiniz seramikler de bakteriler için aynı görevi görecek. Gözenekli taşlarla da filtrenizi daha verimli hale getirebilirsiniz. Substratlar ise fazla sayıda bakteriyi filtre içerisinde tutabilmenizde etkili olacak. Tüm ürünleri bir arada kullandığınızda ise maksimum verime ulaşacaksınız.

  Kullandığınız biyolojik kimyasal malzemeler filtre içerisinde tuttuğunuz bakterilerin çoğalmalarına yardımcı olacak. Amonyak tutma özelliğine sahip olan aktif karbon ve ya zeolit tercih ettiğinizde sudaki amonyak seviyesi düzenlenecek ve balıklarınızı zehirlenmekten koruyacaktır.

  Seramik, gözenekli taşlar, süngerler, substratlar, aktif karbon ve zeolit seçeneklerinin yanı sıra fiyat aralıklarını da inceleyerek hem uygun fiyatlı hem de filtreniz için en sağlıklı ürünü tercih edebilirsiniz.

   Biyolojik kimyasal ürünler sayesinde akvaryumunuzda oluşan yeşil tabakayı temizlemek zorunda kalmayacaksınız. Filtrenizdeki bakterilerin görevini yapabilmesi ve çoğalması için gerekli ortamı sağlayacak ve dolayısıyla sudaki amonyak seviyesini zararsız hale getirmelerine yardımcı olacaksınız. Bu sayede balıklarınızın sağlıklı bir ortamda uzun süre yaşamalarına olanak sağlamış olacaksınız.

Biyolojik Kimyasal Malzemeler

176 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Trixie
  2. Sera
  3. JBL
  4. Eheim
  5. Fluval
  6. EuroStar
  7. Ista
  8. PRODAC
  9. ReeFlowers
  10. Dophin
  11. Tetra
  12. Quik
  13. Ti-Sert
  14. Xinyou
  15. Chicos
  16. Hagen
  17. Marina Mayo
  18. Microbe Lift
  19. Natural Coral
  20. Reef Octopus
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/24001725/60000446/60000447
BAŞA DÖN