Bir evin en temel tekstil malzemelerinden biri olan perde, iç mekânın görünmesini engelleyen, olmazsa olmaz eşyalar arasında yer alıyor. Işığı ve görüntüyü engellemenin yanı sıra modelleri ile ev dekorunu tamamlayan en önemli parçalar olan perdeler, farklı model ve marka seçenekleri ile beğeninize sunuluyor.

Ürettiği ev tekstil ürünleri ile tanınan perde markalarından biri olan Brillant, çağa uygun koleksiyonları ve kaliteli üretim anlayışı ile adını duyuruyor. Birbirinden farklı perde koleksiyonlarını kullanıcılarına sunan markanın ürün konseptinde her eve uygun farklı modellerde perdeler yer alıyor.

Brillant Perde Modelleri

Farklı ürün çeşitliliğine sahip olan Brillant perde, ürünleri arasında stor perdelerden tül perdelere kadar birçok türde perde modeli bulunuyor. Stor perdelerde kalın polyester kumaştan üretilen ve genellikle tek renk olan ürünler dikkat çekiyor. Işığın içeri girmesini engellemek için kalın kumaşların kullanıldığı ürünler, basit mekanizması ile aşağı yukarı kolayca hareket ettirilebiliyor. Stor perde modellerinde zebra desenli perdeler ve tül stor perdeler de yerini alıyor. Şerit desenli yapısı sayesinde hem gece, hem de gündüz saatlerinde kullanıma elverişli olan zebra desenli modeller; desen, renk ve model açısından farklılık gösteriyor. Tül stor çeşitleri ise ince desenli dokusu ile değişkenlik gösteriyor. Desen ve modellerine bağlı olarak, genç odalarından mutfaklara kadar evin farklı alanlarında kullanıma uygun şekilde tasarlanan ürünleri inceleyerek kullanacağınız ortama uygun perdeyi seçebilirsiniz.

Brillant perde modelleri arasından klasik tül ve fon perde çeşitlerini de ulaşabilirsiniz. Tül perdeler genellikle desen açısından farklılık göstererek değişik işlemeler ile karşınıza çıkıyor. Zemine kadar uzun tasarımları ve örme desenleri ile salonlarda ya da yatak odalarında kullanıma uygun modeller arasında değişen ürünleri bulabilirsiniz. Genellikle tül perdelerin üzerine asılmak için iki kanat şeklinde tasarlanan fakat stor perdeler üzerinde de kullanmaya başlayan fon perdeler ise kalın kumaş dokuya sahip oluyor. Uzunlukları tül perdeler gibi zemine paralel olan fon perdeler desenli modelleri ile değişiyor. Ortama hareket katan renkli tasarıma sahip olan modellerin yanında daha sade bir duruş sergileyen küçük desenlere sahip ürünleri de seçebilirsiniz.

Brillant Perde Fiyatları

Model açısından farklılık gösteren Brillant perde fiyatları, ürünün türüne ve boyutlarına bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında satışa sunuluyor. Özellikle perdeler arasında yer alan ve yaygınlaşarak klasik tül perdenin yerini almaya başlayan stor tül perdeler, fiyatları ile öne çıkan ürünler oluyor. Temelde boyutlarına bağlı olarak farklı fiyatlara sahip tül stor perdelerin, ebatları büyüdükçe fiyatlarının da arttığı görülüyor. Aynı zamanda, boyutları aynı olan perdelerin desenleri de fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Zebra desenli Brillant perde fiyatları da benzer ürünlerde olduğu gibi boyuta ve desene bağlı olarak şekilleniyor. Sade tasarımı ile her ortamda uzun yıllar kullanıma uygun storları inceleyebilir, renkli bir yapıya sahip olan ürünleri ise farklı fiyat seçenekleri ile bulabilirsiniz.

Tül perde çeşitlerinde de stor perdelerde olduğu gibi, tasarım ve model, fiyatları belirliyor. Benzer desenlere sahip tül perdeler arasında, birbirine yakın fiyatlarda satılan perdeleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyatlı ürün çeşitlerini de bulabilir, istediğiniz boyutlarda üretilen ürünleri inceleyebilirsiniz. Fon perdelerde ise birbirine yakın fiyatlar dikkat çekiyor. Genellikle desenli tasarıma sahip olan ürünler arasında, daha modern desenlerin kullanıldığı perdeler küçük fiyat farkları ile markanın diğer ürünlerinden ayrılıyor. Evinizin dekoruna uygun olarak seçmenizin tavsiye edildiği fon perdelerin ise boyutları standart olduğu için, boyutlar fiyatı etkilemiyor.

Evinizin en önemli tekstil ürünlerinden biri olan perdeleri Brillant markasının farklı perdeleri arasında bulabilir, kullanacağınız ortama en uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Brillant Perde Modelleri ve Fiyatları

671 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Brillant
  2. Taç
  3. Pierre Cardin
  4. Linens
  5. Henge
  6. Caserta Home
  7. Cici Halı
  8. Bebişim Halı
  9. Else
  10. Evrem
  11. Premier Home
  12. Homamia
  13. Perdejim
  14. Erenev
  15. Else Halı
  16. Studio Pastel
  17. Modern Stor
  18. Modafabrik
  19. Comforsun
  20. Tengo
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Ebatlar A-Z
 7. Kumaş Dokuması
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Brillant
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022247/brillant
BAŞA DÖN