Köpeğiniz, içgüdüsel olarak çiğneme ve kemirme ihtiyacı hissediyor. Özellikle diş çıkarma döneminde bu ihtiyacı daha da artıyor. Ağzına sokabildiği tüm eşyaları çiğnemeye meyilli oluyor. Eşyalardaki bakteriler, hassas durumdaki diş etlerine zarar verebiliyor. Hem köpeğinizin sağlığını hem de eşyalarınızı koruma altına almak için sevimli dostunuzun severek çiğneyeceği kemikler bulunuyor.

Burgu ve çubuk kemikler, doğal malzemeler kullanılarak hazırlanıyor. Köpeğinizin uzun süre çiğnedikten sonra yiyebileceği niteliklere sahip oluyor. Sadık dostunuzun sevdiği aromalarla tatlandırılan kemikler, onun ilgisini çekerek köpeğinizi çiğnemeye yönlendiriyor. Köpeklerin ağız yapıları göz önüne alınarak şekillendirilen ürünler, sadık dostunuz tarafından kolaylıkla kavranıyor.

Köpeğinizin ağzına alacağı ve daha sonra yutacağı kemikler, özel tekniklerle sterilize ediliyor. Bu sayede zararlı bakterilerden arındırılarak sevimli dostunuzun sağlığı korunuyor. Diş temizliği için geliştirilen çeşitler, ek olarak kalsiyum da içeriyor. Diş aralarına ve oyuklarına ulaşabilecek esneklikte üretilen burgu kemikler, yiyecek artıklarının ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Böylece kalıntılardan kaynaklı ağız ve diş rahatsızlıkları engelleniyor.

Yavru köpeğiniz beş aya yaklaştığı zaman bebek dişleri yenileriyle değişiyor. Süt dişlerinin yerine çıkan iri köpek dişleri, diş etlerinde kaşıntıya sebep oluyor. Yavrular için ufak boyda hazırlanan burgu kemikler, köpeğinizin rahatça çiğnemesi için özel olarak hazırlanıyor. Süt aromasıyla zenginleştirilen içeriği, yavruların severek çiğnemesini sağlıyor. Düzenli olarak gerçekleştirilen çiğneme eylemi, diş etlerinde oluşan kaşıntıyı alıyor ve yeni dişlerin daha rahat çıkmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda sevimli dostunuz diş çıkarmanın stresini de üzerinden atıyor.

Preslenerek hazırlanan kemikler, köpeğinizin kemirme ihtiyacını gideriyor. Yumuşak kıvamlı mamaların yanında ek olarak verebileceğiniz pres kemikler, sıkıştırılarak sertleştiriliyor. Köpeğiniz yerken zorlansa da doğal kemirme ihtiyacı giderildiği için rahatlıyor. Vitamin katkısıyla evcil hayvanınızın beslenmesine destek olurken içeriğindeki aromalarla köpeğinizin severek tüketeceği bir yiyeceğe dönüşüyor.

Sadık dostunuzu eğitirken kullanabileceğiniz ödül çubukları da bulunuyor. Minik parçalar hâlinde koparılabilecek şekilde hazırlanan ödül çubukları, köpeğinizin sevdiği lezzetlerle hazırlanıyor. Her yere kolayca götürebileceğiniz ürün sayesinde dışarıda sevimli dostunuzla güzel vakit geçirirken bir yandan da eğitimine devam etmeniz mümkün oluyor. Verdiğiniz komutları her uyguladığında bir parça lezzetli çubukla köpeğinizi ödüllendirdiğiniz zaman olumlu davranışları alışkanlık kazanıyor. Daha sonra herhangi bir karşılık olmadan da bu davranışları sürdürüyor.

Burgu & çubuk kemikler, doğal olarak elde edilen dana derisinden üretiliyor. Özel işlemlerden geçirilen deri, burgular hâlinde sertleştiriliyor ve çubuk şeklini alıyor. Eklenen aromalarla köpeğinizin ilgisini çekecek farklı tatlar elde ediliyor. Tercihe göre kemik dokusunu andıran beyaz renkli çubuklar da bulunuyor. Burgu ve çubuk kemikler, çeşitli ambalajlarda sunuluyor. Sevimli dostunuzun en sevdiği çeşidi tek seferde büyük miktarda alabileceğiniz gibi farklı aromalara sahip kemikleri de daha küçük paketlerde bulabiliyorsunuz.

Burgu ve çubuk kemikler, tüm köpek cinslerine uygun olarak hazırlanıyor. Kemikler arasında seçim yaparken köpeğinizin sevdiği aromaları göz önünde bulundurmanız yeterli oluyor. Kemikler, yalnız kullanım esnasında köpeğinizin boyutuna göre farklılık gösteriyor. Yavru köpeklerin minik ağızlarına uygun ufak kemikler bulunuyor. Bunun yanı sıra büyük boyutlardaki cinsler ile küçük boyutlardaki köpeklerin günlük kemik tüketim adeti, doğal olarak, değişiyor. Diş temizliği için kullanılan ürünlerden köpeğinizin günlük beslenmesi sona erdikten sonra bir veya iki tane vermeniz yeterli oluyor.

Deriden imal edilen çiğneme kemiklerinin top şeklinde olanları da bulunuyor. Alternatifler, köpeğinizin çiğneme alışkanlığına göre kemik şeklini seçmenize imkan veriyor. Top şeklinde hazırlanan ürünler, aynı zamanda köpeğinizin kendi kendine eğlenceli vakit geçirebileceği bir oyuncağa da dönüşüyor.

Burgu & Çubuk Kemikler

79 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Flip
  2. Dibo
  3. Pro Line
  4. Dr. Sacchi
  5. Garden Mix
  6. Dental Care
  7. Doglife
  8. Eastland
  9. Lion
  10. Petimore
  11. Beaphar
  12. Bonnie
  13. Rotipet
  14. Apex
  15. Asia
  16. Canny
  17. Dr. Clauder's
  18. Gimborn
  19. Gimdog
  20. Gimpet
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560000/24004115/60006966
BAŞA DÖN