Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Casella Relax Fileli Çalışma Koltuğu

Casella
6.800,00 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
DSACategoryId/2147483643/15312/60001663/15410

Casella Relax (9 Fonksiyonlu) Çalışma Koltuğu

Günün büyük bir bölümünü oturarak geçirmek kalıcı sağlık sorunlarına sebep oluyor. Uzun süreli oturmayı, bu problemlerin tetikleyicisi olmaktan çıkartmak için masa başı çalışmalarda yüksek performanslı bir görev koltuğu kullanmak büyük önem taşıyor. Sağlıklı ve kişisel bir çalışma ortamı oluşturma amacıyla tasarladığımız Relax Çalışma Koltuğu, üst düzey ve hassas ayar yapmaya imkan veren ''Kızaklı Senkron Mekanizma'' sayesinde dinamik bir oturmayı destekliyor. Otururken hareket etmenize imkan veren mekanizmaları sayesinde kan dolaşımınızı ve kaslarınızı rahatlatarak uzun süreli oturmadan kaynaklı rahatsızlıkları ve yorgunluğu en aza indiriyor.
Relax ; çok yönlü ayarlanabilen mekanizması, 9 Farklı fonksiyon sunarak sizlere en konforlu oturum pozisyonu sunar. 
Özel olarak tasarlanan CLASS4  mekanizmaları sayesinde Relax Çalışma Koltuğu, kişisel bir çalışma koltuğu olmasının yanı sıra verimliliğinizi artırmayı amaçlar. 


Ergonomi


1) Sırt Eğimi

Avrupa standartlarında üretilen Bella Çalışma Koltuğu, 45 ile 120 kg arasındaki kullanıcılara uygundur. Relax Çalışma Koltuğu, arkaya 25 derecelik eğim hareketine sahiptir ve 8 derece öne eğim kabiliyeti vardır. Bella Çalışma Koltuğu avrupa standartlarındaki ''Slide Sencron® ''  mekanizması sayesinde türkiyedeki %100 yerli tek ürün statüsündedir.


2) Yükseklik Ayarı

Rellax Çalışma Koltuğu avrupa standartlarındaki ''CLASS4 Amortisör Multitilt® ''  mekanizması oturumunuzu istediğiniz yükseklikte ayarlayabilme olanağı sağlar. ''CLASS4 Amortisör Multitilt''  mekanizması 45-55 cm arasında hareket kabiliyetine sahiptir.

3) Oturma Derinliği
Çalışma koltuklarında oturma derinliğinin ayarlanabilir olması farklı  bacak boyuna sahip kullanıcılar için doğru oturma pozisyonu sağlar.

4) Oturma Açısı
Çalışma koltuklarında oturum açısı ayarlanabilir olması dinamik çalışma alışkanlığına sahip kullanıcılar için hareket edebilen esnek oturma pozisyonu sağlar.

5) Bel Desteği
Relax Çalışma Koltuğu bel desteği vücut ölçülerinize uygun seviyede ayarlanarak belinizi rahatlatır.

6) Kolçak Yüksekliği
Relax Çalışma Koltuğu birbirinden bağımsız olarak ayarlanabilen kolçak yükseklikleri, masanızın yüksekliğine göre ayarlanarak kolunuzu ve bileğinizi destekler. Böylece dirsek ve bilekte oluşabilecek karpal tünel gibi rahatsızlıkları en aza indirir.

7) Kol Hareketliliği
Kol desteklerinin ileri ve geri hareket kabiliyeti, dirseğinizin çeşitli çalışma pozisyonlarına uyumunu sağlar.

8) Boyun Desteği Açısı & Yüksekliği
Uzun süreli oturmalarda beliniz kadar boynunuzun da tam desteklenmesi ve korunması çok önemlidir. Me Too'nun boyun desteği açı ayarı, boyun yapınıza uygun olarak ayarlanır ve kullanım rahatlığı sağlar.

9) Boyun Yüksekliği

Yüksekliği ayarlanabilen boyun desteği, boyunuza göre ayarlamanıza olanak sağlayarak boynunuzda oluşabilecek rahatsızlıkları en aza indirir.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000005HZ6H
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön