Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çeyrek Altın 2024 Yeni Tarihli (Kulplu)

Ziynet
4.620,44 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483617/530175/16032976/60008246
   Çeyrek Altın 2024 Yeni Tarihli (Kulplu)                                                  Altının Özellikleri:
Ayar : 22 Ayar
Saflık: 916 milyem              Siparişiniz sigortalı olarak adresinize teslim edilmektedir. 
*Siparişiniz Yurt içi kargo firmasından size teslim edilene kadar sorumluluğumuz altındadır.
Kargo paketi açılmış, zarar görmüş, delinmiş, yırtılmış ve deforme olmuş, siparişlerinizi kargo personelinin önünde açıp ürünlerde herhangi bir zarar ve eksik olup olmadığını lütfen kontrol ediniz var ise içindekileri teslim alıp tutanak tutturunuz.

*Ürünler paketleme aşamasından itibaren güvenlik kameraları ile kaydedilmektedir.

16:00'a kadar vereceğiniz siparişler Ayni Gün Kargoya verilecektir.
Ürünler kese içerisinde, kırmızı kurdele ve çengelli iğne ile gönderilmektedir
Önemli Not: Altın fiyatları Dünya Altın Borsa’sındaki değişikliklere göre güncellenmektedir.
Bu nedenle Altın siparişleriniz kesin sipariş olup herhangi bir iptal ve iadesi bulunmamaktadır.
Sipariş sahibi bu şartları kabul etmiş sayılır. 
Faturanız, E-Fatura olarak elektronik posta adresine gönderilmektedir.T.C Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafında basılmıştır.

Ziynet Altın fiyatları dünya altın borsasındaki değişikliklere göre güncellenmektedir. Bu nedenle Altın siparişleri kesin sipariştir, herhangi bir nedenden dolayı iptal edilemez, iade edilemez, ürün ile ilgili üretim kusuru olması durumunda yenisi ile değiştirilecektir, sipariş veren kişi bu şartları kabul etmiş sayılır.

Ürünler kese içerisinde, kırmızı kurdele ve çengelli iğne ile gönderilmektedir

Çeyrek altın 2020 yeni tarihli (kulplu), hem yatırım aracı olarak hem de hediye için kullanılabilir. Altının değeri üzerinden piyasa fiyatı değişen çeyrek altın, fiziksel dayanıklılığı nedeniyle yıllar boyunca saklanabilir. Uzun vadeli yatırımlar için birebir olan altın, halk arasında sıklıkla tercih edilir. Düğün, nişan, sünnet ve doğum gibi özel etkinliklerde sunulan altınlar, renkli kurdelelerle süslenerek takdim edilir. Kurdelelerin renkleri sunumun niteliğine göre değişiklik gösterebilir. Genellikle bebeklere mavi ve pembe kurdeleler seçilirken, diğer etkinliklerde kırmızı kurdelelerle altın çengelli iğneye takılır. Kulplu altınların askı alanlarına iğne veya zincir takılarak kullanıma hazır hale getirilir. Altın sarı renkli olduğundan iğne ve zincirlerde de altın rengi tercih edilir. Tamamen orijinal olan altınlar, yüzde yüz gerçektir. 

Özel Günleriniz ve Yatırımlarınız İçin 

 • Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından basılmıştır. 
 • 2020 yılı tarihlidir, altın üzerindeki baskıda tarih görülebilir. 
 • Çeyrek altın, üzerinde kolaylıkla takılabilmesi için kulp bulundurur. 
 • Altınların basım tarihine göre fiyatlarında değişiklik görülebilir, eski tarihli altınlar kapsamında değerlendirilir ve düşük fiyatlıdır. 
 • Altın ihtiyaç duyulan zamanlarda kuyumcular aracılığıyla bozdurularak nakit paraya çevrilebilir. 

Orijinal Altın, Yüzde Yüz Gerçek 

 • Ağırlık: 1.75 gram 
 • Kalınlık: 18 mm 
 • Saf altın değeri: 1.635 gram
 • Basım Tarihi: 2020 
 • Ayar: 22 

Kulplu Altın Hediye İçin Uygundur

Kulplu altın kutu içerisinde veya iğnelenerek hediye edilebilir. Düğün geleneğinde altın verilecekken kutunun içine isim yazılarak hediyenin kime ait olduğu belli edilir. Bebeklerin yastıklarına altın iğnelenirken, gelin ve damatların üzerindeki kurdeleye altın takılır veya altınlar bohçada toplanır. Kulplu altınlar hediye için tercih edilirken, kulpsuz ürünler yatırımlık olarak kullanıcılara sunulur. Altınlar tek olarak kullanıcılara teslim edilir. Ziynet fiyatları dünya altın piyasasındaki ekonomik değişiklikler nedeniyle değişeceğinden altın siparişlerinde iade ve iptal kabul edilmez. Üretim kusuru olması durumunda değişim yapılabilir, alıcı tüm bu şartları kabul etmiş sayılarak sipariş alınır. Gönderilen altınlar kese içerisinde, kırmızı kurdele ile beraber ve çengelli iğne bulunduran bir paket içinde kullanıcılara ulaşır. 

Türkiye Cumhuriyeti Onaylı Basım 

T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından basılan altınlar orijinallik garantisi ile teslim edilir. Altın paketinin içinden çıkan kağıtta altın tutarı ve işçilik masrafı yer alır. Altınların devlet onayı olmadan basılması yasaktır. Kulplu ve kulpsuz altın arasında değer yönünden bir fark mevcut değildir. Altınlar arasında yalnızca kullanışlılık farkı bulunmaktadır.

Altını Hemen Hediye Edebilirsiniz 

Kesesi ve kurdelesi ile sunulan altın hemen hediye edilmeye hazırdır. Altının kulbuna iğne geçirilerek takılabilir, eğer bohçada altın toplanacaksa kese içinde tutmak daha sağlıklıdır. Çeyrek altın genellikle düğünlerde tercih edilir. Yaz aylarında düğün sezonunun açılması ile beraber altın fiyatlarında yükselme olağandır. Altınlar yatırımlık olarak alındığında güvenli alanlarda saklanması tavsiye edilir. Banka kasaları, altın hesapları ve evlerde yer alan kilitli kasalar altın saklamak için uygundur. Geleneksel dilde yastık altı olarak tabir edilen altın saklama geleneği güvenlik açığı yarattığından tavsiye edilmez. Altınların ayrıca yarım, tam gibi diğer çeşitleri de mevcuttur. Çeyrek altın gramdan sonra en uygun fiyatlı olan basılı altındır. Çeyrek altınlar biriktirildikçe bozdurularak yarım veya tam altına dönüştürülebilir. Altın değişimleri sarraflar, kuyumcular ve bankalar aracılığıyla gerçekleştirilir. 

Siz de çeyrek altın 2020 yeni tarihli (kulplu) ürününü hemen alabilir, düğünlerinize ve diğer kutlamalarınızaa hazırlık yapabilirsiniz. Yatırım için alabileceğiniz altınlarla nakit paranızı değerlendirebilir, kazanç sağlayabilirsiniz. 

 
 
Ayar 22 Ayar
Tarihi Yeni Tarihli
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 1
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu EAKSZYNT7
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön