İlk olarak 1924 yılında yola çıkan Citizen markası resmi olarak 1930 yılında Citizen Watch Company adıyla kuruluyor. Japan titizliğinin yansıdığı markanın köklü bir geçmişi bulunuyor. Firmanın kurucuları şirketlerine isim olarak, İngilizcede vatandaş - halk anlamına gelen “Citizen” kelimesini uygun buluyor. Bir dünya markası olan Citizen, dünya çapında başarılar kazanmış, birçok ilk buluşu gerçekleştirmiş bir firma olarak tanınıyor. Markanın yükselişi son 25 yıllık süreci kapsıyor. Marka bilinirliği artan Citizen dünyanın en büyük saat üreticilerinden biri olma konumunu yakalıyor. Marka ileri teknoloji özellikleri taşıyan ürünleri ile tanınıyor. Citizen, dünyanın en ince LCD saatini, ses algılayabilen ilk saatini ve ilk elektronik sensörlü profesyonel dalış saatini üretiyor. Şimdilerde ise ışık enerjisi ile çalışan, doğal teknoloji Eco Drive ile imal ettiği ekoloji dostu zaman ölçüm aletleri üretiyor. Bulduğu Eco Drive teknolojisi sayesinde marka doğal veya yapay herhangi bir ışıktan enerji üreterek depolayan ve başka enerjiye gereksinim duymadan ömür boyu çalışan saatler üretiyor. Yeni nesil enerji ile ürettiği zaman ölçerleri, tüm dünyada beğeniyle talep görüyor.

Citizen Erkek Kol Saati Modelleri

Citizen, ileri teknoloji ile üretim yapan bir dünya markası olarak tanınıyor. Markanın ürünleri teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kullanıcılara hitap ediyor. Citizen erkek kol saati modelleri ileri teknolojiye sahip çizgi dışı ürünler olduğu için ilgi görüyor. Firma kurulduğu günden bugüne değin, var olan teknolojilerle yetinmeyip daha yenisini bulmaya odaklanıyor. Japonların karakteristik özelliklerinin yansıdığı marka, yeni ve iyi olanı hedeflediği için geleceğin markası olarak da adlandırılıyor.

Yenilikçi, aktif, çalışkan erkekler için ideal olan saat modelleri üreten Citizen markasının erkek saat modelleri arasında sporcular için de özel modelleri bulunuyor. Dalış saatleri bu modellere örnek oluşturuyor. Citizen markasının amaçları içinde, tüm insanlığa katkı sağlayacak yeni nesil teknolojilerle üretim yapmak da yer alıyor. Mükemmeliyetçiliğin üst düzeyde yansıdığı Citizen erkek kol saati modelleri, gelecek zamanlara umutla bakan, cesur ve öncü kişilikteki erkek kullanıcılara sesleniyor. Markanın erkek saat modelleri sıra dışı bir estetik görsellik ile beraber içinde barındırdığı teknolojik özelliklerle tanınıyor.

1930 yılından beri kalitesinden hiç ödün vermeden üretim yapan marka, geliştirdiği doğa dostu yeni teknolojileriyle üretim yapmaya devam ediyor. Her yaş gurubundan erkeğe uygun olarak üretilen saatler, yenilikçi tasarımlarla kullanıcılarına sunuluyor. Marka tüm dünyada geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih ediliyor.

Citizen Erkek Kol Saati Fiyatları

Citizen, taşıdığı üstün teknik özelliklerle bilinen bir marka olmakla beraber, estetik ve sanatsal dokunuşlar da taşıyor. Markanın ürünleri çoğunlukla kendinden emin, yere sağlam basan, ne istediğini bilen, gözü pek erkek kullanıcılar tarafından tercih görüyor. Citizen erkek kol saati fiyatları ürünlerin taşıdığı teknik özelliklere göre değişim gösteriyor. Markanın saatlerinde deri, metal, kauçuk ve silikon kayış seçenekleri, kare, yuvarlak ve dikdörtgen kadran seçenekleri bulunuyor. Renkli kadran özelliklerine sahip saatler ise daha genç erkekler tarafından tercih görüyor. Citizen, ideallerinden hiç vazgeçmeyen, yaşamın her zaman yeni olanaklar sunacağına inanan, tutkulu, başarılı olmayı düstur edinmiş, azimli erkekler tarafından rağbet gören bir marka olarak tanınıyor.

Kuruluş yılından beri pek çok önemli buluşu kullanıcılarına sunabilen Citizen, radyo kontrollü ve uydu senkronizasyonu sağlayan saatler de üretiyor. Firmanın vizyonu daima yeni teknolojiler ve zaman ölçerler geliştirmek üzerine kurulu olduğu için markanın araştırma ve geliştirme çalışmaları çok kapsamlı oluyor. Taşıdığı üstün teknik özellikler, Citizen erkek kol saati fiyatları için belirleyici oluyor. Citizen gelecek nesiller için özel saat ve zaman ölçerler üretmeye devam ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Citizen Erkek Kol Saati Modelleri

308 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Kordon
Toplam 24 / 308 ürün
DSACategoryId/2147483632/318242/25008402/25008404/citizen