Bir koleksiyoner için toplayabileceği birçok kıymetli aksesuar bulunuyor. Çakmak alanındaki tecrübesiyle Clipper en mükemmel çakmaklarıyla kendine yeni bir koleksiyonuna alanı açmak isteyenler için fırsat sunuyor. Clipper çakmak kalitesi ve uzun ömürlü olması sebebiyle sürekli kullanıma da uygun olarak tasarlanıyor. Çakmakların doldurabiliyor olması da yine uzun süre kullanımına imkan veriyor. Göz dolduran tasarımı ile tarzınızı ortaya koymanızı sağlarken, farkınızı da göz önüne koyuyor. Clipper metal muhafazaya sahip çakmaklarıyla da çakmağınız çizilmelere karşı da koruyor. Hobi amaçlı olarak da birbirinden farklı onlarca çeşit Clipper çakmakları toplayabilirsiniz. Farklı desen ve renklere sahip göz alıcı çakmaklar, saat, takı gibi diğer aksesuarları tamamlayan bir öge olarak öne çıkıyor. Özel tasarım ürünü olan çakmaklar, beraberinde özel kutusu ile birlikte geliyor. Çakmak koleksiyonu yapan bir kişiye hediye olarak takdim edilebilecek kaliteli çakmalara dair çok fazla seçenek bulunuyor. Çakmakların dolumu için Clipper markasına ait gaz ve benzinlerin de satışı yapılıyor. 

Clipper Çakmak Modelleri

Clipper çakmağın kendi tarzını yansıtan özel desenlere sahip farklı modellerde ve farklı maddelerden üretilmiş çakmaklar görülebiliyor. Manyotalı çakmakların kendine özgü tasarımı bulunuyor. Daha klasik ve janti tarza sahip kişiler için metal kaplı ya da doğrudan metalden mamul çakmaklar şıklığı tamamlıyor. Çarklı modeller Clipper Çakmak modelleri arasında oldukça popüler olarak kullanılıyor. Parmağın çarka sürdürülerek çalıştığı bu modeller hayatı daha hızlı yaşayan kişiler için yaşama fazladan heyecan katıyor. Gazla çalışan modeller tekrardan doluma uygun olarak üretiliyor. Clipper kendi markasına ait gaz çeşitleri de üretiyor. 250 ml şeklinde üretilen bu gazları da buradan temin edebilirsiniz. Benzinli modeller ise hediye olarak alınabilecek daha spesifik çakmaklar olarak yer alıyor. Bu çakmaklar da yeniden dolumunun yapılabilmesi ve uzun ömürlü olması düşünülerek tasarlanıp, üretimi yapılıyor. Benzin modellerin dolumunu yapabilmek için Clipper kendi markasına özel olarak benzin de üretiyor. Clipper benzin de burada yer alan ürünler arasında bulunuyor. Gökkuşağı, füme, metalik gri, siyah, altın rengi gibi birçok farklı çeşitte çakmak sayesinde istenilen renkte çakmak almak mümkün oluyor. 

Clipper Çakmak Fiyatları

Çakmak sektöründe uzun yıllar boyunca tecrübe sahibi olmuş Clipper, dolum yapılabilen çakmak markaları arasında önemli bir yere sahip. Kendine özgü tasarımını kabul ettirmesiyle ve birçok kişi tarafından tercih edilmesiyle başarısını göstermiş bulunuyor. Clipper çakmaklar kolay kullanımlarının yanı sıra kendine has modelleri ile dinamik ve çekici görünmeyi başarıyor. Gözde olmasının sebeplerinden bir diğeri ise dayanıklı olmalarından kaynaklanıyor. Clipper çakmak fiyatları tüm müşterilerin alabileceği ölçülerde değişiklik gösteriyor. Clipper çakmaklar, günlük hayatın içinde sadeliğin ve klasikliğin yansıması bir aksesuar olarak kendine yer buluyor. Daha spesifik bir model arayanlar için deri kılıflı Clipper çakmaklar tercihe sunuluyor. Clipper metalik koruma kılıfları uzun süre kullanılabiliyor. İçerisindeki çakmağın kılıfa sabit olmayışı da çakmağın ömrünü doldurması sonucunda kolay bir şekilde değişebilmesini sağlıyor. Gaz ve benzin kapasitesinin yüksek oluşu, Clipper çakmakların defalarca kez çakılmasını sağlıyor. Çakmaklar ateşe dayanıklı metallerden imal edildiği için yüksek sıcaklıkta elinizi ateşe karşı koruyor. Clipper ürünlerinde çevre dostu bir politika izliyor. Çakmakların birçok parçası geri dönüşüme müsait olarak üretiliyor. Benzinli çakmak modellerinde değiştirilebilir flint mevcut. Bu değişim sayesinde yıpranan ya da tükenen fitilin değişimi ile çakmak yeniden kullanıma uygun hale geliyor ve daha uzun ömürlü oluyor. Clipper çakmaklar pantolonunun cep kısmında yer alan çakmak gözüne rahat bir şekilde sığabiliyor. Böylelikle aksesuar hem size yük olmuyor hem de şıklığınızı tamamlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

CLİPPER Çakmak Modelleri

397 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 397 ürün
DSACategoryId/2147483632/25000094/18137/clipper