En Ucuz ve Kaliteli Elyaf Yastıklar

Keyifli uyku saatlerinin vazgeçilmezi olan yastıklar, farklı materyallerden üretilebilmeleri sayesinde hemen herkese hitap eder. İç dolgusu pamuk olan yastıklarla birlikte en çok tercih edilen elyaf yastık modelleri, farklı markaların kendilerine has çizgilerini ve üretim süreçlerini yansıtarak büyük çeşitlilik kazanır.

Genellikle silikonize Hollow Fibre elyaf, boncuk elyaf ve hijyeni ön planda tutanların ya da bebekleri için ideal ürünü almak isteyenlerin seçebileceği mikro elyaf dolguya sahip olan modeller, beklentileri rahatlıkla karşılar. Elyaf dolgulu yastıkların kılıfları ise tamamen pamuktan oluşabileceği gibi; pamuk, polyester ve karbon karışımı veya satenden de üretilebilir. Hijyene özen gösterenlerin özellikle beğenecekleri anti alerjik modeller, yastık içindeki hava akımının daha rahat gerçekleşmesine uygun şekilde dizayn edilmeleri sayesinde uyku sırasında terleyenlerin bu durumdan en az şekilde etkilenmelerine imkan tanır.

Uyku sorunu yaşayanların ve rahat uyuyamayanların sorunlarına çözüm olarak ortaya konan elyaf yastıkların bazıları, anti stres özellikleriyle dikkat çeker. Yeni güne daha huzurlu ve zinde başlamanıza ortam hazırlayan bu tür ürünlerin yanı sıra ısıya duyarlı ve yattığınız esnada baş ve boynunuzun şeklini alan son derece hassas modeller de üretilir. Uyku sırasında rahat nefes almanıza destek olan modeller, horlama gibi şikayetleri olanların da ilgili şikayetlerinin azalmasını vadeder. Kanal dokulu olan özel ürünler ise kullanım boyunca baş ve boyun bölgenize masaj yaparak hem uykuya daha rahat dalmanızı sağlar hem de yastık nedeniyle uykunuzun bölünmesinin önüne geçer.

Elyaf Yastık Fiyatları

Yetişkin ve çocuklar için hazırlanan modellerin yanı sıra, bebeklere de özel şekilde tasarlanan elyaf yastıklar, biyeli olmaları ve antialerjik yapılarıyla gönül rahatlığıyla kullanmanıza olanak verir. Yıkanabilir formda geliştirilen ürünleri 30 dereceye ayarlanmış çamaşır makinesinde ya da elde yıkayabilir, edindiğiniz yastıkları temiz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Yıkama esnasında çamaşır suyu gibi kimyasalları kullanmamanız, ürünleri ıslak bırakmayarak kurutma işlemlerini makinenizin özelliğinden ya da özel kurutma cihazları aracılığıyla yapmanız ve ılık haldeki ütü ile ütülemeniz önerilir. Kuru temizleme yapılmaması gereken modelleri uzun süreyle değerlendirebilmeniz için kullanım talimatlarına tam olarak uymanız gerekir.

Temizlik noktasında çok hassas olanların edinebilecekleri ve yurt, otel ya da hastaneler için tam uygunluk gösteren özel elyaflı yastıklar, 95 derecede yıkanabilecek şekilde üretilir. Bu sayede yastıkta bulunan bakteriler tamamen yok edilebilir. Bunun yanında, kılıf kısmı da yine 60 ve daha yüksek derecelerde yıkanabilen modeller de bulunur. Çantalı olan elyaf yastıklar, uzun süreli seyahatlere çıkanların ve mobil olarak çalışan kişilerin keyifle kullanabilecekleri ürünlerdir. Böyle ürünler özel çantaları sayesinde valiz ve çantalara kolayca yerleştirilerek farklı mekanlarda ideal uyku kalitesinin yakalanmasına yardım eder.

Almayı planladığınız elyaf yastık fiyatları, seçeceğiniz ürünün; markası, modeli, ebatları, üretim süreci, kılıfının sahip olduğu kumaş yapısı, kendine has ekstra özellikleri gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık arz eder. Bu noktada gereksinimlerinizi ve beklentilerinizi göz önüne alarak kendinize ve ailenize en uygun modelleri edinebilirsiniz. Uyku sorunları yaşıyorsanız ve bu sorunları en aza indirmek arzusundaysanız, anti stres ya da masaj özellikli farklı seçenekler, beklentilerinizi kolayca karşılayabilir. Otel gibi yerler işletiyor ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyorsanız, hem hijyen açısından verimli sonuçlar alabileceğiniz hem de müşterilerinizin rahat edebileceği özel elyaflı ürünler sizin için oldukça uygundur.

Daha rahat bir uyku için siz de beklentilerinizi karşılayabilecek nitelikteki elyaf yastık modellerinden arzu ettiklerinizi alabilir, kendinizi gün içinde daha canlı ve mutlu hissedebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Elyaf Yastık Fiyatları

2615 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 46 / 2615 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?