Emporio Armani erkek kol saati modellerinin yer aldığı bu bölümde, klasik tasarım saatlerden spor tasarımlara kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Emporio Armani, günümüzün giyilebilir teknolojisinin avantajlarıyla ürettiği modern dokunmatik/dinamik spor saatlerin yanı sıra klasik çizgisinden şaşmayanlar için de birbirinden şık tasarımlar sunuyor. Klasik çizginin görkemli yansımalarını detaylarda işleyen Emporio Armani, tasarladığı her saat modeli ile şıklığınızı ve farkınızı ön plana çıkarmayı hedefliyor.

Emporio Armani tasarımlarının geçmişten bugüne kadar oluşturduğu güven, klasik çizginin vazgeçilmezlerinden birisi olmasını sağlıyor ve klasik çizgi tutkunlarını memnun ediyor. Klasik çizgi saatler, spor bir giyim tarzı seçilen sıradan bir günde bile Emporio Armani klasik şıklığını giyim stiline yansıtmak için mükemmel bir seçim oluyor. Takım elbisenin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan Emporio Armani klasik saatlerle mükemmel bir imaj yaratmak mümkün oluyor. Kol saati alırken ne tür bir ortamda kullanılacağı büyük önem taşıyor. Sportif faaliyetler için veya spor giyinenler için farklı görünüm ve teknik özelliklere sahip spor saatler, resmi ortamlar için klasik çizgiye sahip modeller tercih sebebi oluyor. 

Emporio Armani Erkek Kol Saati Modelleri

Emporio Armani Erkek Kol Saati modelleri birçok değişik kasa, kayış, cam ve renge sahip ürünlerden oluşuyor. Emporio Armani, erkek kol saati ürünlerinde kullandığı farklı materyallerle, saatlere farklı bir hava katarak özelleştiriyor ve zenginleştiriyor. Usta tasarımcıların maharetli ellerinde şekil alan saatlerin her biri kendine özel bir tasarıma sahip. Emporio Armani her tasarımı için farklı materyaller kullanıyor. Armani koleksiyonunda, çeşitli metallere hassasiyeti olanlar için hasır, deri, rugan, silikon, tekstil, sera plastik, titanyum ve metal olmak üzere birçok kordon çeşidine sahip erkek kol saati yer alıyor. Birbirinden farklı kordon çeşitlerinin yanı sıra, köşeli, yuvarlak, oval, yuvarlatılmış kare ve kare kadran gibi farklı kadran tasarımlarıyla da kullanıcılarına birçok seçenek sunuyor. Teknolojik özellik bakımından analog, otomatik ve quartz saatler olarak 3 kısma ayrılan tasarımların her biri kendi alanında üstün performanslı, dayanıklı, şık ve uzun ömürlü olmalarıyla biliniyor. 

Emporio Armani Erkek Kol Saati modellerinin kasaları da farklı materyallerden oluşuyor. Çelik, rose gold kaplama, metal, iyon kaplama, altın kaplama, seramik, pvd kaplama ve rose gibi kasa çeşitlerine sahip olan saatler arasında, water rezistance (suya geçirmez) saat modelleri de bulunuyor. Saatlerin cam tasarımlarında, kolay temizlenebilen, kırılma ve çizilmeye dayanıklı mineral camlar veya saydam ve berrak görüntüsüyle kristal camlar kullanılıyor. El yıkarken veya su ile temas halinde olmak zorunda olanlar için tasarlanan su geçirmez saatler en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. 11 mt-50 mt derinliğe kadar su geçirmezlik özelliğine sahip analog saatler mineral camları, farklı kadran yapıları, çeşitli renk ve kordon seçenekleriyle dikkat çekiyor. Klasik ve spor tarzı olan analog saatlerin takvim ve kronometre özelliği de bulunabiliyor. Pille çalışan quartz saatlerde silikon, hasır, metal gibi farklı kordon seçeneklerinin yanı sıra, takvim ve kronometre özelliği de bulunabiliyor. Mineral cam ve farklı kadran modelleriyle erkek şıklığını tamamlayan saatler arasında yer alıyor. 10-50 m arasında su geçirmezlik özelliğine sahip dijital saatler de metal ve farklı kordon yapılarıyla dikkat çeken ve tercih edilen saatler arasında bulunuyor. 

Birbirinden şık ve kaliteli Emporio Armani erkek kol saatleri, her ortama uygun mükemmel tasarımlarıyla imajınıza farklı bir boyut kazandırıyor. Resmi ortamlar ve spor tarz için ürettiği farklı tasarımlara sahip saatlerle şıklığınıza şıklık katıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Emporio Armani Erkek Kol Saati Modelleri

245 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Kordon
Toplam 24 / 245 ürün
DSACategoryId/2147483632/318242/25008402/25008404/emporioarmani