Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Etkici Marka Yönetim Danışmanlığı Paketi

Etkici
4.900,00 TL
( / adet)
DSACategoryId/80753000/80755003/80755004

Ürün ya da hizmetlerin pazarlanması için öncelikle hedef kitle, hedef pazarın durumunu ve rakiplerin analiz edilerek konumlandırma yapılması, marka imaj ve algısı oluşturulması gerekir. Marka yönetim danışmanlığıyla gerçekleştirilecek marka konumlandırması, markanın pazarlama hedeflerine ulaşmasına hizmet eder. Buradaki amaç uzun vadeli bir strateji oluşturarak; marka hikâyesinin hedef kitleye doğru ve etkili anlatılması, böylece hedefe ulaşmak için yol açılması ve sürdürülebilir bir marka yaratmaktır.

Sizler de Marka Yönetim Danışmanlığı Paketi'mizi satın alarak markanızı geliştirmek için profesyonel danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Marka yönetim danışmanlığı kapsamında;

  • Markanızın pazardaki konumu, marka bileşenleri, dijital varlıkları incelenir ve analiz edilir.
  • Markanın hedef kitlesi mercek altına alınır. Yaş, cinsiyet, yaşanılan bölge gibi demografik özeliklerinin yanı sıra sosyoekonomik, sosyokültürel durumları ve ilgi alanları ve harcama alışkanlıkları da incelenir.
  • Markanın hikâyesini en etkili nasıl anlatacağı, nasıl bir iletişim stratejisi izlemesi gerektiği belirlenir.
  • Markanın, ürün ya da hizmetlerinin değerli, faydalı ve diğerlerinden ayıran özellikleri belirlenerek, bunların nasıl vurgulanması gerektiği konusunda öneriler sunulur.
Garanti Süresi (Ay) 3
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000013RIFH
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Anında Teslim (Dijital Ürün)
Başa dön