Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
EuroGold
Eurogold Muhabbet Yemi 1 Kg

Eurogold Muhabbet Yemi 1 Kg

EuroGold
44,94 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (15)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

49,00 TL
50,00 TL
DSACategoryId/2147483616/560338/560885/560886

Muhabbet kuşlarının sağlıklı olmaları ve uzun ömürlü bir yaşam sürebilmeleri için kaliteli yemlerle beslenmeleri büyük önem taşıyor. EuroGold markası, satışa sunduğu kaliteli ve besleyiciliği yüksek muhabbet kuşu yemleri ile dikkat çekiyor. EuroGold’un 1 kg’lık ballı ve meyve aromalı bu özel karışımı sayesinde muhabbet kuşunuzun sağlıklı beslenmesini ve kendini mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz. Besleyiciliği yüksek olan doğal yem, muhabbet kuşlarının bağışıklık sistemini destekliyor ve daha uzun ömürlü olmalarının önünü açıyor. Besin değeri açısından oldukça zengin olan bu özel karışım, en iştahsız muhabbet kuşları tarafından bile severek tüketiliyor.

EuroGold 1 Kg Muhabbet Yemi Özellikleri

Muhabbet kuşlarının doğal yaşam alanlarındaki başlıca besin kaynakları arasında çeşitli tohumlar, bitki parçaları ve meyveler bulunuyor. Muhabbet kuşlarının doğal beslenme alışkanlıklarına göre hazırlanan yemler sayesinde evcil muhabbet kuşunuzun sağlıklı ve enerjik olmasını sağlayabilirsiniz. Oldukça besleyici bir yem olan EuroGold, tamamen muhabbet kuşlarının doğal yaşam alanındaki beslenme alışkanlığına uygun şekilde hazırlanıyor. Özenle harmanlanan doğal karışımda; sarı, beyaz ve kırmızı darının yanı sıra bal ve meyve aroması, kanarya yemi (Aspur sade), keten tohumu ve yulaf (mevsimsel) bulunuyor. Ayrıca koruyucu vitamin ve mineraller de yer alıyor. Bu özel ve doğal karışım sayesinde muhabbet kuşunuzun en iyi şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz. Protein, karbonhidrat, yağ ve lipit gibi farklı besin ögelerini içerisinde barındıran muhabbet yemi ile küçük dostunuzu hastalıklardan uzak tutabilirsiniz. Ürünün içerisindeki özel bal ve meyve aroması, az yem yiyen veya gelişme aşamasında olan muhabbet kuşlarının iştahını açıyor ve daha iyi beslenmelerini sağlıyor.

Besleyici ve Uygun Fiyatlı Muhabbet Yemi

EuroGold markası, muhabbet kuşları için farklı özelliklerde birçok yem çeşidi satışa sunuyor. Markanın 1 kg ağırlığa sahip olan bu yem çeşidinde, en iyi kalitede tohumlar bulunuyor. EuroGold'un özenle hazırladığı bu özel karışım sayesinde küçük dostunuzun sindirim sistemini ve bağışıklığını güçlendirebilirsiniz. Ürün, son derece besleyici olmasının yanı sıra muhabbet kuşlarının çok sevdiği iştah artırıcı bal ve meyve aroması ile de öne çıkıyor. Ürünün içeriğindeki vitamin ve mineraller, muhabbet kuşunuzun tüylerini daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşturuyor. Besin değerleri yönünden zengin olan özel yem ile sevimli dostunuzun yetersiz beslenme kaynaklı aşırı tüy dökme problemini önleyebilirsiniz. Sahip olduğu kalitenin yanı sıra uygun fiyatı ile de dikkat çeken EuroGold muhabbet yemi, bütçenize yük bindirmiyor. Sağlam bir ambalaja sahip olan ürünü, çok pratik şekilde kullanabilirsiniz. Özel karışımlı yem 1 kg'lık avantajlı pakette satışa sunulduğu için tek paket ile muhabbet kuşunuzu daha uzun süre besleyebilirsiniz.

Küçük Dostunuzu EuroGold Muhabbet Yemi ile Mutlu Edin!

Muhabbet kuşlarının besin değeri düşük yemlerle beslenmeleri, durgunlaşmalarına ve bedensel olarak zayıf düşmelerine sebep olabiliyor. En kaliteli tohumlardan özel olarak harmanlanan EuroGold muhabbet yemi ile sevimli dostunuza canlılık ve enerji kazandırabilirsiniz. Farklı darı türleri, keten tohumu, yulaf ve kanarya yemi ile zenginleştirilen özel karışım, küçük dostunuza kendini daha mutlu hissettiriyor. Muhabbet kuşunuzun güçlü bir sindirim sistemine sahip olması için EuroGold muhabbet yeminin yanı sıra kafes içerisinde bir gaga taşı da bulundurabilirsiniz. Bu sayede küçük dostunuzun gagasının daha dayanıklı olmasını ve yemini rahatça yemesini sağlayabilirsiniz. EuroGold muhabbet yemi 1 kg, vitamin ve mineral desteği de içerdiği için çeşitli hastalıklara karşı yüksek koruma sağlıyor. Siz de muhabbet kuşunuzun sağlığını koruyan ve kendini daha mutlu hissetmesini sağlayan ekonomik bir muhabbet yemi arıyorsanız, EuroGold’un bu özel karışımını satın alabilirsiniz.


Eurogold Muhabbet Yemi 1 Kg
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu PTM451-3011
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön