ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
EuroStar
Eurostar Micro Bio Ring Filitre Malzemesi 1000 Ml

Eurostar Micro Bio Ring Filitre Malzemesi 1000 Ml

EuroStar
%0 indirim 45,75 TL 45,75 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483616/24001725/60000446/60000447
Eurostar Micro Bio Ring Filitre Malzemesi 1000 Ml Eurostar Micro Bio Ring Filitre Malzemesi 1000 Ml

EuroStar Micro Bio Ring silindir yapısı sayesinde dış filtrelerde suyun filtre içine eşit olarak dağılmasını, malzemeler arasındaki boşluk sayesinde su akışının daha rahat olmasını ve maksimum yüzey alanına ulaşmasını sağlar.

Silindirik şekil, tüm filtrenin eşit zamanda ve eşit düzeyde kirlenmesini sağlar. Bu sayede filtre içinde su akışının olmadığı bir bölüm kalmaz ve su tüm filtreyi aynı oranda dolaşır Ayrıca malzeme boyutu itibarı ile iç, dış ve biyolojik filtrelerde kullanım için uygundur

Mikro gözenekli yapısı sayesinde yararlı bakterilerin yuvalanmasını sağlayarak sudaki amonyak ve nitritin biyolojik olarak yok edilmesini sağlar.
EuroStar Micro Bio Ring her bir halkasında yüksek miktarda gözeneğe sahiptir, bu gözenekler sayesinde faydalı bakterilerin olağanüstü sayılarda üremesine ve yuvalanmasına imkân verir.

Ufak yapısı sayesinde sepet içerisine daha çok sayıda yerleştirilir ve geniş bir yuvalanma alanı yaratır. Bu olağanüstü alan akvaryum suyunuzun biyolojik olarak arıtılmasını, sınırlı olan dış filtre içinde muazzam miktarda bakteri yuvalanmasını sağlar.

Kullanım Şekli:
Kullanmadan önce filitre malzemesini birkaç kez yıkayınız.Filitre içerisinde elyafın altında kalacak şekilde yerleştiriniz. Direk musluk suyu ile yıkamayınız.(Dinlenmiş veya klorsuz su ile yıkayınız) Balık yoğunluğu ve akvaryumun özelliklerine göre 6 ay ve 1 yıl arasında malzemeyi değiştiriniz.Hiçbir zaman aynı anda çok fazla filtre malzemesini değiştirmeyin, bu biyolojik olarak çöküntüye sebep olabilir.Eğer şartlar uygun ise filitre torbası ile kullanmanız filtre malzemesinin efektifliğini arttırır.


 

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000VKBI4
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön