Fırsat Menüleri

Fırsat Menüleri

Fırsat menüleri sayesinde hamburgerden pizzaya, suşiden mantıya kadar hem Türk mutfağından hem de dünya mutfağından birbirinden lezzetli yiyecek ve içeceklere avantajlı fiyatlar karşılığında sahip olabilirsiniz. Doyurucu ve lezzetli fırsat menüleri ile öğle aranızda tadına doyamayacağınız bir yemek keyfi yapabilir, akşamları muhteşem bir ziyafet çekerek sevdiklerinizle eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Fırsat menülerine özel kodlar satın alarak bu kodları, kampanya kapsamında belirtilen koşullara uymak şartıyla dilediğiniz zamanda ve mekanda kullanabilirsiniz.

Fırsat Menüleri ile Gelen Büyük Avantajlar

“Fırsat Menüleri” kategorisinde yer alan kodlar sayesinde yiyecek ve içeceklerinizi çok daha ekonomik ücretler ödeyerek sipariş edebilirsiniz. Türkiye’nin en sevilen restoranlarından ve yemek zincirlerinden birbirinden lezzetli menüler satın alabilirsiniz. Zengin içeriklere sahip olan fırsat menülerini evinize ya da ofisinize sipariş edebileceğiniz gibi isterseniz restoranda da yiyebilirsiniz. Markalar tarafından sunulan kampanya koşulları dahilinde bu konuda tamamen özgürsünüz.

Türk Mutfağından Birbirinden Lezzetli Yemekler

Mantıdan pideye, lahmacundan mercimek çorbasına kadar Türk mutfağı kapsamında değerlendirilen onlarca yemeği fırsat menüleri aracılığıyla satın alabilirsiniz. Fırsat menüleri sayesinde yemeğinizin yanında içecek, salata, tatlı gibi ek ürünlere de sahip olabilirsiniz. Türk mutfağının tüm zenginliklerini gözler önüne seren menüler ile hem doyurucu hem de lezzetli bir yemek yiyebilirsiniz.

Vazgeçilmez Bir Lezzet Sunan Dünya Mutfağı Yemekleri

Fırsat menüleri, dünya mutfağından da birbirinden lezzetli yemeğe avantajlı fiyatlara ulaşmanızı sağlıyor. Japon mutfağından Meksika mutfağına kadar dünyanın dört bir yanından en lezzetli yiyecek ve içecekleri daha ekonomik şartlarda ayağınıza getiren fırsat menüleri sayesinde yemek kültürünüzü geliştirebilir, yeni mutfaklar tanıyarak yeni tatları deneyebilirsiniz.

Her Zevke Hitap Eden Fast Food Ürünleri

Pizzadan hamburgere, dönerden nuggeta kadar hem Türkiye’de hem de yurt dışında oldukça geniş bir coğrafyada tercih edilen fast food menülerine de bu kategori aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirip siparişinizi tamamladıktan sonra alacağınız kodu, kampanya koşullarına göre ister online siparişte kullanabilir isterseniz de restoranda kasiyere aktararak yemeğinizi söyleyebilirsiniz. Fast food ürünlerini tekli olarak satın alabileceğiniz gibi yanında içecek, patates ve salata gibi ek ürünlerle menü olarak da temin edebilirsiniz.

Sevdiklerinize Menü Hediye Edin

Aranızda mesafe olan sevdiklerinize birbirinden lezzetli yiyecek ve içecekleri fırsat menüleri için kod satın alarak ısmarlayabilirsiniz. Kodunuzu yemek ısmarlamak istediğiniz arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle paylaşarak ya da kodunuzu kullanarak sevdiklerinizin adresini girip sipariş oluşturarak onlara güzel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Aranızda mesafe olsa bile samimiyeti koruyabilir ve ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

Fırsat menüleri için nasıl kod alınır?

Fırsat menüleri için kod satın almak isterseniz Hepsiburada’nın sunmuş olduğu listedeki menülerden birini seçmeniz ve ödemeyi gerçekleştirerek siparişi tamamlamanız gerekir. Siparişiniz onaylandıktan sonra satın alma işlemi tamamlanmış olur. Daha sonra sistemde tanımlı olan e-posta adresinize elektronik ileti ya da cep telefonu numaranıza kısa mesaj gönderilir. Size iletilen mesajda bir kod bulunur. Bu kodu menü satın aldığınız markanın restoranlarında, akıllı cihaz uygulamalarında, internet sitesinde ve telefonla sipariş seçeneğinde kullanabilirsiniz. Kodunuzu ilgili alana girerek ya da personele söyleyerek menünüzü çok daha avantajlı fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Fırsat menüleri için alınan kod hangi tarihe kadar geçerli olur?

Fırsat menüleri için belirlenen son kullanma tarihi, ürün açıklamasında yer almaktadır. Buradaki açıklamaları takip ederek kodun son kullanma tarihi olup olmadığını, varsa hangi tarihler arasında ve hangi saatlerde geçerli olduğunu görebilirsiniz. Eğer kodunuzun bir son kullanma tarihi varsa bu tarihten önce yemek siparişi vermeyi unutmamalısınız.

Fırsat menüleri için verilen kodlar her restoranda geçerli midir?

Markalar, kampanya koşullarını ürün açıklaması bölümünde aktarmaktadır. Bazı markalar kodu tüm restoranlarda kullanmaya olanak tanırken bazı markalar kimi restoranlarını kampanya kapsamı dışında tutabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fırsat Menüleri

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?