Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Fujifilm
Fujifilm FinePix JV100 12.0MP 2.7" LCD Dijital Fotoğraf Makinesi (Li-ion Bataryalı)+Orjinal Çanta Hediyeli !!!

Fujifilm FinePix JV100 12.0MP 2.7" LCD Dijital Fotoğraf Makinesi (Li-ion Bataryalı)+Orjinal Çanta Hediyeli !!!

Fujifilm
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483606/60002083/248
Fujifilm FinePix JV100 12.0MP 2.7" LCD Dijital Fotoğraf Makinesi (Li-ion Bataryalı)+Orjinal Çanta Hediyeli !!!

 

12 milyon piksel çözünürlük oluşturan CCD ışık algılayıcı, 3 kat optik kaydırma (Zoom) yapabilen Fujinon objektif, çekim ortamını otomatik olarak tanıma ve yeni geliştirilen çekim kipleri ile FUJIFILM JV100, görkemli ve kalıcı resimlerin çekilmesini kolay ve zevkli bir hâle getiriyor. HD niteliğinde filmler çekebilmenin yanı sıra çok farklı çekim ortamları için önceden hazırlanmış düzenlemeler her türlü ortamda en iyi ayarların yapılmasını temin etmekteler ve 6,9cm çapındaki ekran vasıtası ile kare tasarımı ve çekilen resimlerin izlenmesi kolaylaşmaktadır.

Yüksek Çözünürlüklü Fotograf çekimi

Yüksek Çözünürlüklü HD Film çekimi

16:9 biçiminde, çok yüksek çözünürlüklü filmler çekebilirsiniz. (1,280 x 720 piksel).

3 Kat Yakınlaştırmalı Orijinal Fujinon Objektif 

Fujifilm tarafından geliştirilen yüksek kesinlikteki Fujinon objektif, dünya çapında aldığı olumlu değerlendirmeler ve övgüler almaktadır. Çok çeşitli sanayi alanlarında, uzayda dolaşan uydularda, TV ve film sektöründe, güvenlik alanlarında ve her sınıftan fotoğraf makinelerinde kullanılan mercek sistemi, bu modelde olağanüstü nitelikte 28mm geniş açılı ve 18 kat optik kaydırmalı bir objektif biçiminde sunulmaktadır.

Yüksek seviyede ışık duyarlılığı resim sâbitleme sistemi

İkil resim sâbitleme sistemi, yüksek seviyede ışık duyarlılığı ve kısa süreli ışıklamalar ile makinenin veya konunun hareketinden kaynaklanan bulanıklıkları azaltır. Böylece hareket anında ve optik kaydırmanın tüm menzilinde çekilen resimler bile berrak ve keskin olurlar.

ISO3200: Yüksek seviyede ışık duyarlılığı

ISO3200* seviyesindeki azamî ışık duyarlılığı ile resimler, özellikle az ışıklı ortamlarda, tüm doğallıkları ile çekilirler. Yüksek seviyedeki ışık duyarlılığı ile çok hızlı hareket hâlindeki konuları bile dondurmak, çok kolaydır. 

• * ISO3200  seviyesinde kayıt edilen piksel adedi, 3 milyon ile sınırlıdır. Tam çözünürlükte (12 Milyon) ışık duyarlılığı, azamî ISO1600 seviyesindedir..

Fotoğraf çekimi

16:9 biçiminde, çok yüksek çözünürlüklü resimler çekebilirsiniz (4,288 x 2,416 piksel, 3,072 x 1,728 piksel, 1,920 x 1,080 piksel).

SR AUTO ve tanımlama işlevleri

6 adet SR AUTO (Otomatik, çekim ortamı tanımı) ortamını ayırt edebilen ve yüz tanımı, göz kırpma tanımı ve gülümseme tanımı işlevleri ile donanmış olan makine, böylece her ortamı ve her yüzü kolayca en iyi biçimde çekebilir.

Portre

Ekranda görünen çehreler süratle tanımlanır ve buna göre netleştirme, aydınlık ve beyaz dengesi ayarlanır.

Manzara

Dağlar veya binâlar gibi manzara öğeleri otomatik olarak tanınır. Gökyüzünün, ormanların veya çiçek bahçelerinin renkleri canlı renkler ve derinlikli bir şekilde yansıtılır.

Gece

Az ışıklı veya gece ortamlarında ışıklama süresi (Enstantane) ve ışık duyarlılığı otomatik olarak ayarlanır; böylece en düşük kumlanma seviyesinde berrak sonuçlar elde edilir.

Makro

Makro kipi, konuların ince ayrıntılarına göre netleştirme yapar.

Gece Portre

Gece veya az ışıklı ortamlarda insan resmi çekileceği zaman "Konum tanıma" kipi otomatik olarak flaş menzilini, ışıklama süresini ve ışıklamayı çekim şartlarına en uygun olacak şekilde ayarlar. Aynı zamanda arka plan, yumuşak ve kumlanmasız olarak çekilir.

Karşı ışıkta portre

Ekranda görünen çehreler süratle tanımlanır ve buna göre netleştirme, aydınlık ve beyaz dengesi ayarlanır.

Yüz tanımı

Yüz tanımı işlevinde insan çehreleri esas alınır ve netleştirme ve ışıklama ayarları, buna göre yapılır.

Tanımlanan çehrelerde, kırmızı gözleri düzeltmek

Kırmızı göz düzeltme işlevi, flaş yansımalarını otomatik olarak tanır ve düzeltir.

Ânında tanımlanan 10 çehre!

Yüz tanımı işlevi, eşzamanlı olarak, aynı kare içindeki 10 adete kadar çehreyi ayırt edebilir. Çok sayıda kişinin yer aldığı fotoğraflarınızda uygulanan yüz tanımı ile her kişiyi yakınlaştırabilirsiniz. Çekiminizin istediğiniz bir kısmını kesip, ayrı bir resim dosyası hâlinde kayıt edebilirsiniz.

Göz kırpma tanımı

Makine, çerçeve dâhilindeki kişiler göz kırptığında sizi uyarır; böylece resmi yeniden çekebilir veya resmi büyültüp, denetledikten sonra silip-silmemeye karar verebilirsiniz.

Gülme tanımı

Senaryo konumlarında bulunan gülme tanımı işlevi, çerçeve içinde bir gülümseme gördüğü anda deklanşörü işletir. Böylece, gerçekten de en mutlu görüntüleri elde edebilirsiniz.

Panorama

Sayı saymak kadar kolay bir biçimde panorama resimler çekebilirsiniz. Makine, otomatik olarak üç adet ardışık resmi birleştirerek, içinde gezinebileceğiniz tek bir resim hâline getirir. Sonuç, görkemli bir resim hâlinde bellek kartına kayıt edilir. .

Netleştirme tâkibi

En dar açı (tele) ile çekim yapılırken hızlı hareket eden konular çerçeveye ve netleştirmeye alınır. Devingenlik içeren yakından çekimler için çok uygundur.

Çok yönlü çekim kipleri

Önceden düzenlenmiş ve bir çok durumu kapsayan çekim kipleri ile her ortamda en iyi sonuçları elde etmek mümkün olmaktadır. Böylece karmaşık ayarlamalar yerine konuya yoğunlaşarak, en iyi çekimler yapılır.

Otomatik, konum tanımlama   Otomatik  
Makine konuya kilitlendiğinde otomatik olarak çekim ortamını tahlil eder ve en uygun ayarları yapar. Resim çekmek için en kolay kip. Olağan çekimleriniz için bu kipi kullanınız.
Senaryo konumları   Video  
Çekim konusuna ve ortamına en uygun olan ayarlar kesinleştirilir.. Sesli filmler çekilir.
Düzenlenmiş otomatik        
Diyafram ve enstantane hâriç ayarların yapıldığı otomatik kip.  
Doğal ışık   Portre  
Az ışıklı ortamlarda çekilen resimlerin doğal havasını korur. Portre çekimleri için seçilir. Ten renkleri yumuşatılır ve doğal görünüm arttırılır.
Bebek kipi   Manzara  
Bebeklere zarar vermeden ve en güzel renkler ile çekim yapılır. Gün ışığı altında, dağlar veya yapılar gibi öğelerin berrak ve keskin betimlerini elde etmek için uygundur.
Panorama   Hareket Sport  
Azamî 3 adet ardışık resim birleştirilir ve tek bir resim hâlinde kayıt edilir. Hareket hâlindeki kişileri veya nesneleri en mükemmel biçimde yakalayabilmek için çok kısa ışıklama süreleri (enstantane) kullanılır
Gece   Gece (Sehpa ile)  
Akşam ve gece çekimleri için uygundur. Resimler, uzun süreli ışıklanır. Gün ışığı altında, dağlar veya yapılar gibi öğelerin berrak ve keskin betimlerini elde etmek için uygundur.
Havâi fişek   Gün batımı  
Uzun süreli ışıklamalar ile yapılan çekimler, havâi fişek resimleri için verimlidir. Gün batımı çekimleri, canlı renkler ile yapılır.
Kar   Kumsal  
Doğal olmayan karartmalar içeren resimler önlenir. Karenin çoğunun fazla açık renkte olduğu ortamlar için uygundur. Aşırı gün ışığı altında bulunan kişilerin berrak görüntüleri çekilir.

Olağanüstü tasarımlı bir gövde

 

6,9cm genişliğindeki aydınlık ekran vasıtası ile muhteşem resimler tasarlamak kolay olur. 230.000 noktadan oluşan yüksek ekran çözünürlüğü sayesinde resimleri paylaşmak, bir zevk hâline gelmektedir.

Gösterim işlevleri

Gösterim sırasında resim gösterisi ve kırmızı göz düzeltme dâhil kolay ve basit arama işlevi.

Resim arama

Çok kullanışlı resim arama işlevi ile resimleri tarihe, çehreye, çekim ortamına, veri biçimine ve sınıflandırmaya göre arayabilirsiniz.

  • Tarihe göre
  • Tarihe göre yapılan arama ile önemli gün ve özel olayları belirlemeniz kolaylaşır.

  • Çehreye göre
  • Tüm portre çekimleriniz, derlenişlerine göre seçilir ve gösterilir: Grup resimleri, çift resimleri veya tek kişi portreleri

  • Çekim ortamına göre
  • Otomatik veya SR kiplerinde çekilen resimler, çekildikleri ortama göre gösterilir: Portre, manzara, gece ortamı veya makro.

  • Veri biçimine göre
  • Resim albümünüzün tümünü, veri biçimine göre sıralayabilirsiniz: Fotoğraflar, işlenmiş resimler veya filmler.

  • Sınıflandırmaya göre
  • Resimleriniz, önceden yaptığınız sınıflara göre gösterilir. Sâdece en çok sevdiğiniz resimleri ekrana getirebilirsiniz.

Resim gösterisi

Tanımlanan çehrelerin yakınlaştırılan biçimleri, bir gösteri hâlinde izlenir.

Gösterim işletiminde, kırmızı gözler düzeltilir

Bu işlevde, tanımlanan yüzlerin ve yakından çekimlerin içerdiği olası kırmızı gözler düzeltilir.

Çok kareli gösterim

10x10 büyüklüğündeki bir alanda, bir seferde 100 kareye kadar resim izlemek mümkündür. Böylece seçim ve arama kolaylaşır.

SDHC Bellek kart yuvası

Çok yönlü bellek kart yuvası SD ve büyük sığalı SDHC türü bellek kartları ile uyumludur.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön