Şehir hayatının getirdiği yorgunluk ve iş hayatının stresi ile baş etmek için en etkili yöntemlerden biri tatiller ve turlar oluyor. Bireysel yorgunluğa ve bıkkınlığa karşı kişinin biraz da olsa rahatlamasını sağlayan tatil ve tur imkânları, aylık veya haftalık olabileceği gibi günübirlik gezi ve tatil fırsatı olarak da karşınıza çıkıyor. Özellikle yoğun çalışma saatleri dolayısıyla uzun tatillere çıkmaya fırsat bulamayan kişiler için daha kısa süreli günübirlik geziler veya kahvaltı gibi özel ortamlarda turlar oldukça etkili bir dinleme ve eğlence yöntemi oluyor.

Gezi & tatil turları arasında özellikle İstanbul için kahvaltıdan iftar yemeğine kadar birçok farklı tur imkânı bulabilirsiniz. Boğazda gidiş dönüş şeklinde düzenlenen turlar arasında özellikle kahvaltı turları keyif verici bir organizasyon olarak göze çarpıyor. Üsküdar- Kabataş arasında düzenlenen ve kalkış ve varış saatleri önceden belli olan teknede düzenlenen kahvaltı turları, pazar günleri uygulanıyor ve çalışan insanlar için uygun bir aktivite oluyor. Özellikle dinlenmek ve sevdikleri ile boğaz manzarası eşliğinde keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlere hitap ediyor. Tek kişilik olabildiği gibi iki ve dört kişilik kahvaltı turları olarak karşınıza çıkan turlara ister yalnız ister dostlarınıza birlikte çıkabilirsiniz. Huzur verici boğaz manzarası eşliğinde dinlenmek için tek kişilik turları tercih edebilirsiniz. İki kişilik kahvaltılı boğaz turlarına ise eşinizle veya sevgilinizle birlikte çıkabilir, sevdiklerinize eşsiz bir deneyim yaşatabilirsiniz. Dört kişilik kahvaltılı boğaz turlarını ise ailecek değerlendirebilirsiniz.

Kişi sayısı değişmesine karşına kahvaltı imkânları aynı kalan turlarda, ayrıcalıklı hizmetler eşliğinde açık büfe kahvaltı fırsatı sunuluyor. Birbirinden farklı kahvaltılıkların sunulduğu açık büfede birden fazla peynir çeşidi, farklı zeytinler ve daha birçok kahvaltılık çeşidine ulaşabilir, damak zevkinize uygun bir tabak hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda çay gibi içeceklerin yanında meyve suyu ve Türk kahvesi gibi içeceklere de erişerek ayrıcalıklı VİP hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kendinizi özel hissedeceğiniz kahvaltı turlarında sunulan hizmetleri detaylıca inceleyerek sevdikleriniz ile birlikte unutulmaz bir boğaz keyfi yaşayabilirsiniz.

Gezi & tatil turları arasında yalnızca boğazda kahvaltı turları değil, yaklaşan ramazan ayı için iftar yemeği turlarının da düzenlendiği görülüyor. Genellikle bir kişilik turlar olarak karşınıza çıkan iftar turlarından ramazan ayı boyunca yararlanılabiliyor. Tek kişilik olarak satılan iftar turlarını birden fazla alarak ailenizle veya sevdiklerinizle birlikte turlara katılabilirsiniz. Kabataş- Üsküdar arası gerçekleşen iftar turları aynı zamanda fasıl eşliğinde gerçekleştiği için benzersiz bir deneyim yaşamanıza da imkan veriyor. Fasılla birlikte boğaz manzarası eşliğinde kusursuz bir iftar yemeği yiyebileceğiniz tekne turunda kahvaltı turunda olduğu gibi ayrıcalıklı bir hizmet sunuluyor. Tekne turundaki iftar yemeğinde ise çorba, iftariyelik, salata, ara sıcak, ana yemek ve tatlı, içecek gibi birçok hizmetten yararlanabilir, tam donanımlı eksiksiz bir iftar deneyimi yaşayabilirsiniz. İçecek türlerinde ise Türk kahvesi gibi Türk kültürüne uygun içeceklere erişebilirsiniz.

Yine kahvaltı turlarında olduğu gibi kalkış ve varış saatleri belli olan iftar turunun detaylı özellikleri değişiklik gösterebiliyor. Önceden rezervasyon yaptırma zorunluğu gibi şartları değişmeyen turlarda kalkış varış saatleri gibi detaylar, iftar saati değişikliği nedenler ile değişiyor. Önceden detaylı bilgiyi edinerek rezervasyonunuzu yaptırmanıza gereken turların, rezervasyon iptal gibi şartları inceleyerek bilgi edinmeniz tavsiye ediliyor. Fiyat açısından da değişiklik gösteren turlar arasında özellikle kişi sayısına bağlı olarak değişen kahvaltı turlarını değerlendirebilir, iki ve dört kişilik turların fiyatlarını öğrenebilirsiniz. İftar turlarında ise fiyatlar hakkında bilgi edinebilir, sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir iftar yemeği yiyebilirsiniz.

Gezi & Tatil Turları

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN