Granül pul balık yemleri, besleyici yapısı ile öncelikli olarak tuzlu su balıklarına uygun bir ürün olsa da, iyot ve bunun gibi çeşitli diğer minerallerin eksikliğini çeken tatlı su balıklarına da faydalı gelebilecek bir ürün. İçeriğinde çeşitli deniz organizmaları barındırmasıyla beraber, yağ asitleri de bulunduran granül pul yemler, balıkların hayatları boyunca ihtiyaç duyduğu tüm besin değerleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir.

Yüksek Omega-3 ve Omega-6 barındıran vem son derece hafif bir yapıya sahip olan ürünlerin sindirimleri oldukça kolay. Dengeli bir ana yemek olarak kullanıldığında midede şişiyor ve tokluk hissi yaratarak balığınızın az yem ile uzun süre devam etmesini sağlıyor.

Bu sayede balıklarınız aldıkları besin ile orantılı olarak dengeli besleniyor. Ürünler balıklarınızın ömürlerini uzatmak adına gereken her çeşit olmazsa olmaz proteini bünyelerine alabilmelerine de katkıda bulunuyor. Bu tip yemlenme aynı zamanda, balıklarda görülen tiroit bezi hastalıklarının önlenmesinde de tercih edilmesi gereken önemli bir kaynak. Granül yemler, daha önce yemlenmemiş balıkların da kolaylıkla alışabileceği bir ürün, yeni ithal edilmiş balıklarda yaygınca kullanılıyor.

Hepsiburada.com en kaliteli granül pul yemler için göz ardı etmemeniz gereken yegane nokta. Pet shop başlığı altında nicelerini bulabileceğiniz muhteşem fırsatları kaçırmayın.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Granül Pul Yem Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 138 ürün
DSACategoryId/2147483616/24001725/24001726/60000476/60000477